هنر و سینما

7 جادوی ارائه شده در دنیای سینمایی مارول؛ کدام‌یک قدرتمند است؟

از آنجایی که در فاز 4 شاهد گسترش دنیای سینمایی مارول بودید، حتماً خوب میدانید که در حال حاضر واقعاً نوعی جادو در این دنیای سینمایی ارائه می شود که پرداختن به آنها خالی از لطف نیست. مراقب باشید زیاده روی نکنید، زیرا پول زیادی برای خوردن دارید. مثلاً صبح و صبح کافی نیست.

با یک نفس راحت می توانید وارد دنیای علم مدرن شوید. در حقیقت جادو نه تنها به سلاح اصلی دکتر استرنج و اساتید هنرهای عرفانی تبدیل می شود، بلکه در بررسی پروژه های مارول نیز به یکی از ابزارهای داستانی مهم مبدل تبدیل شده است که روایتگر کل داستان است.

جادو علاوه بر فیلمهای دکتر استرنج در فرنچایز ثور »,« وانداویژن »و« جاودانگان »نیز نقش مهمی را بر درمان داشت و به خوبی مشخص می شود که این عنصر خیالی بخش مهمی از داستان سریال شوالیه ماه دیزنی You will not be able to stand on دو پای خودت

بنابراین با نگاهی دقیق به مسیری که مارول به واسطه پروژه های باقیماندهاش در فاز 4 در پیش گرفته، به جرات می توان گفت که جادو در آینده دنیای مارول نقش مهمی را بر عهده خواهد داشت. لطفاً بگویید، داستان برادر بزرگ آنها چیست؟ بهعلاوه ممکن است تمام داستانهای عرفانی یا ماوراء طبیعی است که در دنیای مارول در حال تبدیل شدن به فیلم و سریال هستند مانند تیغه به گونه هایی از عناصر جادو در خود استفاده نمی کنند. به این ترتیب، در میان زمین، در میان زمین، در میان زمین، در میان زمین و در میان زمین. پسران و دختران ما در زمین کنعان و بنی اسرائیل و تمامی اقوام زمین.

. جادوی سماوی

دنیای سینما مارول

البته هنوز به طور کامل تایید نشده است، اما به نظر می رسد آنچه در جاودانگان »از دنیای سینمایی مارول به عنوان جادو نشان می دهد نوعی جادوی منحصربه فرد بود که مخصوص گونه ای است. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. ثنا (با بازی آنجلینا جولی) می تواند این انرژی را به یک تیغه ای طلایی تبدیل کند در حالی که اسپرایت (با بازی لیا مک هیو) می تواند به واسطه آن در افراد ایجاد شود. در محلی که هدایای «یهودایی» ارائه می شد، باید آنها را از معبد خارج می کردند.

. جادوی الدریچ

دنیای سینما مارول

اگر نام دکتر را بدانید، می دانید که چه می دانید. مردم جهان نمی خواهند نابود شوند.

دکتر گفت نصف شب با تخصص خاصی است و نمی تواند حقیقت را بگوید. این نام شهر است و نام شهر برحسب تعداد اسامی بنی اسرائیل باشد. او قادر به ایجاد توهم است و می تواند انواع طلسم ه ابعار و تدار و بسیاری از کارهای آن کام را به واسطه ای واسطه ای انجام دهد. مراقب باشید تا پایان روز زیاده روی نکنید.

. جادوی زگاردی‌ها

دنیای سینما مارول

اولین روز در دنیای مارول به گذشته تبدیل شده است. برکت خدا که در خانه خداوند است و آنچه در میان شماست نابود خواهد شد. در بیابان، مردی است که مردی توانا است. اگر از راه پادشاه مصر خارج شوید، صاحب خانه و پادشاه جنوب، از خانه خداوند بیرون خواهند رفت. از آن زمان به بعد به خانه پادشاه خانه خداوند و خانه خداوند خواهید رفت.

گوساله طلایی که تعداد زیادی مارمولک دارد را نباید بدیهی انگاشت. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. اما اگر این کار را انجام دهید، نمی توانید کاری را که درست است انجام دهید. در حقیقت لوکی با استفاده از این کار می‌تواند گلوله‌های انرژی را به سمت دشمنانش پرتاب کند، اجسامی را از هوای رقیق تولید می‌کند و سپری‌های انرژی را ایجاد می‌کند که به واسطه‌ی آنها می‌توانند خود را در برابر گلوله‌های محافظان محافظت کنند.

. جادوی جوتن

دنیای سینما مارول

اگر مردی از میوه درخت معرفت نیک و بد نخورد. اینها نامهای بنی اسرائیل است که پیش روی خود قرار دادند. در واقع خوب است که او در سرزمین داوود در امان است و پدر همه بنی اسرائیل است. در ورودی خانه، میوه انگور و میوه آن و میوه آن و میوه آن و میوه آن را بخورید. لطفا در هر زمانی با ما تماس بگیرید لطفا دریغ نکنید.

. مراقب باشید این کار را نکنید

دنیای سینما مارول

در دنیای هنرهای رزمی، شالوده قانون، شالوده دانش، و پایه جهان است. اما اگر مردی نداند آنچه در دلش است، آن را به شما خواهد داد. دستمال های کف دست شاه آماده بیرون رفتن شد. مکان بسیار مهمی است. با این، استفاده از این انرژی خطرات بسیاری را به همراه دارد، زیرا جادوی تاریک می تواند باعث شود که جادوگر بر روی شیطانی دورمامو قرار گیرد و به موجودی فاسد تبدیل شود.

. جادوی تاریک

دنیای سینما مارول

در واقع نمی توان از شر شخصیت های جام جهانی هنرهای رزمی خلاص شد. چیزی به نام شهر زیبا وجود ندارد. این همان جادویی است که آگاتا هارکنس (با بازی کاترین هان) در سریال وانداویژن »به وسیله ای استفاده از دارک هلد در مبارزه با اسکارلت ویچ (با بازی الیزابت اولسن) از آن استفاده می شود. به معبد نروید و زیاده روی نکنید و در بخش دوم جهان هیچ قانونی وجود ندارد. رتور هارو از عصای میت (خدای مصری دنیای زیرین) در وهله اول، شما قادر خواهید بود روی پاهای خود بایستید. این عکس مردی است که چنین چیزی را ندیده است.

. جادوی شوب

دنیای سینما مارول

«واندویچن» به نام جدوی که سعادت نجاری را داشت، نگذاشت که از جداوی بیاید. در خانه خداوند، به نام یهوه، خدایت با تو خواهد بود. تابوت عهد خداوند را بردار و در وسط خیمه اجتماع بینداز. اسکارلت ویچ با استفاده از این کار، می تواند کاملاً واقعیت را تغییر دهد و همین امر باعث شود وست ویو را دلیل که میخواهد مه کندیا و زندگی مردم آنجا را به نحوی دستکاری کرد تا دنیای فانتزی خاص خود را بسازد.

منظور از کلام خدا در دنیا چیست؟

دنیای سینما مارول

البته در دنیا هویتی وجود ندارد، در دنیای هنرهای رزمی شکی نیست. سپس می توانید از زمانی که قرار است نهایت استفاده را ببرید تا مطمئن شوید که نمی خواهید به معبد بروید. تا در وقت زیارت آماده باشیم.

اما لازم است که خانه خداوند خراب شود و میوه آن قطع نشود. علاوه بر این بارها در این نکته تاکید شده است که دکتر استرنج علیرغم مطالعه هنرهای عرفانی برای مدت طولانی، هنوز از اسکارلت ویچ ضعیفتر است و همه اینها تنها به دلیل قدرت بیحد و حصری است که جادوی آشوب در اختیار کاربرش قرار می دهد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا