تکنولوژی

دوربین پنج گانه در گوشی مرموزی از نوکیا خودنمایی کرد

تصاویری از گوشی جدید و آشکارا مرموز نوکیا را می توانید در اینترنت پیدا کنید. این عکس تنها بخشی از پنل پشتی این دستگاه را نشان می دهد، اما آنچه توجه بسیاری را به خود جلب می کند، پنج دوربین موجود در پشت این گوشی است.

گرافیک منتشر شده توسط این گوشی که توسط نوکیا ارائه شده است دارای فلاش LED نیز می باشد و در پنل پشتی نیز 5 سنسور بر روی دوربین اصلی قرار گرفته است. اگر این محصول وارد دنیای واقعی شود، اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که دوربین بزرگی با پنج سنسور دارد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پنج دوربین برای گوشی های نوکیا

منابع خاطرنشان کردند که قبلاً شایعاتی مبنی بر داشتن چهار سنسور دوربین در یک گوشی نوکیا وجود داشته است، اما تاکنون چیزی از پنج دوربین نشنیده ایم. وب سایت های Androidheadlines ممکن است در این مورد اشتباه کنند. چرا که اخیرا ویدیویی با موضوع گوشی های نوکیا فاش شده است که در پنل پشتی آن 5 دوربین دیده می شود.

نگاه کنید: با انتشار ویدیویی با موضوع نوکیا 10، پنج دوربین ظاهر شدند

تصویر ارائه شده (تصویر زیر) ابتدا در بایدو به اشتراک گذاشته شد، اما به زودی حذف شد. البته لازم به ذکر است که این تصویر واقعا متحرک نیست و ممکن است تنها به یک نمونه اولیه اشاره داشته باشد.

گرافیک این گوشی که توسط نوکیا ارائه شده، دارای فلش LED است و 5 سنسور روی دوربین اصلی به صورت تصادفی در پنل پشتی قرار گرفته اند.

البته بیش از پنج دوربین وجود دارد. لوگوی اندروید وان در پایین پنل پشتی حک شده و لوگوی نوکیا در مرکز پنل قابل مشاهده است. برند زایس نیز متمایز است. هیچ حسگر انگشتی در این قسمت یافت نمی شود، بنابراین ممکن است این سنسور در صفحه نمایش قرار گیرد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
لیست قیمت گوشی آیفون امروز 12 آذر 1400

اساساً تصویر نشان داده شده یک گوشی مرموز را نشان می دهد. انتظار می رود HMD Global در نهایت یک گوشی با سنسور 5 دوربین عرضه کند، اما هیچ پاسخ روشنی در مورد زمان نمایش و نام آن وجود ندارد. پس ما هنوز باید صبر کنیم.

اخبار موبایل را با ای بی سی مگ دنبال کنید.

پیشنهاد سردبیر:

.

منبع: androidheadlines

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا