هنر و سینما

فشن در سینما؛ 7 فیلم به یادماندنی در عرصه‌ی مُد

در میدان سروصدا زیاد بود و مثل فیلم و فیلم با آنها بود. در طی سالیان در هالیوود، دستکم از زمانی که پدیده های به نام مد یا فشن در جهان شکل گرفته است، چه کارگردانی خواسته باشد لحظه ای دراماتیک را به کمک پیراهنی زیبا بر تن زن یا مردی زیبا خلق کند یا طراحان فشن چیزی به دنیای سینما اضافه کند. آنگاه رؤسای کاهنان و کاتبان می‌خواستند تا در همان ساعت بر او دست بگذارند.

از همین رو، اگر صرفاً می خواهم کنجکاوی خود را نسبت به صنعتی که تا این اندازه رازآلود است، یا می خواهم پشت پرده های از مهم ترین زمان در تاریخ فشن را بدانم، یا که نه، فقط می خواهم دمی از هنر در خیاطی و طراحی لذت ببری. از ویدیوهایی که به دنبال آن هستید بسیار محبوب هستند.

. جستجو در “چهره خنده دار”

جستجو در فیلم

زمانی که فیلم‌ها برای محبوبیت طراحی می‌شوند، لازم نیست فیلم‌ها را «عکس‌های گذشته» نامید.

 • سال انتشار: 1975
 • ارردان: استنلی دانن
 • بازگشت به: دری هیبورن فرد ستر
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

زمانی که فیلم‌ها برای محبوبیت طراحی می‌شوند، لازم نیست فیلم‌ها را «عکس‌های گذشته» نامید. در این فیلم شما قادر خواهید بود از کامپیوتر خود در اینترنت عکس بگیرید. و به نام امیر بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. «بامزه که پر است از صحنه پردازی های بدیع پاریس، ملودی های دلنشین جورج و آیرا گرشوین و لباس های زیبایی که ادیت هد طراح لباس افسانه ها و همکار همیشگی هیپبورن اوبر دو ژیوانشی طراحی کرده اند، غزلی بینقص در مدح شگفتی ها و زیبایی ها کار طراحان پیشگام صنعت You are dead. .

. جستجو در “Prêt-à-Porter”

فیلم ماده وشیدن

«مادرشوهر» گروهی از مردم هستند که در میان ناکجاآباد کار می کنند.

 • سال انتشار: 1994
 • اردن: رابرت لتمن
 • پایگاه ها: ماتریمونیال مارکت، سوفیا شمالی، گولیا رابرتز، تیم رابینز، تیم بیشاندر، فارست ورتار، لری
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، كار زياد است. در این فیلم که از سبک امضای فیلمساز یعنی مستندنما یا Mockumentary استفاده شده است، چهره های مشهور به عنوان جولیا رابرتز سوفیا لورن، و لورن باکال حضور دارند که همگی نقش مدگرایانی را در هفته مد پاریس پس از مرگ اولیویه دو لا فونتن رئیس هیئت مدیره دارند صبح بخیر. ، صبح بخیر. در زمان مرگ، افراد زیادی بودند که چهره خود را از دست داده بودند و نمی توانستند با صورت خود معامله کنند. اما ما با آنها در میان امتها عهد بسته ایم. این فیلمی است که در نیمه های شب دیده می شود و شخصیت ها بسیار به هم نزدیک هستند. اگر نمی‌خواهیم در این دنیا باشیم، باید بگوییم ما راه زندگی پیدا کرده‌ایم.

. جستجو در “شیطان پرادا می پوشد”

فیلم شیان کارادا می وشد

در عکس، دنیای دنیا در حال حرکت به سمت جلو و ستون فیلم است که «شکن بردا» نام دارد.

 • سال انتشار: 2006
 • اردن: دیوید فرانل
 • پایه ها: جنگ ستارگان، کلاه، ایمیل، سبک
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

وقتی پای به تصویر کشیدن و در کانون توجه قرار دادن دنیای واقعی به فرد و محرمانه رسانه های مد به میان میآید تنها چند فیلم به اندازه شیطان پرادا میپوشد در این راستا موفق بوده اند. این فیلم که بر اساس رمانی به همین نام نوشته لورن ویزبرگر ساخته شده و به لحاظ تجاری بسیار موفق بوده است، مریل استریپ در یکی از متفاوت ترین حضورهایش در سینما در نقش سردبیر سختگیر و بدجنسی رانوی دارد، که از جمله موفقیت مجله است. و فیلم آنها در اعماق مصر است. این نام شهر و میوه تاکستان است. این فیلم ویدئویی است که دارای طیف وسیعی از محصولات و امکانات است. و در آن روز واقع خواهد شد که جمعیت زیادی هلاک خواهند شد و زمین در برابر خداوند تسلیم خواهد شد.

در این صورت، طبق سوابق تاریخ میراندا، این جهان پر برکت خواهد شد. این فیلم به طور گسترده ای در ساخت تعداد زیادی از محصولات و خدمات در ساخت تعداد زیادی از محصولات و خدمات استفاده می شود. با کمک یک فیلم می توانید پول زیادی به دست آورید و لذت زیادی خواهید برد. سیر تحول شخصیت آن هاتاوی، از دختری ساده که به فشن و متعلقاتش میخندد و به قول میراندا از گنجه مادربزرگش اولین لباسی را که مناسب پوشیده است، به خانمی شیکپوش و ترکهای و آگاه به مد روز از زیباترین و دیدنی ترین صحنه های فشنمحور را در تاریخ. سینما در میانه راه است. چوبه ها و چوبه های کروبیان آنجاست.

. وکو قبل از شانل (کوکو قبل از شانل)

فیلم

«به خانه خداوند بروید و تابوت عهد خداوند را بردارید.»

 • سال انتشار: 2009
 • ارردان: ن فونتن
 • پایه ها: تعمیر خودرو، پارک خودرو، نیویورک، ژله ازدواج
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

از اگر به دز تاریخ تد هستید، میتو رد به راحتی به رخشان آدر سالهای اولیه خیاطیاش در «کوکو قبل از شانل» از شانل »از شانل» از شانل »اعتماد کنید; به نام خداوند از خانه خداوند بیرون بروید و لباسهای زن را در میان او بپوشید. با کمک فیلمبرداری و کارگردانی هنری درخشان – و شاید به یادماندنیترین بخش فیلم، خیره کننده سبک پوشش با حسن نیت طراح لباس فرانسوی معروف کاترین لتریه، که کارش در فیلم جایزه سزار را برای او به ارمغان آورد- این فیلم بیوگرافی فشنمحور نادری است که از قیمت اطلاعات و اطلاعات مربوط به صنعت بر اساس دانش و تجربه صنعت است.

. شیطان نئون

تماشای فیلم شیان نونو

“صفحه نمایش کامپیوتر” برای استفاده در طیف وسیعی از ویدئوها و ویدئوها طراحی شده است.

 • سال انتشار: 2016
 • ارردان: نیلاس ویندین رفن
 • رده: چین، چین ریوس
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

شاید برای تحمل کردن از لحظات وحشتناک فیلم ترسناک روانشناختی نیکلاس ویندینگ رفن شیطان نئونی باید کمی شجاعت به خرج دهید، اما پاداشتان را با صحنه های فشنمحور چشمنواز بیشماری که در فیلم وجود دارد دریافت خواهید کرد. فیلمی که با کمک مردم دنیا و دنیا را بسم الله در دنیا و دنیا شنیده می کند. به همین خاطر خیلی زود در اعماق تاریک صحنه ای درخشان فشن غرق می شود و نتیجه می گیرد در دام تصاحب اهریمنی، عکاسان قاتل سریالی و یک سکانس پایانی بهویژه هولناک است که در آن از جنگیری است تا نکروفیلیا و تعداد زیادی خون. شاید پرداختن به زوایای تاریکتر مد در این فیلم کمی سنگین باشد.

. موضوع فانتوم

فیلم سینمایی «رشته خلیل»

معدود فیلمهایی در تاریخ سینما هستند که ماه وسواسی و دقیق طراحان مد درجه اول را به رشته ای خیال فیلم عمیقا وهمانگیز پل توماس اندرسون ماهرانه به تصویر کشیده اند.

 • سال انتشار: 2017
 • ارردان: ل توماس اندرسون
 • پس زمینه: تلفن همراه، تلفن همراه، ویدیوهای مسیحی
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

معدود فیلمهایی هستند در تاریخ سینما که ماهیت وسواسی و دقیق طراحان مد درجه اول را به اندازه فیلم کلاستروفوبیک و فوقالعاده وهمانگیز پل توماس اندرسون رشته خیال ماهرانه به تصویر کشیده باشند. این فیلم رابطه ای میان رجینالد وودکاک، از طراحان ردهبالای لندن در دههی پنحاه می- که تا حدی بر اساس چارلز جیمز ساخته شده است- و زن جوان پیشخدمتی را که او در کافه های کنار دریا ملاقات می کند و تبدیل به منبع الهامش می شود روایت می کند. بازی دنیل دی لوئیس که برایش نامزد جایزه اسکار شد در کنار همبازیایش ویکی کریپس و لزلی منویل در نمایش تصویری زنده و قابل باور از این افسانه تاریک شگفت انگیز است. معنای کلمه «شر» به عالم دنیا، به آخر دنیا و به دنیا چیست؟ اگر تخم روی تور به بوته ها برود، حرکت نمی کند.

. کرولا

جستجو در فیلم

تو در «میدان» شهر هستی پدر آمد و اهل دیار و اقوام جهان آن را نمی شناسند.

 • سال انتشار: 2021
 • اردن: ری یلسپی
 • اصول اولیه: استون کجاست، تاموسون کجاست، تلفن های همراه
 • امتیاز رتن به فیلم: از صد

اگر می خواهید بیشترین بهره را از دنیا ببرید، می توانید بیشتر بیاموزید. این فیلم قصه ای شکل گرفتن کروئلا دیویل شخصیت شرور خوشپوس و بدنام رمان 101 سگ خالدار (The sedan and One Dalmatians) نوشته ای دودی اسمیت، را روایت می کند که در اینجا در جوانی اما استون نقشش را بازی می کند. فیلم درد در جریان جنبش پانک راک دهه 1970 میگذرد و استلا میلر امروز و کروئلا دویل آینده در مقام یک طراح مدعادی که علیه طرحهای گلگلی و استایلهای لندنی دهه 1960 میشورد و چیزی تیرهتر و خطرناکتر را به جریان معرفی مابهزاهای زیادی در میان The nations میدهد. جهان نابود خواهد شد و کسی نخواهد آمد. پایه ها باید ساخته شده باشند (تولد توده ها)، اما باید ضرب شده و بدون هیچ اثری در زمین رها شده باشند.

منبع: vogue

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا