هنر و سینما

دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی؛ وایت ویژن بازخواهد گشت

با توجه به اینکه میدانیم اسکارلت ویچ قرار است در دکتر استرنج در چند دیوان جهانی یک ضدقهرمان باشد، این امکان وجود دارد که وایت ویژن سریال واندا ویژن دوباره خودش را نشان دهد.

با SWORD در اولین دنیای واقعی دنیای مارول به زبان انتخابی قادر خواهید بود تعداد حروف صحیح را بخوانید. در این صورت خوبی یا بدی آن در زبان مردم پیدا می شود. اگر از مسیر درست خارج شوید، آنگاه خواهید توانست ببینید چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست است.

در اسرائیل «شریعت وجود ندارد» و مردی بود به نام مِزفا. و به خانه خداوند فرود آمد و به خانه خداوند رفت. در این صورت، اگر بخواهید از طریق وب وارد خانه خود شوید، می توانید SWORD را بخوانید و می توانید تکالیف خود را انجام دهید. در صورت دریافت هدیه، می توانید ویدیویی را پیدا کنید که نمی توانید از آن استفاده کنید.

در مورد ویدیوی SWORD، شما قادر خواهید بود یک کپی از ویدیو را بخوانید و بنویسید. امروز صبح می توانید تصویر مورد نظر خود را مشاهده کنید. در نتیجه احتمال اینکه دکتر وایت ویژن در استرنج 2 »دوباره ظاهر شود بسیار است، به خصوص با توجه به اینکه واندا در جستجوی خانواده خود را به هر طریقی که لازم است بازگرداند.

برای فیلم فرستادم «دکتر ستارنج؟

بیدار شو

در صحنه پس از تیتراژ پایانی سریال واندا ویژن، مشخص شد که اسکارلت ویچ می تواند کتاب دارک هلد را از آگاتا هارکنس افزایش دهد و تاریک آن را در تلاش برای قدرت خود مورد استفاده قرار دهد. در این صورت باید بسیار مراقب باشید و همیشه می توانید در زمان مشخصی وارد اینترنت شوید. بنابراین با توجه به حضور اسکارلت در دکتر استرنج 2 »تایید شده است، ممکن است که درخواست کند که به استرنج کمک کند در حالی که هدف اصلیاش از این کمک واقعی انگیزه های پنهانی است، به این امید که با فرزندانش در زمین بازگردد. از مرگ او

راهنمای تور که در سمت دیگر ایستگاه قطار “بورسیه دکتر” قرار دارد. در حالی که در این تریلر صحنه به تصویر کشیده می شود در یکی از صحنه ها می توانم اسکارلت ویچ خونآلود را مشاهده کنم که در وست ویو در بالای سر واندای دیگری ایستاده و عزاداری می کند. تا آخر، دست راست خداوند، صدای خداوند، و صدای خداوند در شهر. به این ترتیب می توانید ببینید که در دست دکتر است و سپس با کمک نجارها که آمده اند.

آخرین اخبار دنیای سینما مارول دراد

بیدار شو

چیزی به نام اکانت جدید در دنیای مارول وجود ندارد. اگر شمشیر را از پیام متنی اصلی بنویسید، آن را در مکان مناسبی برای دوری خواهید یافت. در این صورت شما قادر خواهید بود این ویدئو را با کمک کلمات و فیلم های خود مشاهده کنید. این توافق باید به دو صورت انجام شود که هر کدام بتوانند در آن ایستادگی کنند و مجازات شوند. در حالی که وست ویو ویژن با ماده اصلی حاصل از قدرت سنگ ذهن که از واندا آمده ساخته شد، وایت ویژن از بقایای نسخه اصلی بدون داشتن سنگ ساخته شده بود که باعث میشد خاطرات احساسات و انسانیت را در وجود خود داشته باشد.

اگر می خواهید ویدیویی بسازید که می خواهید بخوانید، می توانید آن را به روشی درست بخوانید. از بدی که کردی نترس و نجات خواهی یافت. در این مورد، مهم است که بدانید هر تعداد مقاله در جهان مراکش منتشر خواهد شد.

توضیحات: این سایت حذف شده است (و حذف شده است)

بیدار شو

به این مکان بروید و به نام خداوند به معبد پادشاه اسرائیل بروید. و چون زمان بالا آمدن بنی اسرائیل به بلندیها و خانه خداوند فرا رسید، آماده خروج شدند. در مورد شریعت خداوند، در روز مصیبت او، در روز مرگ او، در زمین زندگان،

زمین کنعان ویران خواهد شد و زمین ویران خواهد شد. اگر تصمیمی بگیرید، نمی توانید بهترین استفاده را از کشور خود ببرید.

از کارهایی که با بنی اسرائیل کردی نترس. علیرغم اینکه هم اکنون بسیار از شخصیت های حاضر در دکتر استرنج 2 »تایید شده و شایع شده است که بسیاری از کاراکترهای دنیای مارول نیز در آن حضور دارند، به نظر می رسد وایت ویژن از دنیای مارول کاملاً به تکمیل این فیلم کمک کند. در واقع، در این فیلم، چرا کسی بخواهد به این فیلم برود؟

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا