تکنولوژی

نظر تیم کوک درباره قیمت آیفون XS مکس ؛ مشتریان پول نوآوری را پرداخت می‌کنند!

قیمت آیفون XS مکس قبلا مشخص شده است. این گران‌ترین آیفون در تاریخ اپل است، اما تیم کوک معتقد است مشتریان باید پول زیادی برای ارتقا بپردازند.

آیفون XS Max با قیمت 1449 دلار در دسترس است. اپل با این استراتژی پرداخت آیفون XS Max، سطح جدیدی را در قیمت گوشی تعیین می کند، درست مانند قیمت آیفون X در سال گذشته.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

قیمت آیفون XS Max

1449 دلار گران ترین قیمتی است که کوپرتینویی ها برای پرچمدار جدید خود انتخاب کرده اند، اما آیا ارزش قیمت آیفون X مکس را دارد؟ تیم کوک معتقد است که بله، مشتریان برای ارتقای اپل هزینه می پردازند.

قیمت آیفون XS Max

تیم کوک، مدیر عامل اپل در مصاحبه با یک خبرگزاری ژاپنی توضیح داد که این قیمت بالا در ازای به روز رسانی های زیادی است که این گوشی برای کاربران خود به ارمغان می آورد و مشتریانی که می خواهند از فناوری اپل استفاده کنند، حاضرند برای آن هزینه بپردازند.

تیم کوک گفت: «آشپز.

ما همیشه فکر می کنیم که اگر ارتقاءهای زیادی و قیمت عالی ارائه دهید، همیشه افرادی هستند که حاضرند برای آن هزینه بپردازند.

مدیرعامل اپل گفت: «مردم زیادی وجود دارند که مایلند برای آن پول بپردازند. نقش آیفون در زندگی مردم بیشتر شده است. البته تیم کوک همچنین اشاره کرد که فروش آیفون XR مقرون به صرفه و آیفون 8 و 8 پلاس برخلاف آیفون X ادامه خواهد داشت. این بخشی از استراتژی این شرکت است تا همه بتوانند به آیفون دسترسی داشته باشند.

توجه: اپل قابلیت های دوربین آیفون XS را به نمایش گذاشته است

تیم کوک گفت: «آشپز.

ما می خواهیم به همه خدمت کنیم. ما می دانیم که مشتریان مختلفی وجود دارند که مایل به پرداخت قیمت های مختلف هستند.

قیمت آیفون XS مکس مطمئناً قیمت گوشی را به سطح جدیدی می‌برد، اما با وجود تلاش تولیدکنندگان بزرگ چینی برای تولید تلفن‌های همراه ارزان، آیا همچنان استراتژی خوبی برای اپل خواهد بود؟

اخبار موبایل را با ای بی سی مگ دنبال کنید.

.

منبع: سافت پدیا

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا