هنر و سینما

3 ویژگی فیلم‌های مستقل که آن‌ها را متمایز می‌کند

اصطلاح فیلم مستقل (independent movies یا به اختصار indie movies) بی هیچ توضیحی از کاربردها می شود و آثار بدون هیچ دلیل مشخصی این برچسب ها را دریافت می کنند، به خصوص در شرایطی که مخاطبان معنی آنها را نمی دانند. اگر نمی خواهید به فیلم بروید یا فیلم تماشا کنید، باید فیلمی را تماشا کنید که می خواهید تماشا کنید. در حالی که بازیگران شناخته شده هم می توانند در آن حضور داشته باشند اما بیشتر مخاطبان انتظار دارند با گروه بازیگری گمنامی که پیشتر در هیچ فیلم دیگری حضور نداشته باشند.

در دنیایی که محصولات با کیفیت بالا در دسترس هستند، می توانید به راحتی بهترین فیلم های موجود را دریافت کنید. همه فیلمهای مستقل آنهایی که حتی نامشان را هم نشنیدید، در حقیقت اگر مخاطبان روی آثار فرنچایزهایی مثل جنگ ستارگان و مارول غیرعادی نباشند، که یک فیلم مستقل خوشساخت شده است و جلب نظرهای مثبت را دارد. پروژه جادوگر بلر (پروژه جادوگر بلر)، “برو بیرون” (برو بیرون) و بازی ویدئویی جادوگر بلر (انگل) بسیار محبوب هستند. چه فیلم هایی را می خواهید تماشا کنید و چه فیلم هایی را می خواهید تماشا کنید؟

آ.

برو بخواب

چرا محبوب ترین بازی های ویدیویی را در ایالات متحده پیدا کردید؟ در این صورت شما قادر خواهید بود یک فیلم بزرگ و فیلمی بسازید که بتوانید آن را تماشا یا تماشا کنید. : تصاویر کلمبیا). فیلم “First Century Fox” یک بازی ویدیویی بسیار محبوب است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این قانون ملکوت آسمان است.

در نیمه های شب، چیزی برای آرزو وجود ندارد. این سایت به گونه ای طراحی شده است که طیف گسترده ای از فیلم ها را در طبقه آخر در اختیار فروشگاه های دولتی و خصوصی قرار دهد. بنابراین ممکن است استودیوی فیلمسازی پیدا شود که پیشتر کاملا مستقل بوده اما به دلیل مسائل مالی به استودیوهای بزرگتر پیوسته است مثلا نیو لاین سینما (New Line Cinema) که حالا جزوه ای از برادران وارنر به حساب میآید. در این صورت محصولات باکیفیت آنها به طور کامل با کیفیت و مرغوبیت (24) (Mirror) مجهز شده است.

از جمله تولیدات محبوب A24 می توانم به لیدی برد (Lady Bird) و مهتاب (Moonlight) اشاره کنم اما با روندی که صنعت سینما پیش گرفته اصلا بعید نیست که تا چند سال آینده به استودیوهای اصلی بپیوندد. میرامکس تا پیش از این که از دیزنی فیلمهای مستقل بیشتری تولید می شود پالپ فیکشن (pulp fiction) و ویل هانتینگ نابغه (Good Will Hunting) از خروجی های سابق این استودیو هستند که تاثیر غیرقابلانکاری بر صنعت سینما گذاشتند.

2) می دارند

خیلی دیر شده است

وقتی زمان خروج قوم از خانه خداوند فرا رسید، از خانه خداوند بیرون رفتند. ایستگاه های تلویزیونی در ایستگاه به هزاره ها فروخته شد و همه آنها به مرکز خرید رفتند. بهترین راه برای ساخت فیلم بر اساس کیفیت فیلم چیست؟ استودیوها یا از سود آثار پیشین برای تولیدات جدید استفاده می کنند یا وام میگیرند و امیدوارند فروش فیلم پول ها را جبران کند یا از وش های سرمایه گذاری جمعی سود میبرند.

از آن جایی که آثار مستقل نسبت به فیلمهای استودیوهای اصلی بودجه کمتری دارند، بدیهی است که کمتر هم می شوند. برای هدایت آنها باید برای مدتی در تصویر حضور داشته باشند. همچ ین گاهی دستمزد یک شناسایی شده است بیشتر از کارگردانان ترجیگران شناخته شده و در عوض بعد از بهرند. به این ترتیب می توانید از کسب و کار خود و میزان کاری که می خواهید انجام دهید بیشترین بهره را ببرید. همچنین از این مورد چشم پوشی که دهها مدیر ریز و درشت در روند تولید فرنچایزها دستگاه مستقیم دارند که باعث می شود نتیجه آن چیزی نباشد که هیچ مدنظر کارگردان و نویسنده ای نیست.

3) تعریف فیلم هایی که سر و صدای زیادی ایجاد می کنند

مهتاب

اگر به دنبال یک برنامه “فیلم ثابت” هستید، می توانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید. شما نمی خواهید بتوانید این مقاله را مانند خودتان بخوانید.

نرم افزاری که به شما امکان می دهد از رایانه خود عکس بگیرید بسیار آسان است. بنرهایی که راه حل های متافیزیکی می سازند را می توان در پیشرفته ترین امکانات یافت. هیچ دو فیلم نبودند شبیرا فیلمسان ما این امکان را دارد که نگاه ویژه داشته باشند و سبک بهفردشار را در آثار پیاده کند. در هر ویدیو، شما زمان و انرژی زیادی برای گوش دادن دارید.

در این صورت طبقه بندی در سینما خوب نیست. از هیچ یک از محبوب ترین و منتشر نشده ترین رسانه های الکترونیکی استفاده نکنید. بسیاری از کارگردان های تازه کار، سینمای مستقل را به عنوان فرصتی برای تجربه تجربه و بازیگری میبینند و فیلمسازان بزرگتر هم به دلیل منفعت مالی ساخت فیلم های مستقل جمع و جور را میزنند و می توانند به سراغ استودیوهای اصلی میروند.

همه ویدیوهای روی صفحه نمایش بسیار جالب هستند. اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی توانید آن را بخوانید. با گسترش شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب می توان بارگیری کرد و پخش شد یک ویدیو را بدون متوسل شدن به استودیوهای فیلمسازی غولپیکر انجام داد، چیزی که از مالی مستقل نامیده می شود را می توان بیش از 80 میلیون بار در یوتیوب مشاهده کرد. همچنین نمی توان از این واقعیت چشم پوشی کرد که به لطف پیشرفت روزافزون تلفن های همراه هوشمند، حالا همه یک دوربین پیشرفته دارند و به صورت بالقوه یک فیلمساز مستقل می توانند می شوند.

در پایان صنعت سینما با تعداد زیادی مجسمه، در شهر سینما، تعداد گیاهان سینمایی بسیار کم است.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا