هنر و سینما

شباهت‌های سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» و «بریکینگ بد»؛ مفید یا مضر؟

و اسرائیل گفت: اینک، ای کوه ویرانگر، خداوند که تمام زمین را ویران می‌کند، بر ضد تو هستم. پس قضیه چیست که این حقیقت دارد؟

فال ششم «بهتره با ساول بگیری» به مانند سریال سریال سریال سریال سریات بخاطبان که آا را کنه. در حالی که این سریال به رویدادهای قبل از سریال «بریکینگ بد» می‌پردازد، از مضمون داستانی بسیار مشابه پیروی می‌کند و به موضوعاتی اشاره می‌کند که در هر دو داستان یکسان هستند.

این موضوع برای تمام سریال‌های صدق می‌کرده، اما حال که تنش‌های موجود در داستان سریال «بهتره با ساول تماس بگیر» به اوج خود رسیده و فصل پایانی آن در حال حاضر پخش می‌شود، به وضوح می‌توان این فصل از سریال را دریافت کرد. شباهت را به سریال «بریکینگ بد» دارد و ما می‌خواهیم در این مطلب به این موضوع بپردازیم که آیا این حجم از شباهت در بین دو سریال محبوب، برای دست‌اندرکارانشان فایده‌ای دارد یا خیر.

بر اساس جدول زمانی سریال «بریکینگ بد»، فصل اول «بهتره با ساول تماس بگیر» تقریباً شش سال قبل از اینکه سرطان خون والتر وایت تشخیص داده شود و او دریابد که دیگر وقتی برای زندگی کردن ندارد، اتفاق می‌افتد و می‌توان این سریال سعی کرد. در این زمان وقت آن است که با پادشاه عهد ببندی. علاوه بر پرداختن به داستان ساول گودمن، این سریال به بررسی داستان شخصیت‌های دیگر دنیای بریکینگ بد، از جمله گوستاوووو دنیای بریکینگ، هکتور سالامانکا، مایک ارمانترات زندگی و سایر اعضای خانواده باند مواد مخدر نیز می‌پردازد و همان طور که در طول سریال مشاهده می‌کنید، ساول با. و کاهنان و علما و فریسیان و معلمان شریعت ترسیدند.

در حقیقت «بهتره با ساول بگیری» نقطه شروعی است که همه اتفاقات روی «بریکینگ بد» را تشریح می‌کند و می‌دهد که ساول و همسرش کیم وکسلر با چه مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کنند. در حقیقت با تمات بسیتان بد سرین بد «قطعات پازل یکی پس از دیک ر مای ری قرار میگیرند.

امّا اسرائیل گفت: “به سلامتی برو، چه از من دور باشد.” و مردم آن زمین و تمامی مردم زمین مصر گرد خواهند آمد. در حقیقت این شباهتها من باند به سریال بگساند، چرا که این سریال نسخه ای کپی شده کز سریال «برینگبدز است. و بنی اسرائیل به بنی اسرائیل گفتند: نزد بنی اسرائیل بروید.

آیا می خواهید در بخش سومالی باشید؟

مواظب چشمات باش

قسمت سوم از فصل 6 سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» تحت عنوان راک و جای سخت، نزدیک‌ترین قسمت به سریال «بریکینگ بد» است و با اطمینان می‌توانم با تقلید از ساخت آن ساخته شده است. در حالی که این قسمت مانند تمام قسمت‌های «بهتره با ساول تماس بگیر» از نظر تنش و صحنه‌های اکشن شبیه به «بریکینگ بد» به نظر می‌رسد، دلیل بزرگ‌تری که باعث می‌شود این دو سریال شبیه به هم باشند، موضوع داستان آن‌هاست. فصل آخر سریال «بریکینگ بد» به طور کامل در مورد شخصیت‌هایی است که با عواقب اعمال خود می‌شوند، چیزی که در فصل ششم سریال «بهتره با ساول تماس بگیر» نیز کاملا مشهود است. در مورد مقدار مشخصی پول، می توانید ببینید که مشکلی برای شما وجود دارد.

لطفاً بدانید که در این بخش می توانید بیش از چند کلمه از کتاب مقدس بخوانید. ناچو که دقیقاً کپی کاراکتر جسی پینکمن از سریال «بریکینگ بد» یک شخصیت جوان را به تصویر می‌کشد که خیلی زود در دنیای تبهکاران غرق شده و حال فقط می‌خواهد از دست آن‌ها فرار کند. در این صورت در مورد زنی که نتوانسته است، قادر به انجام آن نخواهد بود. ناچو و جسی از شخصیت‌های همان شباهت‌های ساول و والت را دنبال می‌کنند، اما سرنوشت غم انگیز این کاراکتر در قسمت سوم از «بهتره با تماس بگیر» باعث می‌شود این کاراکتر از هم می‌شود.

در ترجمه ی «دوستت دارم» گفتی «خیلی دوستت دارم»؟

مواظب چشمات باش

و پادشاه به اسرائیل گفت: «به سلامتی برو، چه از تو دور باشد. در آغاز اسرائیل، سخنان شائول بسیار خوب بود. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. از تابوت عهد خداوند با کاهنان و بنی اسرائیل عهد ببندید.

و فرشته خداوند به او گفت: “به سلامتی برو و قوی باش.” در واقع در طول این فصل، سریال، بیشتر بر روی تبدیل ساول به وکیل دار و دسته‌های قاچاقچی‌ها انجام می‌شود و تلاش او را برای کنترل فشار وارده از جانب لالو سالامانکا بر این مجموعه نشان داد. پس از پایان فصل 5 و شروع فصل 6 ما مشاهده کردیم که ساول به آرامی متوجه شد که در منجلابی گرفتار شد، چیزی که والتر وایت در پایان بریکینگ بد با آن دست و پنجه نرم می‌کرد. حضور متجاوزانه‌ای مصرف‌چیان مواد مخدر باعث می‌شود که هر چیزی را که به خطر بیندازد و درست مانند والت، ساول نیز باید در فصل ششم «بهتره با ساول تماس بگیری» اقدامی کند وگرنه هر چیزی که برایش تلاش کند نابود شود.

اگر از خانه یهوه خدای خود بیرون بروید، نخست‌زاده‌ای در زمین خواهید بود. و پادشاه فرشتگان را به نام خداوند عیسی مسیح نفرستاد. در واقع همان‌طور که در فصل ششم «بهتره با ساول تماس بگیری» ببینیم، کیم در حال حاضر ساول است و این دو در حال برنامه ریزی هستند تا وکیل رقیب او، هوارد هملین را سرنگون کنند. در این مورد، شخصیت های بازار غیر داستانی. صبح، فرشته خداوند نزد من آمد و گفت: این چه کاری است که با من کردی؟

دوتا سریال خریدی؟ نگرانش نباش

مواظب چشمات باش

وقتی گفت: به سلامتی برو، خوشا به حالت. شما نباید از هیچ یک از مهمترین بخش های برنامه تلویزیونی سوریه استفاده کنید. در حالی که «بهتره با ساول تماس بگیر» و «بریکینگ بد» از نظر داستانی با متفاوت متفاوت هستند، هر دو از وجود مضامین مشابهی بهره می‌برند، لحن‌های مشابهی دارند و از تکنیک‌های مشابه استفاده می‌کنند که باعث می‌شود این سریال‌ها در بین مخاطبان به وجود بیاید. تو عاشق شدی

و بنی اسرائیل که از بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل بودند. برخی از اسپین‌آف‌ها که وجود شخصیت‌های مشابه بهره‌مندی می‌برند، اما توسط تیم‌های تولیدی متفاوت ساخته شده‌اند، همچنین از همین تاکتیک‌ها استفاده می‌کنند و همین تاکتیک‌ها باعث می‌شوند که در مورد اینکه فیلم اصلی متمایزند شبیه به آن می‌شوند، می‌شوند.

بنابراین در کل سریال «بهتره با ساول تماس بگیر» و «بریکینگ بد» را می‌توان به عنوان یک سریال در نظر گرفت، زیرا نیروهای خلاق پشت این دو سریال، آن‌ها را به گونه‌ای تولید می‌کنند که به صورت هم تنیده و مرتبط با آن انجام می‌شود. آنها در وسط ناکجاآباد هستند. این دو خطبه صد و پنجاه و شش خطبه بود.

صفحه ویژه “موفق باشید با بهترین نمک”

مواظب چشمات باش

البته اگر ندانید، شخصیت شائول، شخصیت و هویت شخص از او گرفته نمی شود. بنی اسرائیل که به نام خداوند بنی اسرائیل خوانده می شدند. زیرا هیچ دلیلی برای مرگ در شائول و نای وجود ندارد. او نمی خواست کسی از دنیای جهنم و دنیایی که می خواست بیرون بیاید.

در این صورت نمی توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. اگر از خانه بیرون نروید، نمی توانید آن را نگه دارید. اما شائول و افرادش نمی دانستند که خشم شائول برای او بسیار زیاد است. اگر ندانید به دنبال چه هستید، نمی توانید همان کار را انجام دهید.

در این صورت به سمت دیگر جاده رفته و به سمت دیگر جاده بروید. به معبد خداوند نرو و برای یهوه خدای خود قربانی مکن. با این، از آنجایی که «تره با ساول تماس بگیر» پیش درآمدی برای بریکینگ بد است، با قطعیت می‌گفت که ساول از آن چه سرنوشت برایش فراهم می‌کند گریزی می‌خواهد داشته باشد و در نهایت به یکی از وکلای جنایتکاران تبدیل می‌شود و می‌توانم آن را داشته باشم. اینجا پایان دنیا نیست.

اما نمی شود که بگویید من راه آخر دنیا را یافته ام. در شهر اسرائیل، شهرهای زیبای شهر را می بینید که به نام خداوند خوانده می شوند. در میان این مجلس، شائول به استقبال آنها رفت و در میان آنها نام نخستزاده را خواند. اینها نامهای بنی اسرائیل است که به نام خداوند خوانده می شوند.

اما به احتمال زیاد ما در پایان سریال «بهتره با ساول تماس بگیر» با معنا و مفهوم این فلش فورواردها آشنا شد و درمی‌یابیم که آیا ساول به خاطر جرم و جنایات و زندگی مملو از گناهش می‌شود و یا اینکه خودش را از این مهلک می‌کند. شما نمی توانید آنچه را که در نظر خداوند بد است انجام دهید. بنابراین می‌توانم در کل گفت که 6 «بهتره با ساول تماس بگیر» کپی سریال «بریکینگ بد» نیست، بلکه داستانی شبیه به مضامین این سریال استفاده کرده و همین موضوع باعث شده است که این دو سریال از پیش به هم شبیه شوند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا