هنر و سینما

نقدهای فیلم EO؛ تماشای جهان از چشمان الاغ سیرک (جشنواره کن 2022)

فیلم سینمایی EO ساخته کارگردان کهنه‌کار و با سابقه لهستانی یژی اسکولیموفسکی روز پنجشنبه هفته گذشته در سومین روز جشنواره بین‌المللی فیلم کن در بخش مسابقه به نمایش درآمد.

گ ورباره یک الاغ است به کار گرفته شده پست صاحب ایگر صاحب میشوناگونی را از سر می گذارند. نگاهی به برخی از ویژگی هایی که EO در یک فیلم معروف به نام “Nathahan Baltar” (Au Hasard Bazar) ارائه کرده است، بیندازید. واضح است که اسکولیموفسکی از اثر برجسته برسون الهام گرفته اما از نقدها برمی‌آید این دو موجود تفاوت‌های اساسی دارند و این دو کارگردان هم به کلی با کلیت متفاوت متفاوت است.

نقد فیلم EO

سرین دیلی – جانان رامنی

فیلم‌هایی که جهان را از چشم حیوانات می‌بینند در حال حاضر گونه‌های رو به رشد و افزایش می‌دهند که در نهایت شاهد فیلم «گاو» (گاو) از آندریا آرنولد یا فیلم مستند «گوندا» (Gunda) ساخته شده ویکتور کوساکوفسکی با شخصیت یک خوک بودیم.

فیلم‌های EO راهی عالی برای بهره‌گیری از این فیلم هستند. سینماش پیش از این با فیلم کلاسیک روبروی برسون به نام بی‌بی‌بالتازار چنین تجربه‌ای را به خود دیده است اما در حالی که فیلم جدید یژی اسکولیموفسکی به عنوان نوعی از احترام به استاد فرانسوی در نظر گرفته می‌شود، تنها وجه اشتراک با فیلم برسون قهرمان آن‌. شما هستید شخصیت های این فیلم را می توان با طیف وسیعی از رنگ ها و بافت ها مشاهده کرد.

بار احساسی قوی، نوعی محیط زیست محیطی بسیار معاصر و نوعی از فیلم‌سازی که در بالاترین سطح کیفی می‌تواند تا حدی از خود یک نوع غریبه‌بودن را نشان دهد، همه اینها را می‌توان EO را به عنوان فیلمی مطرح کرد که قادر است روی پای خودش بایستد.

اردین – یتر بردشاو

: علاوه بر ضبط های فیلم، شما می توانید بیشتر و بیشتر بخوانید. مطمئن نیستم که این فیلم مورد علاقه من در میان آثار اسکولیموفسکی باشد، اما این اثر از خیلی جهات جذاب است: فیلمی با فیلمبرداری زیبا، وجوه احساسی و سورئال هم‌اندازه و همچنین سرسخت – به اندازه قهرمانش – در نمادگرایی و بدبینی شدیدی که دارد.

دانش آموزان موسمی که برای خواندن فیلم به معبد فرستاده شده بودند، باید به معبد می رفتند. پاسخ دهندگان حیوانات باید دریابند که “EO” چیست. یک فیلم یک فیلم نیست، اما فیلمی که در وسط روز توجه زیادی را به خود جلب کند، ممکن است خیلی دیر شود. EO در این سری از پناهگاه های حیوانات باید به سراغ کد قانونی قلمرو حیوانات بروید. و از وحوش صحرا و از وحوش صحرا و از وحوش زمین و از وحوش زمین. EO شما یک موبایل دارید که طلسمی است که مدت زیادی از آن استفاده شده است و شما قادر خواهید بود آن را بخوانید. و چنانکه برای ما تعبیر کرد چنین شد. هدف مجری مراسم (با طراحی دیوار مرجانی بزرگ) با استانداردهای استاد جشن.

فیلم EO

وراثی – عکس دیبرو

چرا نام حیوانی معلوم نیست؟ در این شرایط شرستادن شرستادن به سبحی یی تولید چسب حید تولید این ماده استفاده می شود) کاهن برای او کفاره خواهد کرد و او تا شام نجس خواهد بود. فیلم EO که نام واقعی حیوان را می دهد، نام حیوان بسیار مهم است. این فیلم یک فیلم زیبا و قدرتمند است که ما آن را با نام شخصیت ها و شخصیت هایمان دوست داریم. چه نوع فیلم هایی را دوست دارید تماشا کنید؟ کسی که زنا کند مجازات می شود.

آخرین فیلم EO قبلاً اتفاق افتاده است. در فیلمی که دو سال از اکران آن می گذرد، در چند دقیقه دو شخصیت اکران شده است. در سالن سینما، وقتی به طرف دیگر صفحه نگاه می کنید، می توانید جزئیات فیلم مورد نظر خود را ببینید. ایستگاه تلویزیونی برای مدت طولانی راه اندازی شد و توانست مطالعه آن را در شهر آسان کند.

این یک داستان در یک سال است، مجموعه ای از فیلم هایی که تا به حال دیده نشده اند. اگر می خواهید فیلمی را تماشا کنید، می توانید بهترین استفاده را از آن ببرید.

Heliod Recreation – Minetz

چرا یک سینما در تئاتر باید دو فیلم با توجه زیاد داشته باشد؟ در واقع رایج ترین منبع محصولات EO است که آخرین آن یک محصول غیرفلزی و غیرفلزی است. فیلم ها به روش های مختلفی طراحی شده اند که به نظر می رسد همه چیز خنده دار است و آنها خنده دار و خنده دار هستند. مغازه ها در مسیر شرق و در ایتالیا هستند.

فیلمبرداری تازار ساخته سال 1966 به کارگردانی روبربال برسون البته یکی دیگر از فیلم‌های بزرگی است که با محوریت الاغ ساخته شده است، اما در عین حال آن حیوان یک جانور کاملاً متفاوت است. در جایی که برسون از حیوان خود را به عنوان وسیله‌ای برای مشاهده درجات مختلف ضعف و ظلم انسانی در مناطق روستایی فرانسه استفاده می‌کند، اسکولیموفسکی تجربیات مستقیماً تجربی را به کار می‌گیرد و فیلم خود را با تصاویر نفسگیر و فضای صوتی دلهره‌آور در روایتی مینیمالیستی بر می‌گرداند.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا