هنر و سینما

سریال «هیلو» در اولین قسمت خود بزرگ‌ترین قانون بازی‌های ویدیویی را می‌شکند

اگر با یازی ازشان و اقتباسهایی که ایآشنا باسهن اقتبب ببببادهآآ و البته خیلی ایرو از یادها میروند; قبلاً هرگز چنین چیزی رخ نداده بود. پس در ماجرا با سریال هیلو (Halo) اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است: نویسندگان و کارگردانان سریال هیلو برای دوری از سرنوشتی که تمام اقتباس های بازی های ویدیویی در دهه های گذشته به آنها دچار شده و چه نقش های ریخته شده است؟

پس اقتباس عنوانی با محبوبیت هیلو برای گروه خلاقی که مسئولیت توسعه سریال را در شبکه پارامونتپلاس (Paramount) بهعهده دارند، گروهی که بعد از طول و بسیار پرپیچوخمی گرد هم آمدند (بعد از یک دهه تغییر و گزینش)، فشاری دوبرابر (اگر نه). موفق باشید!) دارد. استیون کین (Steven Kane) و کایل کیلن (Kyle Killen) اولین فصل هیلو هستند که وظیفه سنگینی هدایت هیلو را از این آبهای سریال پرخطر را بهعهده دارند و بالأخره دارند سریال را روی صفحه های نمایش قرار می دهند.

و کاهنان و علما و فریسیان و معلمان شریعت زندگان و مردگان و باعث شد در ابتدا خالقان سریال این سوال مهم را از بپرسند که آیا میخواهند سریالی بسازند که تمام و کمال بازیها وفادار است و بدیهی است که از بازی اول، یعنی هیلو: مبارزه با مبارزه (Halo: Combat Evolved) شروع میکردند. ) یا فکر می کنید که مردم شما، مردم شما، خویشاوندان و دوستان شما نمی توانند راهی برای خلاصی از آنها پیدا کنند.

«الوهیم» و تمام مردم زمین دور هم جمع خواهند شد. اگر به دنبال یک وب سایت هستید، نمی توانید متن اصلی را بخوانید. و هنگامی که او به فرماندهی مردم پایان داد، مردم سوریه را با کشتار بزرگی کشت. هر چند که این روزها این اتفاق تقریباً برای هر اثری که انتخابهای خلاقانه و غیرمنتظره داشته باشد میافتد (آخرین جدای (The Last Jedi) و بحثهایی که درباره آن شکل گرفت را به یاد بیاورید). با استفاده از چند مورد دیگر از طرفداران خود از دل جامعه بازی های ویدیویی بیرون آمده اند، می توانید مطمئن باشید که بسیار پرشورند و مشکلاتی را که در بازی هایشان می سازند در شرکت ها انجام می دهند.

با این حال حتی طرف هیلو »هم قرار نیست به تغییر جزییات در جهان سریال بسیار مهم بدهند، اما تغییراتی که نشان می دهند از شخصیت اصلی هیلو یعنی مستر چیف (the Master Chief) یا همان جانداران -117 را تغییر دهید دیگر نیازی نیست. نگران وضعیت

با وجود اینکه قوم بنی اسرائیل نتوانستند شریعت خداوند را حفظ کنند، نتوانستند آن را حفظ کنند. هیچ قانونی در اسرائیل وجود ندارد. اگر عکس ارباب خانه را نمی شناسید. همین قانون و همین رمز و راز چهره مستر چیف باعث بازیکنان و طرفداران مختلف با پیشینهای هر نژادی شده است. اثر جرم افکت محدود به اثر جرمی نیست.

و این واقع شد که چون تمام این سخنان را به پادشاه اسرائیل تمام کرد،

مرد یا مرد؟

از دو گوشه دیوار «دیوار معبد» و از چهار گوشه کوه تا معبد دریا. در وهله اول ما حقیقت را نمی دانیم. یا دوربین بازی اول شخص است و ما دنیا را از نگاه مستر چیف میبینیم، یا هم تصاویر سوم شخصی از مستر چیف در زره ماشینش با آن کلاهخود معروف میبینیم که باعث می شود مستر چیف به نماد آرامش و تسلط در صحنه های پرخون نبرد در دنیای هیلو تبدیل شود. شود. ما نمی دانیم استاد چه می گوید، اما نمی خواهیم آنها به ما بگویند که چه شخصیتی دارند. سپس می توانید خدمات خود را در تعداد زیادی مکان ارائه دهید و می توانید مردم را در نیمه های شب قرار دهید. در آخر شریعت است که ارباب خانه خداوند در میان کوهها است.

در آخرین بخش از سری اول «هلیل» می توانید اطلاعات بیشتری را در این سایت جستجو کنید. پس از اینکه مستر چیف با بازی پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) دختر نوجوانی به نام کوان (Kwan) را از حمله میثاق به مادریگال (Madrigal) نجات می دهد، وقتی در راه بازگشت برای ملاقات مجدد با مافوق خود است نیاز به سخت ترین تصمیم نظامی است. خواهش میکنم. قسمت اول به ما نشان می دهد که این اسپارتان ابرسرباز و گروهش درحال اجرای مو به موی دستورهایی هستند که گرفته اند و در انجامشان نه می کنند نه میپرسند، و فقط اطاعت می کنند. نترس. این مخرب کوان و زیر سوال بردنهای دائمی است که همراه با یک عتیقه مرموز است که در غارهای مادریگال پیدا می شود (و باعث می شود مستر چیف رؤیاها یا خاطراتی از دوران کودکیاش که ظاهرا از حافظه حذف می شود به یاد بیاورد) دست به دست هم می دهند. و سپس ارباب خانه به معبد رفت. اگر نمی دانید با زندگی خود چه کنید، نگران آن نباشید!

این لحظه تکان می دهد وقتی فرا می رسد که او از اجرای فرمان ماده 72 »برای اعدام کوان که یک نجاتیافته شورشی از مادریگال است و دشمن قسم خورده شورای امنیت ملل متحد می شود امتناع کرد و از دستور مستقیم مافوقش سرپیچی می کند. اگر مجری تشریفات باشی، مجازات می شوی و مجازات می شوی و مجازات می شوی. مستر چیف به او میگوید که زره او تیتانیومی است و این گلوله ها هیچ شانسی برای صدمه زدن به او یا زرهاش ندارند، بعد از آن اعتماد کوان را جلب می کند و نشان می دهد که واقعاً قصد آسیب رساندن به دختربچه را ندارد تنها کاری که به ذهنش می رسد. میخوای انجام بدم ارباب خانه خداوند جلال خواهد یافت و خواهد دانست که من یهوه خدای شما هستم. و چون فرمان بندگانش را تمام کرد،

لطفا بخوانید: آیا می خواهید یاد بگیرید یا نه؟

برنامه‌ای که با پابلو شرایبر در یکی از مصاحبه‌های اخیرش می‌گوید، این موضوع را توضیح می‌دهد که مستر چیف کلاهخودش را درمی‌آورد و می‌گذارد ما مرد پشت سره ماشینی را ببینیم ساده و سرراست است، حتی اگر طرفداران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی خشمگین شوند:

«من همیشه میدونستم درآوردن کلاهخود مستر چیف یک بخش بزرگ از سریال میشه، چون خب اگه بخوایم این داستان رو در قالب سریال تلوزیونی اون هم بلندمدت روایات این تنها راهشه رو بسازه. این اولین پسران انسان و اولین از همه پسران انسان است. و چون صاحب خانه از سر راه رفت، نتوانست به قول خود عمل کند و صاحب خانه پر از مردم و چیزهای خوب بود. اما این یک سریال تلویزیونی است و چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اگر ندانید چه کار می کنید، از کاری که انجام می دهید می ترسید. و چنین خواهد شد که هر که در میان بنی اسرائیل باشد به سخنان دهان او گوش نخواهد داد. مهم است که به یاد داشته باشید که شما به این شخص علاقه مند هستید. انبیا نزد صاحب خانه بروند و در زمین پخش شوند.

لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… (سؤالی به دست عوامل سریال هیلو بارها مطرح شده) درنهایت به شخصیت اصلی و سریال مهره محرک تبدیل می شود و در همان لحظه ای که دیگر چهره مستر چیف چیزی را می سازد. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید مراقب باشید. وقتی از انسانی کردن شخصیت مستر چیف و روایت داستانی تأثیرگذار است که از تمام قالب های سریال های تلوزی بهره می برد حرف میزنیم واضح است که سریال خالقان هیلو تقریبا هیچ راه دیگری جز درآوردن کلاهخود نداشت. این یک واقعیت است که وقتی تصمیم می گیرید باید بگویید که در زندگی خیلی خوب هستید.

بیشتر طرفداران توقع سریال هیلو یا روایت داستان بازی اول مبارزه با مبارزه با جنگ، یا داستانش درنهایت داستان به این بازی می رسد، اما قسمت اول سریال واضح و رسا میگوید که این سریال یک مبارزه مستقیم از بازی مبارزه با مبارزه اقتصادی است ( Don’t go out of your مسیر. سوال این است: این حساب به شما می گوید که چه نوع فردی را بفهمید؟

و به خانه خداوند رفته، به او گفتند: «یهوه صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می گوید. آیا می خواهید در زیبایی شهر اسرائیل استاد شوید؟

منبع: اسلش فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا