تکنولوژی

شرایط جدید فروش موبایل های وارداتی اعلام شد

رئیس اتحادیه مخابرات از ضوابط جدید فروش گوشی های تلفن همراه وارداتی خبر داد. هر کاربر با کد ملی مجاز به خرید تنها یک گوشی است.

به گزارش ای بی سی مگ، افرادی که قصد خرید گوشی های وارداتی را دارند باید اطلاعات کارت بانکی و کارت ملی خود را لینک کرده و گوشی را در مقابل دیدگان خریدار باز کرده و در باجه ثبت نام کنند. همچنین تمامی افراد دارای کد ملی می توانند تنها یک گوشی خریداری کنند. اینها الزامات جدید برای تلفن های همراه وارداتی هستند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

معرفی مقررات جدید فروش گوشی های وارداتی

مهدی محبی رئیس اتحادیه مخابرات و کوجاکوجا از اجرای ضوابط جدید فروش گوشی های تلفن همراه وارداتی خبر داد و گفت: شرکت های واردکننده تلفن همراه باید بر اساس ضوابط جدید اقدام به فروش موبایل های وارداتی کنند.

وی ادامه داد: قوانین جدید تجارت اعم از قیمت و روش تجارت توسط انجمن دفاع و انجمن صنعت، معدن و تجارت وضع شده است و واردکنندگان باید با همان قیمت به نمایندگی بازرگانی اطلاع دهند. مانانا.

رئیس اتحادیه تجهیزات و ملزومات مخابراتی درباره قوانین جدید تجارت گفت: هر کاربر با کد ملی منحصر به فرد مجاز به خرید تنها یک شماره تلفن است. خریدار برای دریافت سفارش خود باید شخصا با کارت ملی و سیم کارت لینک شده به همان کد ملی به نمایندگی فروش شرکت مراجعه کند تا گوشی خود را مستقیم تحویل بگیرد.

محبی افزود: خریداران باید آدرس و کد پستی منحصر به فرد داشته باشند و اطلاعات کارت بانکی و کارت ملی آنها نیز مطابقت داشته باشد. با دریافت تماس، بسته در مقابل خریدار باز می شود و ثبت نام در سامانه همتا انجام می شود.

شرکت هایی که قبلا گوشی موبایل وارد نکرده اند و اخیرا وارد واردات موبایل شده اند، شرکت هایی هستند که به این شکل وارد بازار شده اند.

لازم به ذکر است افرادی که ظرف مدت 30 روز از این شرکت های واردکننده گوشی موبایل خریداری کرده اند، دیگر اجازه خرید آن گوشی را ندارند.

آیا در یک زمینه مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: فارسنیوز

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا