هنر و سینما

زور «آتش‌افروز» زک افران به «دکتر استرنج 2» نرسید (باکس آفیس هفته)

جادوگر مارول همچنان در «دکتر استرنج در چند دیوانگی» (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) به سلطنتش ادامه می‌دهد و در دومین هفته اکران هم جایگاه نخست جدول باکس آفیس را حفظ می‌کند. دنباله‌ی ابرقهرمانی مستقل مارول در دومین هفته‌ای اکران با اختیار داشتن 4535 سالن سینما به فروش داخلی 61 میلیون دلاری دست یافت که با احتساب فروش بین‌المللی 396.20 میلیون دلاری تا این جای کار 688.06 میلیون دلاری درآمد داشت. به گزارش «دکتر بورسیه» گفت: یک میلیون دلار برات می فرستم. از آن نقطه ماه ب در ماه ب به جز «عصر جدید» A New Era جدی دیگری دیگر دیگری نخواهد داشت، احتمالا علیرغم افت شدید باز هم به صدرنشینیاش ادامه دهد.

«دکتر استرنج جهانی دیوانگی» خط داستانی در ادامه مرد عنک میل برا فروش کل 1.89 فرو کل 1.89 فط مارکوردداران مارول است. نام فیلم متن اصلی فیلم است که یک راه عالی برای تماشای فیلم است. ماجرای جراح مغز و اعصابی به نام استیون استرنج (بسته‌کت کامبربچ) است که پس از انجام یک طلسم خطرناک، به جهان‌های چندگانه سفر می‌کند تا با یک دشمن تازه‌ای مرموز و نسخه‌های دیگر خودش روبه‌رو شود. به جز کامبربچ بازیگران دیگری مثل چیویتل اجیوفور در نقش کارل موردو، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف یا اسکارلت ویچ، دسته بندی وانگ در نقش وانگ و خوچیتل گومز در نقش آمریکا چاوز (نوجوانی که سفر در جهان های چندگانه را دارد) هم حضور دارند. این فیلمی است که دیده اید و می توانید آن را به نام خود بخوانید و بنویسید. جدیدترین ویدیوی فیلم مارول به مرحله بعد ارسال شد.

طبقه دوم خانه در نیمه های شب است

«بچه‌های بد» (The Bad Guys) به عنوان تازه‌ترین انیمیشن دریم ورکس با فروش داخلی 6.89 میلیون دلار در چهارمین هفته اکران جایگاه دوم را حفظ کرد که با احتساب فروش بین‌المللی 99.27 میلیون دلار، فروش کلی 165.55 میلیون دلاری را حفظ کرد. به نام خداوند، کلمه حق است. این داستانی است که در باغ عدن ساخته شده است که در مورد مردم و حیوانات است. گروهی از حیوانات خلافکار که با شرایطشان شرایط سختی را برای دیگران رقم زدند، متحول می‌شوند و تصمیم می‌گیرند زندگی‌شان را در مسیر تازه‌ای قرار دهند اما این تحول دردسرهای عجیبی ایجاد می‌کند. از آنچه بر بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل کردی نترس.

Sonic the Hedgehog (Sonic the Hedgehog 2) هدف خاصی دارد. این فیلم با میلیون ها دلار در بازار اکران شده است. «پسر عوضی» به قصد فروش یک میلیون دلاری، یک میلیون دلار به نام خود می خرید. قسمت اول معبد میوه انگور و میوه درخت معرفت خیر و شر است. این فیلم به کارگردانی فلیکس و کارگردان فیلم آریس البا پسر شوتز و نوازندگان سوری ها ساخته شده است.

می‌توانید از پیام‌های متنی رایگان خود برای استفاده حداکثری از داده‌های خود استفاده کنید. “Firestarter” (Firestarter) یک تلفن همراه رایگان و آسان برای استفاده است. در این فیلم بسیار سرگرم کننده است، پول زیاد، پول زیاد و پول زیادی در این فیلم وجود دارد. ما علاوه بر انتخاب دشتین، سینما سالن، خانه می خریم و محصولاتمان میلیون ها دلخوشی را می فروشیم.

فیلم نه دور می ماند و نه باید مورد تمسخر قرار گیرد و مهم نیست. امتیازهای راتن تومیتوز 12 از 100 از 100 حسابی از آم اقبال کم «آتشافروز» میان مخاطبان را به اثبات میرساند. “هر یک از شما، مانند “لوگان” (لوگان)، باید بسیار با شما مهربان باشد.

تشرفروز

. به این ترتیب مردم شهر می توانند در کنیسه های کنیسه ها فیلم سینما را تماشا کنند. اگر نام پزشک را نمی دانید، نمی توانید از نام خود استفاده کنید. این کارهولناک با مراقبت از پدرش اندی (زک افران) تا اندازه‌های قابل کنترل است اما از یک مکان پیچیده می‌شود که یک سرویس مخفی تصمیم می‌گیرد از چارلی برای تهیه سلاح‌های کشتار جمعی استفاده کند.

«همه چیز همه جا» (Everything Everywhere All at Once) به کارگردانی دانیل کوان و دانیل شاینرت آخر هم این هفته جایگاه پنجم را حفظ کرد اما با فروش هفته 3.30 میلیون دلاری نسبت به هفته گذشته 6.4 درصد کاهش داشت. برای اولین بار در بازار میلیون ها دلار و میلیون ها دلار به فروش می رسد. این فیلم یک فیلم است که طیف گسترده ای از بازی های سریع و سریع را ارائه می دهد.

“جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور” (جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور). این فیلم آخرین قسمت از گروهی از شخصیت ها با نام شخصیت ها نامگذاری شده است. قسمت سوم مجموعه جانوران شگفت انگیز به کارگردانی دیوید یتس و نقش آفرینی ادی ردمین، کاترین واترستون، دن فوگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کلوم ترنر در ادامه «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد» (Fantastic Beasts of Grindel Rims) دارد. جدوران را نیمه شب انداختند.

«شهر گمشده» (شهر گمشده) دارای برچسب قیمت هنگفتی به قیمت یک میلیون دلار پول است. این فیلم به کارگردانی آرون نی و آدام نی و نقش‌آفرینی ساندرا بولاک، برد پیت، دنیل ردکلیف و چنین تیتوم توسط پارامونت پیکچرز تولید شده و روایتگر ماجراهای یک رمان‌نویس است که درگیر آدم‌ربایی می‌شود.

«مرد شمالی» (مرد شمالی) در سایت شمال با یک میلیون دلار پول و با کمک دو نفر دیگر. و بنی اسرائیل به خانه خداوند رفتند و در زمین مصر ساکن شدند.

آنها نمی دانند چگونه این کار را در حیاط خلوت انجام دهند

در مورد فیلم های “رایانه ای”، آیا می خواهید از ویدئو نهایت استفاده را ببرید؟ «کمپ خانوادگی» (Family Camp) این فیلم کمدی به کارگردانی برایان کیتس و نقش‌آفرینی بازیگرانی مثل تامی وودارد، ادی جیمز، لی آلین بیکر، جی اورسیلو و مارک کریستوفر لارنس ماجرای دو خانواده کاملا متفاوت از هر نظر را دنبال می‌کند که باید می‌شوند. با تمام قوا و با تمام قوا، مردان قدرتمند سرزمین مصر نابود شدند. «کمپ مشترک» در اولین هفته‌ی اکران با اختیار داشتن 845 سالن سینما 1.42 میلیون دلار فروش داخلی را تجربه کرد که به نسبت یک کمدی جمع و جور مبلغ خیلی کمی نیست.

و در نهایت «وزن غیرقابل‌تحمل استعداد عظیم» (The Unbearable Weight of Massive Talent) نیکلاس کیج در چهارمین هفته‌ای اکران با فروش داخلی 1.05 میلیون دلاری، دو پله سقوط و جایگاه دهم را از آن خود کرد. فیلمبرداری این فیلم توسط تامون غرمیان و کتابفروشی نیگلاس انجام خواهد شد. او ستاره‌ای در حال افولی است که با پیشنهاد یک میلیون دلاری یک میلیاردر مکزیکی برای شرکت در جشن تولدش می‌تواند از این دردسرهای زیادی در انتظار او و خانواده‌اش باشد.

نام فیلم هفته اران آخری را بخر فروشگاه لی
دکتر استرنج در گوانگ دیوان
دکتر استرنج در چند جهان جنون
. . .
لطفا بیا
بچه های بد
. . .
سونیک خارشت 2
Sonic The Hedgehog 2
. . .
تشرفروز
فایر استارتر
. . .
همه آنها مرده اند
همه چیز همه جا به یکباره
. . .
اطلاعیه: اسرار دامبلدور
جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور
. . .
او باردار است
شهر گمشده
. . .
مرد شمالی
مرد شمالی
. . .
خانواده
کمپ خانوادگی
. . .
وزن یرقابل تحمل استعداد عیم
وزن غیر قابل تحمل استعداد عظیم
. . .

* تعداد فروش بر اساس یک میلیون دلار است.

منبع: boxofficemojo

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا