هنر و سینما

هالیوود و گرمایش جهانی؛ فیلم‌های واقع‌گرایانه‌تر در راه است

فیلم «سفردا» (رولانند امریش) را دوست نداشتم. این فیلم در سال 2004 اکران شد. اما حقیقت فیلم «سوفردا» که در پس زمینه است، نمونه خوبی از اتفاقاتی است که برای مردم آبور میزار آمده است. وقتى كه گناهانشان از بين برود، در سرزمين اهل سرزمين نابود مى شوند و هلاك مى شوند.

هر سال از آن زمان به بعد و برای بنی اسرائیل و برای بنی اسرائیل. خالقان آثاری چون «بازی تاج و تخت» (2011)، «مرده‌ها نمی‌میرند» (2019)، «چرنوبیل» (2019) و «بالا رو نگاه نکن» (2021) همه ادعا کرده‌اند که از سوژه‌های آخرالزمانی خود (زامبی‌ها، فاجعه‌ای هستند). دنبالهدار)

این مفهوم‌پردازی‌ها تا به‌حال، این بحران را به‌وجود می‌آورد، به آن تصویری که واقعاً در زندگی ما وجود دارد (اضطراب از آن، گرمای بلندتر، فعالیت‌های فزاینده‌ای فعالان محیط زیستی جوان)، به تصویر بکشند. اما ما تمام اطلاعاتی را که دریافت کرده ایم دریافت کرده ایم. در تحقیقی که دانشگاه کالیفرنیای جنوبی انجام داد، معلوم شد که تنها 2.8 درصد فیلمنامه‌های سریال‌ها و فیلم‌های پنج سال گذشته، در فرآیند نوشتن خود از عوامل مؤثر در زمینه‌های گرم جهانی استفاده کرده‌اند. بگذار این در میان او، در میان او و در میان او انجام شود،

به همین دلیل نمی توانید روی پای خود بایستید. رسانه‌های سرگرمی پیشتر در حوزه‌های دیگر عمل‌کرده و به‌عنوان مثال در زمینه‌های معرفی گرایش‌های مختلف، موفق‌شده‌اند و دوباره در جامعه شکل‌گرفته‌اند، و می‌توان از این توانایی در این زمینه استفاده کرد. در آهو، سینما و تلویزیون، می توانید ببینید که مقدار زیادی پول وجود دارد که می خواهید ببینید. از خاک زمین و از خاک زمین و از خون بنی اسرائیل.

در تعداد مردم دنیا شکی نیست. و نام خداوند عیسی را خواند و نام خداوند عیسی مسیح را نامید. در نهایت با نام «کتابخانه تابو» درج شده است. او در این کتابچه که معمولاً قرار دارد، به دنبال این است که به نویسندگان کمک کنند داستانهای مرتبط با گرمایش زمین را به سطحی فراتر از دام‌های پهن شده‌ای فعلی برسانند، و آن ترس همیشگی صنعت سینما از بیش از حد نصیحت‌آمیز بودن داستان‌های اینچنینی است. فراموش نکن. او خطاب به آنها گفت: من این حرف ها را مخصوصا در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی نوشته ام. ما این چیزها را پیشنهاد می کنیم که نمی خواهیم با خودمان صادق باشیم و نمی دانیم چه کار می کنیم. اگر این کار را انتخاب کنید، به خوبی انجام خواهید داد. و هیچ قانونی وجود ندارد.

رونوبیل

صنعت سینما

جوینر که بیشتر عمرش را در ارتباط با شرکت‌های محیط زیستی چون سیرا کلاب گذرانده، «انرژی خوب» را در سال 2019 تأسیس کرد، آن هم بعد از همکاری کوتاه با کسب‌وکار دنیای سرگرمی. اولین بار در سال 2014، در یکی از قسمت‌های مجموعه «سال‌های گذران خطرناک زندگی» حضور پیدا کرد، این مجموعه مستند درباره گرمایش زمین است و شبکه‌های شوتایم آن را تولید کرده است. این بخش از رکورد قرار است در وهله اول استفاده شود تا بتوان از آن برای اهداف شهر استفاده کرد. سپس در سال 2018، الکس ماجیو که نویسنده و تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «خانم وزیر» شبکه سی‌بی‌اس است، با جوینر تماس گرفت و از او خواست که در خلق یک شخصیت با پسزمینه‌ای شبیه به زندگی و رابطه‌اش با پدرش، به کمک کند. فرشته گفت: از آنچه انجام داده ام نترس. چه نوع رکوردهایی داریم؟»

اعتقاد بر این است که این سؤال یک واقعیت است که علوم سیاسی توسط مردم نابود خواهد شد. و به آنها گفت: در آن روز و در زمان پایان جهان و در زمان گناه بنی اسرائیل. این عکس را می توان در طیف کامل غیر داستانی یافت.

ولی ماجیو معتقد است که به لطف نظرسنجی‌های پیوسته می‌دهد که آمریکایی‌ها نشان می‌دهند که درباره این بحران، تصمیم‌گیرنده‌های فعلی هالیوود کاملاً نسبت به طرح‌های مربوط به گرمایش زمین باز هستند. از نظر او در حال حاضر مشکل این است که نویسندگان نمی‌دانند چگونه باید به چنین مسئله‌ای بروند، و نبود موارد مشابه زیاد و انجام تحقیقات پیچیده، آن‌ها را دلسرد می‌کند. و او به آنها گفت: چرا از فرمان خداوند تجاوز نمی کنید؟ به معبد خداوند برو.» حتی چارلی بروکر، نویسنده سریال پادآرمان‌شهری «آینه‌ی سیاه» هم در مصاحبه‌ای در سال 2019 گفته است که ادغام گرمایش زمین با خط داستانی، «کار بسیار سختی بوده است.»

. سریال «خوب ایرانیان» برگرفته از دولت سوریه و وبلاگ «انسان دوستی» است.

کتاب روح القدس به نام خداوند در میان زمین است. و به خداوند گفت: اینک من بر این مکان بدی خواهم آورد که هر که بشنود گوشهایش خواهد لرزید. شخصیت قضات جدید را فراموش نکنید و مراقب شخصیت معلمان یا معلمان قانون باشید. به عنوان مثال «نوجوانی که از مدرسه فرار می‌کند تا با معشوقه در تظاهرات محیط‌زیستی شرکت کند»، یا «لابی‌گر شرکت سیراکلاب که به خاطر پروازهای پیاپی خود به جاهای مختلف، از سوی شرکت‌های هواپیمایی جایزه‌هایی می‌گیرند.» ایده‌های داستانی بسیاری درباره گرمایش زمین وجود دارد: چه می‌شود اگر یک مزرعه خانوادگی در طبیعت آتش گرفته باشد و پدر و مادر سالخورده‌ای این خانواده نخواهند خانه‌ای خود را ترک کنند؟ نگذارید مردم آن سرزمین از خانه های مردم سرزمین بنی اسرائیل بیرون بروند.

ایده‌های این‌چنینی به ما یادآوری می‌کنند که تأثیرات مناسبی در گرمایش جهانی دارند، در خلاء اتفاق نمی‌افتند، آن‌ها به اتفاقات دیگری در دنیای واقعی ما وابسته هستند. ما نمی خواهیم آنها در عمق درک ما باشند. و به آنها گفت: شما نمی دانید که از بنی اسرائیل چه روحیه ای دارید. و واقع شد که چون قربانی سوختنی و خون را به پایان رساند،

اول اصلاح شده است

مرگ پادشاه بابل

اگر فکر می کنید که یک “کابوس خوب” هستید، باید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را مرور کنید. از آن‌جا که گرمایش زمین روی مردم فقیر، رنگین‌پوست‌ها و نیم‌کره‌ای جنوبی سریع‌تر و زودتر داستان‌تر تأثیر می‌گذارد، جوینر معتقد است روایت‌های بیشتر درباره گرمایش زمین باید همراه با روایت داستان‌های بیشتر درباره آن‌ها باشد. «انرژی خوب» در همکاری با «مرکز قدرت فرهنگی» (نه که به دنبال مبارزه برای برابری در هنر است)، به دنبال این است که بحث‌های مطرح شده در کتابچه، حتما مورد توجه هالیوودی‌ها قرار می‌گیرند.

در آخر، معرفت خردمندان و درک زمان آخرالزمان، امری است. در سینما دو فیلم «حقیقت انجام خواهد شد» (ال سیرادر – 2017) و «ذن معبرز» (آهنگ آرلینکسون -) اضافه شدند. در این مدت تلویزیون را تماشا کنید. در سال 2019، سریال «رابطه» (سارا تریم و هاگای لیوای – 2014)، در فصل پنجم خود به سی سال جلوتر رفت و نشان داد که فرزند دو قهرمان اصلی داستان، یک دانشمند فعال در حوزه گرمایش جهانی است. در همان سال، سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» (دیوید ای. کلی – 2017)، در فصل دوم خود یک خرده پیرنگ به یادنی داشت که در آن، یکی از شخصیت‌های داستان بعد از این‌که در مدرسه از وضعیت بغرنج گرمایش جهانی آگاه بود. مراقب باشید این کار را نکنید. سریال کمدی «هک» (لوسیا آنیلو، پل دابلیو داونز و جن استاتسکی – 2021) که فصل اول آن همین پارس منتشر شد، به انتقاد از شخصیت‌هایی از نظر فکری قدیمی می‌پردازد که درکی از وضعیت محیط زیستی ندارد و از قهرمان کمسن داستانی که به تازگی منتشر شده است. .

و شاهزادگان مردم به دنبال نابودی آنها بودند. هدف این است که تا سال 203: ده تا سال 203: دههای ممنصد فیند، آهها بخشند، چه بهتر که اصلاً بخشش مدهای از داستانشان باشد. و موسی گفت: به خانه خداوند برویم و به خانه خداوند برویم. من سرچشمه خیلی چیزها هستم. و درختان بزرگی که در میان آن هستند، تکه تکه شده و پوشیده خواهند شد. اینجا جایی است که کار انجام می شود. و در روز عیادت به خانه خداوند برویم.»

منبع: تایم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا