تکنولوژی

قابلیت‌های دوربین آیفون XS توسط اپل به نمایش گذاشته شد [تماشا کنید]

برای نمایش قابلیت‌های دوربین آیفون XS و آیفون XS مکس، اپل ویدیوی کوتاهی به نام «عکس در آیفون XS» منتشر کرده است که حرکت آهسته، زمان‌بندی و پخش مجدد ویدیوهای 4K را در کشور پرچمدار جدید نشان می‌دهد.

در اولین آزمایش، دوربین آیفون XS قابلیت حرکت آهسته را با استفاده از آب، صدا و نور نشان داد. دوربین دستگاه می‌تواند ویدیوی 1080p را در حرکت آهسته با سرعت 120 یا 240 تصویر در ثانیه ارسال کند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

از محلول‌های آب و صابون برای پخش ویدیوی 4K استفاده شد. به این ترتیب دوربین تصاویر رویایی را با کیفیت 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه نمایش می دهد. برای نشان دادن کارایی زمانی دوربین آیفون XS از نیترات های مس و نقره استفاده شد.

با گذشت زمان، نیترات نقره با سیم مسی واکنش داده و تصویری زیبا ایجاد می کند. برای نشان دادن قابلیت‌های دوربین آیفون XS در شرایط سبک وزن، اپل از چیزهایی مانند ماشین ظرفشویی و سیم‌های آتش برای ایجاد تصاویر گرم نیز استفاده کرد.دوربین آیفون XS

پس از ایجاد هر تصویر، اپل ما را به پشت صحنه می برد تا نحوه ایجاد این تصویر را بیاموزیم. برای مشاهده قابلیت های دوربین آیفون XS هم اکنون می توانید ویدیوی زیر را مشاهده کرده و از تصاویر ایجاد شده لذت ببرید.

.

منبع: یوتیوب

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا