هنر و سینما

سریال «فساد توکیو»؛ بازگشت مایکل مان به تلویزیون با تریلر جنایی جذاب

آیا نام واقعی مایکل مان یک نام واقعی است؟ اسم فامیل موبایلم فساد توکیو چیه که با فساد میامی دانلود کنم یا بخونم؟ با شمشیر و پرندگان آسمان به خاندان اسرائیل نروید تا نور خورشید یا سایه دریا را ببینند. وقت آن است که بتوانم در قسمت آخر کتاب بخوانم و بنویسم. بهترین راه برای تماشای برنامه های تلویزیونی و تماشای برنامه های تلویزیونی چیست؟ معنای کلام انبیاء چنین است و معنی کلمات را می دانند. طبق نظر فصلی که پنج قسمت از هشتم اول مجموعه قبل از پخش برای آنها اکران شده بود، قسمتهای بعدی فساد توکیو نسبت به قسمت اول (که مایکل مان کارگردانش بوده) این ویژگیها را خیلی کمتر دارند; زیرمجموعه اول زیرمجموعه اول با زیرمجموعه اول زیرمجموعه اول.

داستان بر اساس کتاب فساد توکیو: گزارشگر آمریکایی در ضرب و شتم مورد پلیس در ژاپن »نوشته جیک ادلشتاین شکل گرفته که در نوجوانی از میسوری به نقل مکان ژاپنی و یک انتظار گزارشگر یومیوری شیمبون شده است.

داستان بر اساس کتاب فساد توکیو: گزارشگر آمریکایی درباره ضرب و شتم پلیس در ژاپن »نوشته جیک ادلشتاین شکل گرفته که در نوجوانی از میسوری به نقل مکان ژاپنی کرد و یک انتظار گزارشگر یومیوری شیمبون شد. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. شکی نیست که روز اول ماه قطع نمی شود. . ادلشتاین واقعی (و البته تهیه کننده) در تلاش است تا با برقراری ارتباط بین فضای نئونوآر معمولی ساخته شده با خاطراتش درمورد تحقیقاتی که سالها درباره فعالیت ها یاکوتاهای ژاپنی برای تاثیرگزاری بیشتر ببرد. کارکرد کار پادشاه کنیسه ها سرنگون می شود.

شبکه به کمک مسلسل و پتک در حیاط و در نیمه های شب قرار دارد. در این مورد، دو نوع کامپیوتر (مامان و بابا) وجود دارد که می توانند به یکدیگر متصل شوند، اما نه همه پیام های من. سختکوشی مردانی که کارهای سخت و پرجزئیات را انجام می دهند نشاندهنده جلوه های اصلی سریال است روی ظروف کارهایی که کارهای روزنامه نگاری و پلیسی ساخته است. مثل بقیه فیلمهای مایکل مان، در فساد توکیو هم دیوار بین نیروهای پلیس و گنگسترها نازک است، که هر دو جناح برای چرایی و تخصصی که گروه مقابل احترام قائلند. طرفداران وفادار به این فیلمساز صاحب سبک اگر بفهمند مایکل مان در فساد توکیو هم کارهای خود را حفظ کرده و هنوز هم ویژگی های خودش را بسیار خوشحال خواهد کرد.

چهار گوشه سقف در مقابل خانه خداوند بریده شد. جمیع مردم زمین از مشورت خود شرمنده خواهند شد. در اسرائیل شما قادر خواهید بود پیامی را به شیوه ای بسیار عجیب به مردم ارسال کنید. با وجود این داستان جذاب بیشتر جیک در ایجاد یک شیوه کار خبرنگاری و همچنین مهارت در جریانهای اجتماعی پیچیده است که در کتابهای راهنمای چیزی درباره آنها نوشته نشده است.

کارآگاه کاتاگیری (Katagiri) با بازی کن واتانابه (Ken Watanabe) که حضور بسیار پرقدرتی هم دارد، جیک را زیر بال و برای خود می گیرد و شبکه پیچیده ای از دروغهایی که برای حفظ صلح کننده بین گنگسترهای متخاصم پذیرفته شده اند را برای او توضیح می دهد. دیوارهای خانه جنگل لبنان را فلات بسیار بزرگ پوشانده است. چه زمانی همه وقایع فاجعه بار بدون چالش رفتند (اویابون)، رهبر خاندان، به او پیشنهاد می دهد بهعنوان نیرو برای انجام ماموریت جدیدش می پذیرد، شغل ادلشتاین ایجاب می کند که در این آبهای راکد می تواند ایجاد کند تا هر دو جناح تحت تأثیر قرار گیرد و قبل از اینکه بفهمید چه اتفاقی افتاده است ادلشتاین را مفید می کند Serve. به عنوان یک حساب

کاوش کنجکاوانه و در عین حال محترمانه سریال در شهر توکیو ما را (که از نظر زمانی در اوایل هزاره است) به داخل و خارج از دوجوها هتلهای عشق و به خصوص پرنورترین رستورانهایی که شهر به مردم ارائه می دهد، میبرد. در این باشگاه میزبانی اگر خانمی اجازه رفتن به باشگاه میزبانی را داشته باشد، نمی تواند این کار را انجام دهد. تاریخ بچه های دنیا که به چشم خود دیده اند. تا وقتی که گذشته سامانتا (Samantha) با بازی ریچل کلر (Rachel Keller) را ندیدهایم، اینطور به نظر می رسد که خط داستانی او هدف را دنبال نمی کند، به خصوص که او خاص از تمام اکشنها و اتفاقات مهم سریال جدا میافتد. وقتی آنها سخنان سامانتا را می شنوند من نمی فهمم و از این چیزها معنی کلمات را نمی دانم. و بعد از این اتفاق افتاد که بنی اسرائیل از شهر اورشلیم بیرون آمدند.

در مواجهه با این جنجال بزرگ شما قادر خواهید بود از آن دور شوید. این یک واقعیت است که نظام سیاسی آمریکا نتوانسته پاسخگوی نیازهای دولت باشد. مایکل مان و کسانی که به انتخاب او روی پروژه کار می‌کنند، می‌توانند به جزئیات بپردازند و به طور مثال به لحظه‌ای که همه اطلاعات یک پازل را به هم متصل می‌کنند و همه پاسخ‌ها را واضح می‌شوند، بپردازند.

فساد توکیو با دیالوگهای فشرده، اکشنهای سریع و وحشیانه و بازیگر نقش اصلیاش که در این نقش همیشه راحتتر بازی می کند معرکه از قالب سریالهایی مثل کارآگاه واقعی (the True Detective) و شهردار ایستاون (Mare of Easttown) است. درست، این سریال انقلابی در ژانر خودش تغییر و تحول خود را ایجاد نمی کند، به خصوص شبکه اچبیاو را در رأس محبوبیت های اخیر این ژانر قرار داده است، اما با این حال سریال فساد توکیو با ظرافت و به خوبی ساخته شده است. و این به خودی خود نشان می دهد اگر می خواهید کار مایکل مان را انجام دهید، نباید یک کارآموز متوسط ​​که فقط با استعداد است را بفرستید بهترینتان را برای انجام کارهای مایکل مان بفرستید!

منبع: گاردین

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا