تکنولوژی

چرا مجوز عرضه گوشی های توقیفی در انبار صادر نمی‌شود؟

محاکمه متهمان پرونده واردکنندگان تلفن همراه در کشور به پایان رسید، با این حال هنوز خبری از مجوز گوشی های توقیف شده در بازار نیست.

به گزارش ای بی سی مگ، محاکمه آخرین متهم واردکننده تلفن همراه هم اکنون به پایان رسیده و او در انتظار محاکمه است. گوشی های توقیف شده در انبار قرار است پس از پایان این محاکمه منتشر شوند، اما هنوز خبری از این انتشار نشده است. انتظار می رفت پس از پایان آزمایشی، عملکرد این گوشی ها مشخص شود، اما هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: تعیین برچسب قیمت روزانه برای محصولات فناوری اطلاعات امری ضروری است


استفاده غیرمجاز از گوشی توقیف شده

تحقیقات از متخلفان واردات تلفن همراه ادامه دارد و متخلفان نیز به زندان افتاده اند. تلفن های همراه وارداتی این شرکت های مجرم نیز توقیف شد. پیش از این اعلام شده بود که این گوشی ها برای جبران کسری موجود در بازار و کاهش اندکی قیمت وارد بازار می شوند.

اما اکنون با وجود مجازات این متخلفان و مشخص شدن وضعیت آنها، هنوز گوشی سرقتی به بازار نیامده و مسئولان هنوز به وعده های خود عمل نکرده اند. بنابراین انتظار می رود در مورد این گوشی های توقیف شده تصمیم گیری شود.

آیا این گوشی ها واقعا در بازار هستند؟ تو در مورد آن چه فکر می کنی

بیشتر بخوانید:

آیا در یک زمینه مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: فارسنیوز

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا