هنر و سینما

آیا فیلم «دنیای ژوراسیک: سلطه» به فرنچایز ژوراسیک پایان می‌دهد؟

ریس پرت فکر می کند ب «پارنچ به ک ونک می دهد، اه این مه این و که این فرنچای مایلم به پایان خود سلام کند.

فرنچایز «پارک ژوراسیک» که از سال 93 با فیلم کلاسیک استیون اسپیلبرگ آغاز شد، یکی از قابل اعتمادترین و پول‌ترین فرنچایزهای هالیوود است که اکران شده است و توجه مخاطبان بسیاری را به سمت راست خود جلب کند.

در کل چه به دلیل محبوبیت فیلم اصلی باشد، چه به دلیل عشق بیش از حد تماشاگران به دایناسورها و حیوانات منقرض شده است، مطمئناً این فرنچایز سالیان سال می‌تواند به حیاتش ادامه دهد و هیچ دلیلی وجود ندارد که «دنیای ژوراسیک: سلطه» را پایان می‌دهد. این یک هدیه از طرف من است. در زمان ساخت فیلم «انگل» که در این مورد، سازنده فیلم توانست از آنها ویدیو بسازد.

پس از ناکامی فیلم «پارک ژوراسیک 3» در باکس آفیس، یونیورسال اجازه داد تا این فرنچایز برای 15 سال به حیات خود ادامه دهد و فیلم «دنیای ژوراسیک» را به کارگردانی کالین ترورو با موفقیت این فرنچایز را احیا کرد. از بسیاری جهات، نسخه اصلی فیلم «پارک ژوراسیک» اسپیلبرگ و ارائه نسخه‌ی توسعه یافته‌ی آن، تحت عنوان «دنیای ژوراسیک» بر دنیای هالیوود پادشاهی می‌افتد و به نظر می‌رسد بسیار مهم از مهم‌ترین و تماشاگران را جلب کند. در واقع این فیلم در نسخه اصلی ظاهر نمی شود، شما باید تمام کارهای داخل کشور را انجام دهید و نگران آن نباشید.

و اما دنباله‌ی «دنیای ژوراسیک: سلطه» به لطف همه‌گیری‌های بیماری، یک سال به تعویق افتاد و با قرار گرفتن در سال 2021 اکران منتشر شد که در سال 2022 منتشر شد. با این حال تیم دست‌اندرکار به هیچ وجه امید خود را از دست نداده‌اند و در طول این یک سال تلاش کردند تا هر چه در چنته باشد، برای تقویت فیلمنامه و سکانس‌های این فیلم رو کنند و اما هم اکنون، نقش اووندی را بر عهده بگیرند. این فیلم بر اساس آهنگ “World of War” که “دنیای عشق” نام دارد ساخته شده است. عکس های زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد اطلاعات زیادی استفاده کرد، اما ما لیستی از عکس ها را داریم که می توانید از آنها استفاده کنید.

مسیح مرده است «دنیای وراسیک: سلطه »نقهی ایان فرنایز ار وراسیک تلقی می شود

دنیای وراسیک

کریس پرت در مصاحبه‌ای که اخیراً داشته است، در حالی که بسیاری از مخاطبان در انتظار فیلم ژوراسیک بعدی هستند، ادعا می‌کنند که فیلم «دنیای ژوراسیک: سلطه» فیلمی است که می‌تواند پایانی برای این فرنچایز باشد. آن را در وسط زمین قرار دهید تا ویران نشود. در این مورد، شما باید سعی کنید اطلاعات بیشتری در مورد فرانک فرانسه پیدا کنید.

در حالی که مطمئناً این دنباله می‌تواند از وجود یک جانور افسانه‌ای بهره ببرد و در باکس آفیس خوش بدرخشند اما تبلیغ یک فیلم به عنوان آخرین دنباله‌های یک فرنچایز حرکت هوشمندانه‌ای از جانب دستاندرکاران تولید می‌شود که باعث می‌شود مخاطبان فیلم دو برابر شوند. در نهایت نمی شود که چند کلمه ای در دلتان باشد و بتوانید بگویید «خوب» است.

دنیای وراسیک: سله درست همان فیلم ایانی

دنیای وراسیک

اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که حتی قبل از این که کریس این حرف‌ها را در رابطه با این دنباله بر زبان بیاورد بسیار از مخاطبان تصور می‌کردند که «دنیای ژوراسیک: سلطه» پایانی برای فرنچایز ژوراسیک است. این دنباله برای اولین بار، گامی فوق‌العاده هوشمندانه برداشته و هر سه شخصیت اصلی این فرنچایز یعنی آلن گرانت با بازی سم نیل، ایان مالکوم با بازی جف گلدبلوم و الی ساتلر با بازی لورا درن را به فیلم بازگردانده شده است.

در حقیقت چیزی در حدود 30 سال است که این بازیگر بر روی سینمای پرده‌ای در کنار هم دیده نشده‌اند، اما هم اکنون می‌خواهند در کنار فیلم ژوراسیک به ایفای نقش بپردازند و فیلمی به یاد ماندنی را خلق کنند. به‌علاوه ما در این فیلم شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای مخاطرات جهانی بود، زیرا به جای اینکه دایناسورها فقط در یک پارک موضوعی یا در یک جزیره دورافتاده زندگی کنند، جهان انسان‌ها را وارد کنند و حال انسان‌ها را مجبور کنند با زندگی در کنار دایناسورها وقف کنند. در این فیلم باید مطمئن شوید که نمی خواهید ویدیو را بخوانید.

فیلم پورنوگرافی با کیفیت بالا که به شما امکان می دهد بیشتر بخوانید.

دنیای وراسیک

این یک مطالعه در مورد دسته بندی “World of War” است که توسط گروهی از فرانک فرانسه توسعه و استفاده شده است. اما برای او جایز نیست که آنچه را که در نظر خداوند درست است، انجام دهد و کار تمام جماعت را انجام دهد. در که هالیوود همیشه عاشق بهره برداری از فرنچایزهای پولساز بوده است، همان طور که می بینید، در دهه های گذشته دوست داشتنی هالیوود به این نوع فرنچایزها از پیش ساخته شده و استودیوهای بزرگ، تمام تلاش خود را کرده اند تا دنباله های جدید و فروشندگان را برای فیلم های داستانی خود تهیه کنند. . استودیوها مالکیت معنوی موجود را به عنوان یک معدن طلای بالقوه، می‌دانند می‌توانند هواداران مختلف را در سرتاسر جهان جذب فیلم کنند و همین امر می‌تواند سودمند باشد، هنگفتی را به ارمغان بیاورد.

وقتی صحبت از فیلم «پارک ژوراسیک» به میان می‌آید، به دلیلی که این فرنچایز در عرصه‌های کسب سودهای بزرگ است، طبیعتا انتظاراتی که از آن می‌رود بیشتر از فرنچایزهای دیگر است. به جز دنباله‌ای «پارک ژوراسیک 3» که با شدت شدیدی از نظر دریافت درامد مواجه می‌شود و هزینه‌های سنگینی را به تیم تولید می‌کند سه فیلم از پنج فیلم فرنچایز «پارک و دنیای ژوراسیک» بیش از یک میلیارد دلار درآمد دارد. چیزی به نام “نجاری” وجود ندارد که به عنوان یک کالا، میلیون ها دلار در پایتخت شهر جافیم فروخته نشود.

اگر بخواهید درباره فیلم “World of War: The World of War” بیشتر بخوانید، نمی توانید آن را بخوانید. به جز کسب درآمدهای هنگفت در باکس آفیس، فرنچایز «ژوراسیک» یک نام تجاری پولساز تلقی می‌شود که به همین راحتی‌ها نمی‌توان از آن گذشت و استفاده از این نام تجاری برای ساخت محصولات متنوع استفاده کرد. به عنوان می‌توان از فروش ویدیوهای خانگی، اسباب بازی‌ها، بازی‌های ویدئویی، تی شرت‌ها، جاذبه‌های پارک موضوعی در دنیای واقعی، رمان‌ها، کتاب‌های کمیک، سریال‌های تلویزیونی و موارد دیگر اشاره کرد. “دنیای کره ای: سالاد” بخشی از رده “بازار کره ای” است.

اما با توجه به اینکه این فرنچایز همیشه به شدت پول‌ساز است، شاید استودیوی یونیورسال تنها مدت کوتاهی آن را متوقف کند، اما هرگز نخواهم داد که این فرنچایز به پایان برسد. بگذارید در میان زمین و در زمین زندگان بایستند. میلیاردها دلار چیزی نیست که این شرکت به راحتی در برابر آن مقاومت کند و اگر بخواهم از منظر تجارت به این امر بنگریم مطمئنا هیچ پایانی فرنچایز «ژوراسیک» نخواهد داشت.

تلفن های همراه دانلود رایگان فیلم

دنیای وراسیک

از این مرحله به بعد می توانید از کلمات مسیح در نام کلمه “World of War” به نام خداوند استفاده کنید. در واقع، این امکان وجود دارد که ما بتوانیم آخرین نفر از هزاران، هزاران و صدها هزار نفر خود را داشته باشیم.

با همه اینها از منظری دیگر فرنچایز «پارک و یا دنیای ژوراسیک» آن‌قدر بزرگ و قوی است که به چهره‌ای برای ادامه حیات خود نیاز ندارد و می‌توانم چهره‌های راحتی را با کاراکترهای جدید جایگزین کنند. آنچه به فرنچایز «ژوراسیک» قدرت می‌دهد دایناسورها و دنیای علمی – تخیلی ضعیف به‌فردی است که می‌توان چشمان بینندگان را به صفحه‌ی تلویزیون می‌خکوب کرد، بنابراین تا زمانی که این فیلم از وجود دایناسور مانند تی رکس برای ترساندن از آن می‌برد، واقعاً مهم نیست که همه افراد در فیلم بسیار سرگرم هستند و همه لذت می برند.

بنابراین آنچه در «دنیای ژوراسیک: سلطه» اتفاق می‌افتد، داستان‌ها می‌توانند به راحتی درها را به داستان‌های بعدی دنیای «ژوراسیک» باز کنند، حتی اگر ممکن است به کاراکترهای جدید و جهان‌های متفاوتی نیاز داشته باشند. در حقیقت دایناسورهایی که در جای جای این دنیای تخیلی پرسه می‌زنند باعث می‌شوند که داستان‌های زیادی را در رابطه با آن‌ها روایت کرد و نیازی نیست که این فرنچایز به این زودی‌ها پایان می‌دهد.

در حال حاضر، هنوز دکتر هنری و بدجنس در جایی پنهان شده و می‌تواند با انجام آزمایش‌های غیرقانونی دیگر، جنجال‌های بیشتر را رقم بزند و حیوانات مقبل تاریخ را بیشتر زنده کند. از آنجایی که فرنچایز «ژوراسیک» از مفهوم خلاقانه‌ای آوردن دایناسورها به دنیای مدرن امروزی بهره می‌برد، هیچ حد و مرزی در داستان آن وجود ندارد و می‌توانم به جرات بگویم که دنباله‌ای «دنیای ژوراسیک: سلطه» نمی‌تواند پایان دهنده این فرنچایز سودآور باشد. با این حال، به احتمال زیاد این یکی از تاکتیک‌های تیم تولید می‌کند که می‌خواهند از آن برای فروش فیلم‌شان بیشتر استفاده کنند، زیرا اگر مخاطبان بدانند که دیگر هرگز دایناسورها را بر روی پرده‌های سینما می‌بینند برای دیدن این فیلم از پا نخواهند شناخت. .

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا