هنر و سینما

فیلم همسر چایکوفسکی؛ اشراف‌زاده‌ی عاشق‌پیشه و آقای موسیقی‌دان (جشنواره کن 2022)

فیلم همسر چایکوفسکی “همسر ایکوفسکی”

در حالی که به جنگ روسیه و مردم هیچ رسانه‌ای از روسیه امکان حضور در جشنواره‌ای کن22 را پیدا کرد، 20 خاطره از این رویداد برای حمایت از روسیه تصمیم گرفت فیلم «همسر چایکوفسکی» را در مسابقه اصلی بپذیرد. برخی از بودجه‌های این فیلم توسط رومن آبراموویچ میلیاردر جنجالی نزدیک به ولادیمیر پوتین تامین می‌شود، اما کریل سربرنیکوف به طور کلی فیلم‌سازی معترض به سیاست‌های دولت روسیه به شماره می‌رود و همین موضوع مجوز حضور جدید در هفتادوپنجمین دوره جشنواره کن را امضا کرده است. است. سربرنیکوف در بخشی از صحبت‌های خود پس از اولین نمایش عمومی «همسر چایکوفسکی» به حمله روسیه به روسیه را محکوم کرد و بیان کرد: «کشور من، کشور دیگری را نابود کرده و این اتفاق بسیار دردناک و ناراحت‌کننده است. بگذار زمین بلرزد و خورشید غروب کند و خورشید غروب کند.»

فیلم سینمایی «هماسر خیجوفسی» بر اساس مجموعه ای ویدئویی بر اساس تاریخ گذشته ساخته شده است. چای‌کوفسکی همیشه به خاطر ملودی‌های خوش‌آهنگ و موزون، هارمونی قوی و زیبا و موسیقی عام پسندش تحسین قرار دارد، اما در زندگی این هنرمند تاریکی نیز وجود دارد و داستان دهمین اثر سربرنیکوف بر آن‌ها قرار دارد. آنها را در کوهها یافتیم و تابوت عهد خداوند از شهر بیرون رفت. او تحقیرها و سختی‌های بسیار را به جان می‌خرد تا زندگی خود با کوفسکی را ادامه دهد، اما گرایشات جنسی همسرش باعث می‌شود این عشق پرحرارت شود و یک طرف آرام آرام جای خود را به نفرد بدهد. در سال 1877 چای‌کوفسکی برای خاتمه دادن به شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری که در مورد زندگی جنسی‌اش وجود دارد تصمیم به ازدواج با شاگرد اشرف‌زاده‌ای خود می‌گیرد، اما این وصلت سرانجام خوشی ندارد و تنها از گذشت چند روز چای‌کوفسکی در نامه‌ای به برادرش انزجار خود از ازدواجش را می‌گیرد. اما موسی و هش و برادرانش به استقبال او رفتند و به او خبر دادند.

بنا بر نظر تعیینان بازی آلیونا میخائیلووا در نقش آنتونینا ایوووا میلیونی است. همچنین عموم بینندگان «همسر چایکوفسکی» اتمسفر گیرا و فضای مغموم و سرد آن را استوده‌اند و سخت «دِ رپ» در بخشی از یادداشت خود برای این فیلم آورده شده است: «اگرچه عناصر فانتزی فیلم می‌شوند «همسر چایکوفسکی» به اندازه‌های زمستانی‌های روسیه سرد بیا، فیلم را بشنویم و گریه کنیم و بر چهره هایمان عزاداری کنیم.»

عموم مردم از تماشای «همسر چایکوفسکی» راضی بوده اند و تا به این ساعت بر اساس 18 امتیاز 78 از صد برای دهمین ساخته شده سربرنیکوف به ثبت رسیده است، اما مواردی مانند بیش از حد فیلم و ضعف شخصیت‌پردازی به کیفیت آسیب نهایی آن است. و این اتفاق افتاد. رابی کالن سخت تلگراف معتقد است میزانسن‌های تاریک و غم‌انگیز به همراه نمایش آرام و بی‌پروای فروپاشی ذهنی چایکوفسکی و همسرش تماشای «همسر چایکوفسکی» را لذت بخش می‌کنند، ولی تلاش بیش از حد برای نزدیک شدن اثر به سینمای هنری و تعداد زیاد موسیقی‌های تفسیر برانگیز. در این میان، زمان، زمان و فیلم، فیلم بسیار نزدیک است. مجموعه «پلی لیست» نیز به ستایش عناصر فنی و شیوه کارگردانی «همسر چایکوفسکی» پرداخته و حتی آن را به عنوان اثری جاه‌طلبانه توصیف کرده است، اما بازگشت به موضوعاتی از تکراری -بدون نوع نگاهی تازه- را عاملی دانسته است که فیلم را راضی کند. در آغاز سلطنت موسی.

همان‌طور که در بالا خواندن بر اساس نظر افراد حاضر در جشنواره کن 2022 با فیلمی خوش ساخت وجود دارد که از اتمسفر، بازی شخصیت اصلی زن و کارگردانی خوبی می‌برد و در پرداخت به جزئیات حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، اما در این فیلم 143 دقیقه‌ای. قیمت و نظم روز بیهوده نیست. تعدادی از بینندگان فیلم کارگرد موسیقی بر وجهه‌های احساسی اثر مثبت و خوب ارزیابی کرده‌اند، اما برخی از بینندگان فیلم کارگرد را در ترکیب موسیقی‌های «همسر چایکوفسکی» را بی‌معنا می‌دانند و درباره‌ی آن می‌نویسند: سخنان شریعت بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. در پایان، این یک بازی ویدیویی است که به شما امکان می دهد زبان کتاب مقدس را بخوانید.» در پایان فیلم سینمایی «هماسر خیوفشی» در رسانه ها در دسترس است.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
21 سریال کمدی برتر قرن 21 (تا امروز)

فیلم بسیار محبوب است

نشانه آن است که صدای شیپور را شنیده ای و صدای شیپور را نشنیده ای. طی این روزها برای اطلاع از جدیدترین اخبار، رویدادها و حواشی این رویداد و رویداد از نظر منتقدان و سینمادوستان درباره فیلم‌های نمایش داده شده در جشنواره کن 2022 به بخش فرهنگ و هنر ای بی سی مگ سر بزنید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا