تکنولوژی

به روزرسانی اندروید 12 برای گوشی گلکسی M51 منتشر شد

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M51 بالاخره پس از مدت ها انتظار توسط کاربران منتشر شد. کاربران در سرتاسر جهان مدت هاست که منتظر آپدیت اندروید 12 هستند و آن را دارند.

به‌روزرسانی اندروید 12 برای گلکسی M51 مهم است که محبوب‌ترین گوشی هوشمند سامسونگ باشد. این آپدیت به تازگی منتشر شده است، بنابراین مدتی طول می کشد تا آپدیت اندروید 12 در دسترس همه باشد.

اکنون گلکسی M51 در لیست دستگاه های سامسونگ قرار دارد که اندروید 12 را دریافت خواهند کرد. کاربران می توانند مطمئن باشند که به زودی آپدیت اندروید 12 را در گوشی های خود مشاهده خواهند کرد.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M51

روسیه اولین بازاری بود که آپدیت اندروید 12 را دریافت کرد.این آپدیت دارای شماره نسخه است M515FXXU4DVD1 است. این آپدیت در آینده نزدیک در سایر بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد.

کاربران گلکسی M51 باید در نظر داشته باشند که این آخرین آپدیت سیستم عامل اندروید برای گوشی هایشان است.

گلکسی M51 در سال 2020 با اندروید 10 عرضه شد و باید دو آپدیت اصلی اندروید را دریافت کند. بنابراین، این در لیست تلفن است اندروید 13 بگیر، جایی نیست.

در واقع، کاربران گلکسی M51 یک سال به روز رسانی امنیتی دریافت خواهند کرد. پس از آن، پشتیبانی نرم افزاری از گوشی حذف شد. تا آن زمان، زمان آن است که گوشی خود را به روز کنید و یکی از ارزان ترین گوشی های اندرویدی سامسونگ را انتخاب کنید.

همانطور که گفته شد این آپدیت به زودی در بازار جهانی عرضه خواهد شد. اما می توانید در قسمت صف با تیک زدن قسمت آپدیت از آخرین آپدیت گوشی خود مطلع شوید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M51 چیست؟ نظرات خود را با ای بی سی مگ و سایر کاربران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: sammobile

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا