آشپزی

طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر؛ صبحانه‌ی متفاوت و خوشمزه


شنیده ایم که صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است و یک صبحانه مقوی و خوشمزه می تواند کیفیت روز شما را تضمین کند. احتمالا بسیاری از ما این را به خوبی تجربه کرده ایم. در این مطلب از آموزش تصویری آشپزی ای بی سی مگمگ طرز تهیه تخم مرغ و پنیر را به شما آموزش می دهیم که می تواند یک صبحانه دیگر و بسیار خوشمزه یا یک شام سبک باشد. با ما بمان.

تجهیزات لازم را از ای بی سی مگخریداری کنید

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

تست تخم مرغ و پنیر

صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خراب کند. پس با کمی خلاقیت می توانیم یک تست تخم مرغ و پنیر خوشمزه تهیه کنیم و روزمان را با انرژی شروع کنیم.

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

مخلوط کردن

  • نان تست: 2 مثقال
  • ژامبون: 2 مثقال
  • پنیر گودا: 2 مثقال
  • تخم مرغ: 2 عدد
  • پودر آویشن: یک قاشق غذاخوری
  • آب روغن: یک قاشق غذاخوری

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

1.
برای تهیه یک تست تخم مرغ و پنیر خوشمزه، یک تکه نان بردارید و با یک چاقوی تیز وسط نان را مطابق شکل برش دهید.

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

.
حالا مطابق شکل ژامبون ها را برش می دهیم و شروع به تهیه تست خوشمزه تخم مرغ و پنیر می کنیم.

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

3.
برای شروع ابتدا داخل تابه روغن بریزید و نان تست را در آن قرار دهید. سپس تخم مرغ ها را داخل نان بریزید و بگذارید 2 یا 3 دقیقه روی حرارت ملایم بپزد.

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

4.
وقتی تخم‌مرغ‌ها کمی پخت، ژامبون و پنیر گودا را روی تخم‌مرغ‌ها قرار دهید و کمی آویشن اضافه کنید. سپس وسط نان تستی که برش زدیم با تمام مواد می گذاریم و هر طرف را به مدت 3 دقیقه تفت می دهیم تا طلایی و خرد شود.

طرز تهیه تخم مرغ و پنیر آزمایشی

5.
وقتی آزمایش ما کاملاً طلایی شد، آن را برش دادیم و تمام شد. این تست وسوسه انگیز می تواند یک میان وعده سریع یا یک شام سریع و خوشمزه باشد.

ای بی سی مگمگ استعداد این پلت فرمی برای یافتن، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افراد با قابلیت ساخت انواع ویدیو برای ای بی سی مگدر «استاندارد محتوای حرفه ای و تصویر». افراد درگیر در پروژه استعدادها با ساختن ویدیو برای ای بی سی مگمستقیماً از ای بی سی مگپول دریافت می کنند.

ای بی سی مگدسترسی آسان به محصولات را برای افرادی با مهارت های حرفه ای تولید ویدیو فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، مهارت، توانایی، انگیزه و تمایل به ساخت فیلم را دارید، با ای بی سی مگمگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره ای بی سی مگمگ تلنت

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا