هنر و سینما

هر آنچه درباره‌ی دنباله‌ی فیلم «موربیوس» می‌دانیم

داستانبیوس »که در دنیای سینمایی مارول سونی رخ می دهد گیشه را در تعطیلات آخر هفته از آن کند، اما سوال این است که آیا موربیوس 2» هرگز نخواهد شد؟

:

«موربیوس برای اولین بار در تاریخ 1 آوریل 2022 در کشور ایالات متحده منتشر شد و با استقبال شدید تماشاگران روبرو شد، اما این فیلم را به خاطر داستانی قدیمی، مضمون ساختاری عجیب و غریب و جلوه های ویژه منسوخ شده مورد انتقاد قرار دادند. با این حال، موربیوس در گیشه شکست نخورد، زیرا پیشبینیها نشان میداد که این فیلم برگرفته شده از دنیای مرد عنکبوتی تنها 33 میلیون دلار در آخرین هفته اکران خود فروش میدهد، اما چرا که مشاهده نمودیم موربیوس تنها از اکران پنجشنبه شب Give me millions of دلار برای خرید

، در حقیقت فیلم سینمایی »سونی از همان خط داستانی قهرمان پرور همیشگی پیروی می کند و در آن دکتر مایکل موربیوس (با بازی جرد لتو) پس از تلاش برای درمان بیماری خونی نادری که خودش و برادرش میلو (با بازی مت اسمیت) به آن گرفتار سپس شما می توانید روی دست ها و پاهای خود بایستید. خطوط داستانی به تصویر کشیده شده در موربیوس »با داستانهای کمیک موجود در مورد این شخصیت کاملاً منطبق هستند و بیشتر از مخاطبان امیدوارند که جدال بین نسخه های مرد عنکبوتی را در مقابل این خون آشام زنده تماشا کنند.

در شرایطی که فیلم «موربیوس» در دسترس نیست، بحث نحوه اکران فیلم «موربوس» است. در پایان، ما در تمام کلماتی که به آنها “موریبو” می گویند، می یابیم و در قلب خود هستیم. مواردی که ما به آنها اشاره می‌کنند عبارتند از اینکه کدام شخصیت‌ها می‌توانند به دنباله دوم نیز حضور داشته باشند و داستان این دنباله احتمالاً در رابطه با موضوعی خواهد بود.

یا فیلم Morbios داستان را نشان نداد؟

موریباس

به جرات می توان گفت فیلم مراکش را با نام مراکش دانلود خواهید کرد. با این، علیرغم استقبال نه بهتر از فیلم موربیوس و سایر فیلمهای ابرقهرمانی بعدی، وجود حال دارد که باعث می شود امیدوار بود فیلم موربیوس 2 »ساخته شود. از این منظر دنیای خورشید و دنیای شهر مارول در اولین فیلم جهان و دنیای بنی اسرائیل بود. در حالی که تا به امروز هیچ خبر رسمی در آغاز تولید موربیوس 2 »منتشر نشده است، با توجه به ارتباط بین کاراکتر مایکل موربیوس با دیگر شخصیت های دنیای سینمایی مارول و دنیای سونی در دیگر فیلم های این جهان های تلفیق مجددا شاهد حضور این هستیم We are a نجار.

آیا می خواهید به مراکش بروید؟

صفحه “موربوس” به شما امکان می دهد شخصیت اصلی این فیلم را پیدا کنید. مایکل موربیوس که ستاره ای فیلم است طبیعتا در دنباله موربیوس 2 »دوباره بازخواهد گشت با این تفاوت که دلیل مرگ پدرش دکتر امیل نیکلاس (با بازی جرد هریس) و برادرش میلو، مطمئنا قرار است شاهد نسخه های عصبانیتر و تلختر از او باشید. مار بنکرافت (با بازی آدریا آرجونا) نیز به نظر می رسد پس از اینکه شخصیت خون آشام جدیدش در صحنه آخر موربیوس باعث شد که از مرگ نجات پیدا کند به موربیوس 2 »باز خواهد گشت.

داستان Moribus، روی زمین با منبع چیست؟ آیا فیلم اصلی برجسته بود؟

موریباس

فیلم بیوس »در حالی که به پایان می رسد که مایکل قابلیت های خون آشامی خود را با آغوش باز می پذیرد و با غرور بر فراز شهر نیویورک ایستاده و به شهر مینگرد و مارتین نیز بیخبر از او به واسطه قدرت های جدیدش خودش را احیا می کند. بنابراین فیلم، درگیری بالقوه بین مارتین تازه خون آشام شده و موربیوس را نشان می دهد و شاید دکتر موربیوس باید دوباره همان کاری را انجام دهد که با برادرش میلو که به نفرین خون آشامی آسیب دیده بود انجام داد، یعنی این امکان وجود دارد که وجود داشته باشد. شهید شده اند.

در این مورد، دو نفر از مستاجران تیتراژ “موربیوس” از دور بسیار بزرگ بودند. به عنوان مثال کرکس یا آدریان توماس (با بازی مایکل کیتون) به دلیل طلسم دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ در فیلم راهی به خانه نیست به درون دنیای موربیوس سونی راه یافته و به مایکل پیشنهاد می دهد تا با کمک هم کارهای بزرگی را به Get rid از آن این صحنه ها حاکی از آن است که مایکل ممکن است آینده ای بسیار تاریکتری را در موربیوس 2 »در پیش بگیرید و شاید سونی بالاخره برنامه های خود را برای تولید فیلم 6 خبیث به مرحله عمل درآورد. نرم افزاری که در اتاق نصب می شود، انتظار می رود معتبر باشد.

یشبینی تاریخ انتشار «مراکش »

موریباس

برای پیدا کردن این اطلاعات، می‌توانید «موربوس» و اطلاعاتی را که می‌خواهید استفاده کنید بخوانید. ویدیوی «مرد عنکبوتی: نسوی دنیاو» را تماشا کنید. در نتیجه، “Moribus” بیشتری خواهید داشت.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا