تکنولوژی

خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران؛ شایعه یا واقعیت!

ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران منتشر شد. شایعاتی که در صورت صحت می توانست بیشتر به بازار لوازم الکترونیکی ایران دامن بزند.

سرویس رسانه ای بی سی مگ

در ماه های اخیر بازار لوازم الکترونیکی ایران نیز مانند سایر اقشار جامعه روزهای پرتلاطمی را پشت سر گذاشته است. این آشفتگی همچنین باعث شده است که بازار شایعات با جدیت بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.

در همین راستا ساعاتی است که شایعاتی مبنی بر خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران به گوش می رسد. همچنین شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه خدمات پس از فروش ارائه شده توسط دو غول فناوری کره ای توسط یک شرکت دوم به نمایندگی از یک شرکت داخلی ارائه می شود.

با این حال، روابط عمومی سامسونگ در ایران ضمن تکذیب خبر خروج این شرکت از ایران اعلام کرد:

سامسونگ همواره برای خانواده های طرفداران و کاربران خود در ایران ارزش قائل بوده و با جدیدترین نوآوری ها، فناوری ها و محصولات در این کشور حضور پررنگی داشته است. با وجود تحولات بیرونی و ژئوپلیتیکی، این تغییر نکرده است. ما همیشه متعهد بوده‌ایم تا تمام تلاش خود را بکنیم تا مردم ایران بتوانند به محصولات جدید دسترسی داشته باشند.

با توجه به این موضوع، ممکن است خروج ال جی از ایران نیز شایعه باشد، اما این شرکت هنوز در مورد خروج این شرکت از ایران اظهار نظری نکرده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار خروج سامسونگ و ال جی از ایران با ای بی سی مگ همراه باشید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا