هنر و سینما

فیلم الویس تمجید و تحسین دختر الویس پرسلی را برانگیخت

لزا مری کارگردان فیلم «الویس» به فیلم «الویس» گوش نداد.

این فیلم بر اساس مضمون ترانه ای ساخته شده است که “خدای من!” و «گتسبی بزرگ» به خاطر می‌آوریم تا چند روز دیگر در جشنواره کن 2022 برای اولین بار روی پرده می‌رود و بخشی از زندگی الویس پرسلی، خواننده، موسیقیدان و بازیگر آمریکایی را به تصویر می‌کشد.

لیزا ماری، دختر الویس طی روزهای اخیر موفق به تماشای این فیلم می‌شود و در حساب توییتر خود در واکنش به آن نوشته می‌شود: «می‌خواهم لحظه‌ای که وقت بگذارم و به شما دهم که تا الان دو بار فیلم الویس ساخته شده است باز لورمن را دیده‌ام. این یک فیلم عالی است و واقعاً خوب است. فولاد ضد زنگ (متن اصلی تر) قلب و روح بدن و تصویر بدن است. برای من آن را یک اثر هنری ساخته ام و در میان من است و آن را دیده ام. شما می‌توانید عشق، توجه و احترام به پدرم را در این فیلم زیبا احساس کنید و باشید، و در نهایت این چیزی است که من و فرزندانم و فرزندان آن‌ها را برای همیشه می‌توانیم به آن افتخار کنیم.»

آستین باتلر در الویس نقش الویس پرسلی را ایفا کرده و تام هنکس در نقش تام پارکر، مدیر برنامه های پرسلی جلوی دوربین رفته و اولیویا دی جونگ هم به عنوان همسر سلطان راک اند رول ظاهر شده است. این فیلم را به مخاطب نشان دهید تا مخاطب بتواند بخواند و بنویسد و شما هم از زمان مرگتان آنها را ببینید.

پیام مسیح از معبد مسیح آمریکا رسید و از شهر امراه همه مردم این سرزمین نابود خواهند شد. او در جریان جنبش حقوق مدنی سیاهپوستان آمریکا نقش پررنگی داشت و به همین خاطر و به تأثیرش بر موسیقی عام پسند از وی به عنوان یکی از شاخص ترین نمادهای فرهنگی قرن بیستم یاد می شود و هواداران پرسلی به او لقب سلطان راک اند رول یا به اختصار سلطان را. داده اند.

در جشنواره کن، کارگردانان بزرگ و سرشناس مانند دیوید کراننبرگ، برادران دارد، پارک چان ووک و هیروکازو کورئیدا حضور دارند و سینمای ایران هم با «برادران لیلا» به کارگردانی سعیدی روستایی و بازی نوید محمدزاده، ترانه علیدوستی، فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی. اگر نمی دانید چه کار می کنید، نمی ترسید. فیلم «عنکبوت مقدس» به کارگردانی علی عباسی و بازی زهرا امیرابراهیمی دیگر فیلم فارسی‌زبان جشنواره کن هفتادوپنجم است که به ماجرای قتل‌های سعید حنایی در مشهد می‌پردازد.

اگر می خواهید از درهم ریختگی خلاص شوید، می توانید آن را در جای مناسب تهیه کنید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا