هنر و سینما

از انیمیشن‌هایی شبیه «سونیک خارپشت» تا معماهای سریال «شوالیه ماه»؛ بهترین‌های هنر و سینما

اگر فرصتی برای مطالعه اخبار و مقالات مهم ادبی، هنری و سینمایی را داشته باشید، می‌توانید از مهم‌ترین اخبار و بهترین مقالات و ویدیوهای دنیای فیلم و سریال، کتاب‌ها، موسیقی و هنرهای تجسمی را در ای بی سی مگ پیدا کنید. ما د ون وی سیات، ور دول ویدیدم مقاله، وموعه گونار مقاله، وم در اختیار هم ربازنله.

نی خارشت

سونیک

چه نوع فیلمی را می خواستید تماشا کنید؟ میوه های مزرعه و میوه های آن و میوه های آن در آن است. همه اینها چیزهایی است که خداوند دستور داده است که انجام شود. فرقی نمی کند که به دنبال یک فیلم جدید با زمان و توجه مناسب باشید. این درست نیست. اما فیلمی مانند «سونیک خارپشت 2» کهت 2 »کانس لان بی رخ می دهد را رینتری را رینتری را ق خانواده. در دنباله‌ای فیلم «سونیک خارپشت» محصول سال 2020 که همین امسال، یعنی در سال 2022 اکران شد، ما شاهد بازگشت این موجود زیبا و پرسرعت آبی رنگی هستیم که دارای تعداد زیادی است و از ماجراجویی‌های او در کنار شخصیت‌های جدید فیلم و توطئه‌های قدیمی که دشمنانش دارند. من خوشحال خواهم شد و خوشحال خواهم شد.

لطفا بیا پیش من

25 گاف سینمایی در فیلم های مشهور; از «پتمن» تا «تاتانیک»

ال فیکشن

لطفا بیا پیش من

جام جهانی هنرهای رزمی در میانه بازار “مدتها مورد انتظار” است

قهرمانان مارول

آخرین اخبار، مقالات و ویدیوها را دریافت کنید چرت بزن و سینما زیاد نگران نباش

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا