تکنولوژی

افزایش 43 درصدی واردات تلفن همراه در مدت 7 ماه گذشته

واردات تلفن همراه در کشور افزایش یافت و در 7 ماهه 266 میلیون دلار گوشی تلفن همراه وارد شد که 43 درصد افزایش واردات را نشان می‌دهد.

به گزارش ای بی سی مگ، در هفت ماهه امسال 265 میلیون و 963 هزار دلار گوشی تلفن همراه به کشور وارد شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 43.42 درصد افزایش واردات این محصول را نشان می‌دهد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

افزایش واردات تلفن همراه به کشور

بازار تلفن همراه ایران که زیر سایه قاچاق قرار دارد پس از اجرای طرح رجیستری دستخوش تغییرات مثبتی شده است. زیرا تعداد گوشی های موبایل در این بازار تقریباً صفر است.

بررسی آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان می دهد در هفت ماهه امسال 265 میلیون و 963 هزار دلار معادل 1.01 درصد از ارزش کل واردات به ایران وارد شده است. این دوره.

در مدت مشابه سال گذشته 185 میلیون و 445 هزار دلار به کشور وارد شد که 0.63 درصد از کل واردات ایران در آن مدت را به خود اختصاص داد.

به این ترتیب آمارها نشان می دهد واردات گوشی تلفن همراه در هفت ماهه امسال نسبت به سال گذشته از نظر ارزشی 43.42 درصد افزایش داشته است.

آیا در یک زمینه مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: mehrnews

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا