تکنولوژی

ترخیص 5 هزار گوشی تلفن همراه از گمرک توسط شرکت‌های وارد کننده

خرده فروشان دستگاه های مخابراتی و سیار از عرضه 5000 گوشی تلفن همراه برای شرکت های وارداتی دارای مجوز خبر داده اند.

به گزارش ای بی سی مگ، مهدی محبی با اشاره به انتظار 6 ماهه موبایل در گمرک از ذخیره 600 هزار گوشی تلفن همراه در گمرک خبر داد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: کاهش قیمت گوشی امکان پذیر نیست; گوشی ها هرگز با قیمت مناسب برنمی گردند!


خروج 5000 گوشی تلفن همراه از گمرک

محبی در ادامه سخنان خود در خصوص راه اندازی 5000 گوشی تلفن همراه، در نامه ای صنفی با انجمن حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نوشت تا نقش این گوشی ها را مشخص کند. به گفته وی، از زمان عرضه این محصول تاکنون سازمان مدافع قیمت گوشی، عرضه آن در بازار را اعلام نکرده است.

رئیس مخابرات و فروشندگان تلفن همراه در ادامه با بیان اینکه این گوشی ها به صورت رایگان وارد می شود، گفت: سازمان دفاع باید قیمت را بر اساس هزینه واردات تعیین کند.

محبی در پایان با بیان اینکه بازار تلفن همراه نیاز به عرضه سالانه 12 تا 14 هزار گوشی تلفن همراه دارد، گفت: امیدواریم با ارسال باقیمانده گوشی به گمرک و صدور پروانه بازرگانی، بازار تلفن همراه به ثبات برسد. کالاهای تصفیه شده

بیشتر بخوانید:

آیا در یک زمینه مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: تسنیمنیوز

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا