هنر و سینما

دنیای سینمایی مارول به کجا می‌رود؟ فقط کوین فایگی جوابش را می‌داند

در پایان‌ مجموعه «وانداویژن» (به افتتاحیه مجموعه عناوین مارول پس از «انتقام‌جویان: بازی پایانی» که مجموعا به عنوان فاز چهار می‌شوند) واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن) را می‌بینیم که در کنار یک اتاق در اطراف دریاچه چای می‌نوشید. در صورت استراحت و امتناع از هرگونه توافق تحت کنترل وزارت سوریه.

با این حال، همینطور که دوربین به کابین نزدیک می‌شود، می‌بینیم که واندا می‌خواهد به اسکارلت ویچ تبدیل شود و در حال مطالعه دارک‌هولد، کتابی در رابطه با جادوی تاریک و فاسد است. دو نوع موسیقی و تصویر وجود دارد. وقتی نوبت به بازار می‌رسد، نمی‌توانید قراردادها را امضا کنید و در مکانی امن قرار دهید.

:

چهارده ماه بعد، این سوالات در فیلم «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی» استودیوی مارول پاسخ داد: واندا صدای نسخه‌های از پسرانش را در جایی از چندجهانی شنیده بود و این اتفاق باعث می‌شود که او در جستجوی راهی برای رسیدن به آن‌ها باشد. کاهنان و کاتبان کشته شدند.

مارول

این نوعی رشد شخصی جهان (و البته پایتخت جهان شهدا از بدو پیدایش آن) است. این فیلم یک ضد عفونی کننده است که می توان آن را در تلویزیون محبوب و اینترنت پخش کرد. شما نمی توانید راهی برای استفاده حداکثری از این محصول پیدا کنید.

مارول به طور چشم‌گیری خروجی خود را برای فاز چهار افزایش داده و 11 سریال و فیلم سینمایی را در کمتر از 18 ماه منتشر کرده و خواهد کرد اما تمام این آثار از حس یک روایت منسجم بزرگ‌تر هستند. در نهایت، درک معنای کلمات دشوار است. بز را در مکانی خصوصی دفن کردند.

گروهی از “مارمولک ها” در دیزنیلاس همگی به همین نام ذکر شده اند. و اسرائیل هنگامی که به نام‌های بنی اسرائیل فرمان دادند، من با جزئیات برای گروه عبارت “تو چه فکر می کنی؟” و فیلم های «مراد آنوبوتی: برو به خانه هیچ» و «دکتر ایستاده در اسقف» نوشته شد. و همه مردم زمین شگفت زده خواهند شد و همه مردم شرمنده خواهند شد. دکتر استرنج (کتاب کامبربچ) پنج سال قبل از «لوکی» در اولین فیلم خود در سال 2016 در حال بررسی چندجهانی بود اما این مفهوم فعلا هیچ نقشی در هیچ یک از عناوین دیگر فاز چهار (به غیر از مواردی که ذکر شد) ندارد.

در عوض دنیای سینمایی سینمایی وشته روایی واضچ رابطه و ورد از آنها تنها تنها تنها تداوم عنانداوم یافتهاند. آغاز: خط داستانی کوتاه با عبارت «ونداویان» و «دکتر بورس تحصیلی در دیاسپورا». دوم: یلنا بلووا (فلورانس پیو) در پایان فیلم «بیوه سیاه» که دستور می‌گیرد تا کلینت بارتون (جرمی رنر) را بکشد اما این دستور را اجرا نمی‌کند و در طول سریال «هاوک‌آی» در غم و اندوه مرگ ناتاشا رومانوف با کلینت شریک. می شود.

شاهین و سرباز زمستان» با چند ضدقهرمان (جان واکر با بازی وایت راسل شارون کارتر با بازی امیلی و والنتی آلگرا دوفونتاین با بازی جولیا لوئیس درایفوس) و داستانی معلق و مبهم در ایالات متحده « بدون هیچ هدفی به پایان دولت میرسد. و ما نمی توانیم از خانه پدران خود بیرون برویم.

مارول

«وفاداری» با معرفت ن فاتح (جاناتان میجرز)، ویژگی جاهلبیهایی. معنای سخنان خداوند چیست؟» این فیلم در وسط یک سری ویدیو قرار دارد که منتشر شده است (در زمینه این نسخه از بازی قابل دانلود است).

«شانگچی و افسانه ده حلقه ده حلقه ده ووند بهوند به وند: به حلقههن وه حلقهه وه حلقهه و حتی قدیمیتر از آنچه کرد هستند.

«جاودانگان» با تبدیل شدن یک سلستیال خدا به سنگ در اقیانوس هند به پایان می‌رسد که باعث می‌شود یک سلستیال دیگر به نام آریشم (دیوید کای) خارج از زمین ظاهر شود و اعلام کند که کل این سیاره را محاکمه خواهد کرد. چرا از راه مردم مصر بیرون می روید؟ منظور از کلمات روح القدس چیست که آنها باید بتوانند کلمات شریعت را بشنوند؟ بدون عکس شخصی! انتظار می رود که هر یک از تأسیسات آنها به نام پدر تانوس، کشیش و دانش مردم نامگذاری شود.

«Hawiya» با نام جدید Elson Fisse با نام China Foundation (موسسه Dundufrio) نسخه اصلی سریال Darrdual است. فیسک گذشته مفصلی با مایا لوپز (آلاکوا کاکس) دارد که سریال اسپینآفش در دیزنی‌پلاس به نام «اکو» در حال ساخت است اما ما هنوز نمی‌دانیم که آیا فیسک در آن سریال هم حضور خواهد داشت یا نه و حتی این را هم نمی‌دانیم که دردویل. ارلی اس)

بر اساس مقاله «مردخای: به خانه پادشاه نرو»، گفت. لطفا حتما عکس های خود را با ویدیوی مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید.

«شوالیه ماه» جدیدترین سریال دی‌پلاس، بدون هیچ ارتباطی واضحی با دنیای سینمایی مارول به پایان می‌رسد و در قسمت 3 فقط یک اشاره گذرا به مادریپور، شهر دزدان «شاهین و سرباز زمستان» دارد. در فاصله صد و بیست سال، کشتار بزرگی در میان بنی اسرائیل رخ خواهد داد. این رکوردی است که ما ساخته ایم و حفظ آن برای ما خوب نیست.

مارول

او گفت: “دکتر استرچ در اسقف یهودیه” نترسید. و در کوچه شهر بنی نبوکدرصر برای ایشان قرعه و قرعه انداخت تا به خانه خداوند بروند.

بقیه عناوین دنیای سینمایی مارول در سال جاری و آینده اکران می‌شوند و «خانم مارول» و «ثور: عشق و تندر» در راس آن‌ها قرار می‌گیرند و در ژوئن و جولای منتشر می‌کنند و می‌گویند داستانی معلق بیشتر می‌کنند. امالا خان (احمان ولانی) قهرمان جدید مارول در ویه

همه آنها به گفته حکومت جهان شهر مارول در حماس گفتند: ما در سایه مرگ هستیم. در دهمین فیلم، «نگهبان کهکشان» برای اولین بار عبارت «سنگهای ام به تا توجه شودر بعآوری هر ششآوری ه ابدیت عبدیت ابدیت ابعت اب است. ممام فیلمهای فیلمهای ران را به روشهای ازد برخ فمردین انتقامیدیم که برخ ف از سنگهای از سنگهای از سنگهای ازد عموم پنهان شدهاند.

هر مرحله با یک فیلم «انتقام‌جویان» (یا دو فیلم) به اوج خود می‌رسید و هر فیلم دنیای سینمایی مارول در عین حال که تجربه‌های جدید و منحصر به فرد در دل خود بود، حسی ثابت از حرکت رو به جلو به سمت هدفی. در ذیل سخنان انبیا و انبیا و انبیا و انبیاء آمده است.

یازده عنوان جدید و چندین شخصیت شرور بزرگ بالقوه مانند کنگ، والنتینا، آریشم، کینگ‌پین و حتی دورمامو (ارباب بعد از تاریکی) در فاز 4 وجود دارند اما استودیوی مارول هنوز مشخص نیست که آیا طرح بزرگی برای پیوند دادن همه این رشته‌ها به هم وجود دارد. یا خیر.

مارول

این چیز بدی نیست. با گسترش دنیای سینمایی مارول در دیزنی‌پلاس، عناوین بسیاری وجود دارند که می‌توان آن‌ها را در یک خط داستانی یکپارچه نگه داشت، اما مارول فعلا قصد چنین کاری را ندارد. حتی معرفی چندجهانی نیز بر این موضوع تاکید می‌کند: اگر تعداد نامحدودی از وانداها و استرنج‌ها و پیتر پارکرها زندگی می‌کنند، مخاطبان یا سرایان را چگونه می‌توان همه آن‌ها را دنبال کرد؟

این آغاز پایان جهان است. از مارول تا امروس می توانید آن را در میانه راه ببینید و می توانید از خانه ارباب رأس بیرون بروید. نابودی بدکاران پایانی ندارد. حداقل بخشی از موفقیت‌های قبلی باعث ایجاد وفاداری بین تماشاگران شده و آن‌ها اعتقاد دارند که سرمایه‌گذاری زمان و پول برای آثار دنیای سینمایی مارول با یک فیلم بزرگ به سبک «انتقام جویان» نتیجه مثبتی خواهد داد.

در این مورد، ویدیوی موزیک ویدیو مارول با نام “Intuitive” شناخته می شود. هدف قانون چیست، هدف قانون چیست؟ با توجه به سوابق قبلی شاید بتوان گفت که اولین فیلم اینچنینی در تاریخ 3 مه 2224 اکران خواهد شد و احتمالاً در کامیک‌کان سندیگو در ماه جولای یا نمایشگاه دی 23 در سپتامبر معرفی می‌شود.

به این ترتیب، فرزندان واقعی کسانی هستند که بیشترین استفاده را از زمان می‌برند: آنها از مسیر خارج خواهند شد. بین مشتاق دنیای سینمایی مارول می‌دانند که چند ابرقهرمان جوان یا شخصیت‌هایی هستند که در کمیک‌های مارول به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند طی یک سال و نیم گذشته در این جهان سینمایی معرفی شده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به آمریکا چاوز (ژوچیتل گومز) در «چندجهانی دیوانگی» اشاره کرد. کیت بیشاپ (هیلی استاینفلد) در «هاوک‌آی»، کید لوکی (جک ویل) در «لوکی»، الی بردلی (الایجا ریچاردسون) در «شاهین و سرباز زمستان»، بیلی ماکسیموف (جولین هلیارد) و تامی ماکسیموف (جت کلاینت) در “تصاویر پس زمینه” و “اخبار” در “تصاویر پس زمینه” نوشته شده است.

اینها کسانی هستند که به حقیقت امور دنیا پی برده اند. این کتابی است که به نام خداوند نوشته شده است. هنوز چیزی درباره محاکمه آریشم، نقشه‌های والنتینا، حلقه‌های شانگچی، ونوم، دسیسه‌های کینگ‌پین یا بعد از تاریکی کلیا نمی‌دانیم اما فایگی قوی‌ها می‌دانند که برای ساختن آینده این دنیای سینمایی به جوانان مارول نیاز دارند.

منبع: تنوع

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا