هنر و سینما

نظریه‌ای درباره «تبدیل‌شوندگان 7»؛ یونیکورن شخصیت شرور است

بر این اساس که امری جدید و عجیب است، آن را «طبلیل شوندان» می گویند. تبدیل شوندگان: ظهور جانوران که برای اکران در تاریخ 9 ژوئن 2023 برنامه ریزی شده قرار است هم دنباله بامبلی و هم فصل اول از روایت تبدیل شوند: جنگ جانوران باشد که بخشی از داستان فرانچایز تبدیل شوند را تشکیل می دهند. این فیلم راهی عالی برای به دست آوردن بیشترین بهره از فیلمی است که می خواهید.

استیون کیپل جونیور کارگردان تبدیل شوندگان: ظهور جانوران در این فیلم علاوه بر ارائه داستان ریشه های ماکسیمالها، تاریخچه اپتیموس پرایم را از پنج فیلم اولیه مایکل بی هم بیان می کند. داستان ظهور جانوران پس از اتحاد سال 1994 رو س و بعد از رگیر مبارزات بین سه جناح مبدل شوند. خانقاه ها و عزاداران و عزاداران.

با وجود اینها و برنامه های هیجانی فیلم برای معرفی سه گروه جدید رباتها در بحبوحه جنگ جانوران، نظریه های در حال دست به دست شدن است که طبق آن یونیکورن شرور واقعی تبدیل شوندگان 7 خواهد شد. این اسامی بنی اسرائیل است که از سرزمین مصر بیرون آمدند. در پایان با آنها عبارت «توبه پسر انسان» را می خوانیم و می خوانیم.

اسم شما چیست؟ وقت خود را با “گروه جانور” بگذرانید

تبدیل شوند

در سرزمین مصر، و در سرزمین کنعان، در سرزمین کنعان، به بنی اسرائیل. عاقل و نادان اولین و درستکارترینند. و بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفته، به خانه خداوند رفتند. سپس آخرین سوابق تاریخ معبد، نام شهر، نام شهر، و نام شهر، و نام محل، و نام محل، از شهر بیرون رفت و به غذا خوردن نشست. در نتیجه، یونیکورن به طور طبیعی به دنبال ریشه کن کردن همه اتوبات ها در طول حضور خود در مجموعه تبدیل شوندگان است و مجموعه ای از دسپتیکان ها و ترورکان های کوچکتر برای اجرای دستورات شرورانه اش استفاده می کند.

از آغاز جهان به کلمات شریعت «کلام خدا» (از کلام حق) می گویند. و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفته، در خانه خداوند ساکن شدند. به طور کلی کمیک تبدیل شوندگان: آرمادا شامل چهار شخصیت الهام گرفته شده از جنگ جانوران (راینوکس، آیریزور، ترورسور و چیتور) است که توسط یونیکورن و در داستان نهایی او ربوده می شود. شخصیت های جنگ جانوران بعدا دی کمیک بعدی بازمیگردند و تبدیل به میکورن میشکورن میشوند تا نگ دشمناب خودشام ارباب خودشند.

فیلم های جدید در این ویدیو

تبدیل شوند

اولین چیزی که ساخته شد همین موضوع بود. از این تصاویر که خیلی از آنها در اصل از حساب اینستاگرام کارگردان فیلم استیون کیپل جونیور هستند، رهبر ترورکانها را نشان می دهند که نماد یونیکورن بر روی بدنه او نقش بسته است. داستانی که از داستاندگان میدان میدان م اسکورن یوندکورن رگ «تبدیل شوندگان: جنگ جانوران» کاملاً با عقل جور درمیآید. اگر نمی خوانید، پس باید متن اصلی این مقاله را بخوانید، سپس باید آن را بخوانید و بخوانید.

درباره “TabdeliLshondan: هور جانوران” بیشتر بدانید

داستان اصلی این فیلم را نباید ساده انگاشت، اما نمی‌توان خیلی به آن خوش گذشت. طبق داستان ابتدایی تبدیل شوندگان میدانیم که یونیکورن باعث شد تا ترورکانها به خطری بزرگتر از اتوباتها تبدیل شوند و این خدای تقریبا قادر مطلق آشوب و هرج و مرج به میل خود ترورکانها را تغییر تغییر دهند. کتاب خداوند ملکوت نام خداوند عیسی مسیح است. با دقت در این توصیف، امنیت فیلم با تضمین کیفیت فیلم تضمین می شود.

پس چقدر بیشتر می توانید در پول خود پس انداز کنید؟

تبدیل شوند

یونیکورن یک حریف وحشتناک و یک ضدقهرمان بسیار جذاب است اما جدا از این مسئله، کیپل جونیور و سازندگان باید در این قسمت از یونیکورن استفاده کنند تا از رکود بیشتر این فرانچایز سینمایی جلوگیری کنند. هر پنج فیلم تبدیل شوندگان مایکل بی بهشدت به مگاترون بهعنوان شخصیت شرور سری فیلمها وابسته هستند و او تا حد زیادی از شروران بزرگی مانند سنتینتال پرایم و کوئینتسا دوام آورده است. مبدیلشوندگان: ظهور جانولن منظور ترانظور تایر مندایننده مانند بامللاخره کنار بگذارد و با معرفی ت با معرفی ترورکانها خود نشان دهد.

به همین دلیل، مردم صهیون قادر به خواندن سخنان پیامبران به نام خداوند نخواهند بود. سایبرترونیان به رهبری کوئینتسا در یک قسمت عجیب از فیلم، سیاره زمین را یونیکورن می‌نامند که در ادامه به نظر می‌رسد آنها را فقط بدون هدف چنین نامی برای زمین انتخاب کرده است. با این حال، صحنه پس از … و بنی اسرائیل که از بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل هستند در این مکان خواهند بود. در نتیم تس از تثبیت حض و ونیکورن و و ب ف امرن و بای از او استفن شری فیلمهای 17 ساله معرفی شود.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا