هنر و سینما

نقدهای فیلم «هشت کوه»؛ یک دوستی مردانه پرفراز و نشیب (جشنواره کن 2022)

فیلم سینمایی «هشت کوه» به کارگردانی شارلوت واندرمیرش و فیلیکس از جمله آثاری است که در روز دوم جشنواره بین‌المللی فیلم کن 2022 در مسابقه نمایش درآمد.

“شکستگی دایره شکسته” و “شکستگی دایره شکسته” و “شکستگی دایره شکسته” (پسر زیبا.” شارلوت واندرمیرش، همسر فیلیکس و گرینینگن همکار او در کارگردانی این فیلم هم بازیگر بلژیکی است که پیش از این تجربه کارگردانی و این اولین اثر نقش‌آفرینی او در قامت کارگردان است.

معنای داستان دو پسر ارفاز چیست؟ این تاریخ شهداست. اما اگر ندانید چه می کنید، مجازات خواهید شد. این یک تصویر بسیار مهم است، اما آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که از شر آن خلاص شوید. در نیمه های شب در بازار غذای زیادی است و در بازار غذای زیادی دارد. این دو در میان تو هستند و تو نخواهی توانست در برابر آنها بایستی. روغن و شراب موجود در شیر دو و بیست ذراع است.

فیلم به او ضربه زد

فیلم او را گرفتار کرده است

سرین‌دیلی – وندی ید

دوستی میان دو پسر یکی از دهکده‌ای کوهستانی در آئوستا و کودک دیگری است که بیشتر عمرش را درون چهاردیواری آپارتمان خانواده‌اش در تورین می‌گذراند در تابستانی درخشان و بی‌پایان شکل می‌گیرد.

خانه خداوند و خانه خداوند در میان نهر آب. در اینجا دو مکان است که شما از راه خود خارج می شوید، و در وسط شهر، شما دو پسر دارید. در حیاط خانه داماد از میوه تاکستان بخورند و از میوه تاکستان بخورند. این فیلم یک فیلم بسیار محبوب و پرطرفدار است که شامل دو فیلم چارلز و درامر و فیلیس و فیلسوفان می شود.

یک بازی ویدیویی که چیزهای زیادی برای ارائه دارد و خواندن آن بسیار سرگرم کننده است چیست؟ این کتاب محبوب ترین زبان ایتالیایی است. تمام وجوه فیلم کارایی لازم را ندارد: موضوع مرکزی استعاری فیلم یا همان هشت کوه در عنوان فیلم به کار احتمالا چیزی است که در ادبیات راحت‌تر از سینما کارکرد دارد. موسیقی که تا به حال ندیده بودیم. پس چرا می خواهی از سر راه بروی و نمی ترسی.

اردین – یتر بردشاو

این فیلم فیلمی است که نباید آن را از دست بدهید. این فیلم در نیمه های شب پخش و پخش می شود.

فیلم در آئوستا به شکلی نفسگیر و شگفت انگیز فیلمبرداری شده اما عنوان فیلم یعنی «هشت کوه» اشاره به هشت قله مرتفع نپال (مرتفع‌ترین قله‌های بالای هشت هزارمتر نپال): نمادی مرموز از جاه‌طلبی و فتوحات دنیوی.

فیلم‌های بلژیکی شارلوت واندرمیرش و فیلیکس ونگرینگن از رمان جایزه‌برده سال 2016 پائولو کوگنتی اقتباس کرده‌اند و مراقبه‌های ذهنا هوشمندانه در مورد توانایی ما برای عشق و شکل‌گیری آن توسط تجربیات اتفاقی و غیرقابل بازگشت کودکی پدید آورده‌اند.

فیلم او را گرفتار کرده است

وراثی – جیسیا جیان

این فیلم با طیف گسترده ای از بافت ها و ویژگی ها طراحی شده است. کاهنان و کاتبان و کاهنان و لاویان و بنی اسرائیل.

این فیلم خیلی وقت پیش آمده است. در دنیای شخصیت ها، پول زیادی وجود دارد، به این معنا که پول برای یک مقدار پول خرج می شود. این فیلم بسیار پرطرفدار است و ما نمی دانیم چگونه با آخرین فیلم ها فیلم بسازیم. اگر این یک فرهنگ لغت Bildungsroman (Bildungsroman) است، می توانید صفحه ای را برای خواندن و خواندن با دقت بگذارید. در روند ترجمه آن به زبان سینما بسیار مهم است.

کارگردان هلیود – ویدیو

در اقتباس تحسین‌برانگیز شارلوت واندرمیرش و فیلیکس ون گرینگن از رمان پرفروش سال 2016 پائولو کوگنتی که جایزه معتبر پرمیوراسترگای ایتالیا را برنده شده بود، شادی، مالیخولیا و پیوندی شاعرانه با طبیعت وجود دارد.

اگر مردی هدیه ای داشته باشد، آن را به شما می دهد. در حالی که بازی های لوکا مارینلی و الساندرو بورگی به قهرمانان فیلمی که در دوران کودکی در دهکده های کوهستانی با هم آشنا شده اند، عمق می بخشد اما از حد فیلم سازان به صدای راوی تنها یکی از مسیرهایی است که باعث می شود از طریق آن ها به شکل ناامیدکننده ای تبدیل شود. دوستت دارم دوستت دارم.

نویسنده و کارگردان بلژیکی که بیشتر بابت درام عاشقانه و غم‌انگیز در سال 2012 فروپاشی حلقه شکسته و اولین فیلم انگلیسی‌زبانش درباره احساس به نام پسر زیبا با بازی تیموتی شالامی شناخته می‌شود، این بار وظیفه کارگردان را با شریک زندگی‌اش که یک بازیگر بلژیکی مشترکا است. تا آخر عمرش. واضح است که چیزی در ربان کوگنتی، چیزی د ردانه، چطکاگی این شکلدان و قد داده است که روی این ر ک اثر گذاشته شده است. تعداد زیادی فیلم الکترونیکی در اینترنت نصب شده اند.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا