تکنولوژی

نصب اتیکت قیمت روز روی کالاهای آی تی اجباری است

رئیس اتحادیه فناوری رایانه تهران تعیین شاخص قیمت روزانه تجهیزات فناوری اطلاعات را ضروری دانست و گفت: بازرسی ها آغاز می شود.

به گزارش ای بی سی مگ، علیرغم نوسانات نرخ ارز و نوسانات قیمت ها، فعالان صنعت فناوری اطلاعات مجبور به قرار دادن نشانگرهای روزانه روی محصولات فناوری اطلاعات هستند. بازرسی ها از این هفته برای اطمینان از نصب علامت آغاز می شود.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: اجازه ورود گوشی با کد ملی; سیستم ثبت نام را به تلفن همراه مسافر با پلیس متصل می کند


معیارهای روزانه را روی تجهیزات IT ایجاد کنید

سید مهدی میرمهدی کمجانی رئیس اتحادیه فناوری اطلاعات استان تهران گفت: بر اساس اطلاعیه انجمن حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و تقویت مجمع اصناف، بر اساس ماده (و 15 و 16) . ) در قانون تشکل های صنفی و بند (166) اتحادیه ها باید هر محصول را با درج قیمت و نوع کالا و طرح آن بر اساس آداب تعریف کنند.

وی گفت: مشتریان باید ادب را ببینند تا مشتریان بتوانند قیمت ها را مقایسه کنند زیرا قیمت شفاهی با قیمت کتبی یکی نیست. میرمهدی گفت: فعالان بازار باید این دستور را اجرا کنند، حتی اگر نرخ ارز روزانه تغییر کند.

به گفته رئیس اتحادیه فناوری اطلاعات تهران، در صورت عدم رعایت دستور قیمت گذاری روزانه کالاهای رایانه ای، به بازرسی اصناف، بازرسی 124 و تعزیرات حکومتی گروه صنفی ارسال می شود.

بیشتر بخوانید:

آیا در یک زمینه مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: فارسنیوز

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا