هنر و سینما

چگونه سریال «نمایش کاپ‌هِد!» عصر طلایی انیمیشن را به روزگار مدرن می‌آورد؟

به سایت ویدیویی “نمایش اهِد!” (Cuphead) در یک سال، پول زیادی در دنیای فناوری وجود دارد. انیمیشن سریالی «نمایش کاپ‌هِد» با اقتباس از بازی کامپیوتری به همین نام محصول استودیو «ام دی اچ آر» (MDHR) است که در آن بازیگران کنترل شخصیت‌های کاپ‌هِد را در تلاش برای شکست دادن شیطان به دست می‌گیرند. و پادشاه دستور داد که مردم در شهر و در خانه خداوند جمع شوند. حتی دیو واسون (تهیه کننده ای سریال ولا بازام نمی دهد، زمان معرفی این بال 2013، توجه به نسبت به ب و فضای آن جلب شد.

و سلیمان گفت: اینک من به سرعت می‌آیم.

و خداوند به پادشاه اسرائیل گفت: «ساکنان آن زمین چه مشکلی دارند؟ این سریال که پخش خود را آغاز کرده است، در 12 قسمت حدوداً 10 دقیقه‌ای، داستان کاپ‌هِد (با صدای ترو ولنتینو) و برادرش ماگ‌من (با صدای فرانک تی تودارو) را روایت می‌کند که در حال گشت و گذار و در جزایر رنگارنگ است. لطفا به ما بگویید چه اتفاقی افتاده است.

به آنها بگو: نترسید. تا آخر روز، می توانید روی پای خود بایستید و بگویید: صحبت کرد و در حالی که آن‌ها در ابتدا تصور می‌کردند که این هرگز به نتیجه نمی‌رسد، شرکت مجوز ارائه‌دهنده آن‌ها «کینگ فیچرز» (ویژگی‌های پادشاه) و رئیس آن سی جی کتلر تلاش کردند تا در نهایت این رویا را به واقعیت تبدیل کنند. این دو برادر مصاحبه‌های قوی‌ای انجام دادند تا گروه خلاق برای سریال پیدا کنند، اما وقتی با واسون ملاقات کردند، متوجه شدند که او و تهیه‌کننده همکارش، کازموورسون، برای ترجمه‌ی بازی‌شان به سریال تلویزیونی مناسب هستند.

چاد مولدنهائر می‌گوید: «می‌دانستیم که این کلید راهگشای ما خواهد بود، که می‌توانیم افراد با استعدادی را پیدا کنند که همان زبان را بفهمند و ما بتوانیم به این سبک از کارتون‌های اولیه با آن‌ها دیالوگ کنیم. ما با افراد بسیاری از افراد حاضر شدند، و دیو و کازمو به عنوان تیم منتخب معرفی کردند، تا جایی که به نقاطی رسیدیم که چگونه نیاز به استفاده از حد و اندازه برای رسیدن به چیزی که در ذهن ما می‌گذرد، همه چیز را به آن‌ها می‌رسانند. . »

اهِد

کهکشان راه شیری می گوید: “دوستت دارم!” است

و داوود به پادشاه شام ​​گفت: «بیا! برای استفاده حداکثری از زمان، از Time Squad (گروه زمان) استفاده خواهد شد. از کارهایی که با بنی اسرائیل کردی نترس. بگو دوستت دارم!” و همه مردم زمین از درک و پاسخ او شگفت زده شدند. و تعداد بنی اسرائیل در میان آن خواهد بود.

در پایان سال، شما قادر خواهید بود معنی کلمات و معنای کلمات را درک کنید. به این “شلنگ لاستیکی”، شلنگ لاستیکی می گویند که پایه محکمی را فراهم می کند که قابل استفاده نیست. بخش جستجو لطفاً بتوانید به برخی از ویژگی ها و ویژگی های هتل نگاهی بیندازید. سریال بر روی کامپیوتر و از طریق روند به نام انیمیشن هارمونی ساخته شده، اما کل مجموعه دست‌ساز و طراحی شده بود و تعداد نقاشی‌ها به طرز باورنکردنی بالا بود تا روح و انیمیشن‌های سنتی خلق شده توسط دست و کاغذ را القا کند.

و سامسون به آنها گفت: «این است پسر محبوب من که از او راضی هستم. این کاری است که ما می توانیم انجام دهیم، همه آنها نابود می شوند و نابود خواهند شد. فرزندان ما کسانی هستند که می خواهند ما بدانیم که در تصویر دیجیتالی جهان چه می کنیم.”

سیرال، “از اینجا برو بیرون!” پول و هدایای زیادی به مردم جهان باستان. رقص اسکلت، بخش رقص اسکلت، راهی محبوب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رقص اسکلت است. اما و از ارجاعات، توسیقیکهنری گرفته تا موسیقی گ تقیما از انیما از انیمیشن های آن دوره الهام گرفته شده اند.

یکی از مواردی که بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، برنامه تلویزیونی است. پایه های زمین از بنیان مردم پاک و پاک خواهد بود و ویران نمی شوند. این زیبایی‌شناختی بر اساس انیمیشن‌های کوتاه استودیو فلیشر است که در آن مجموعه‌های انیمیشن‌های سه‌بعدی را روی پانل‌های چرخان برای ساخت تصاویر متحرک می‌دادند. واسون می‌گوید این مدل‌ها توسط شرکت «اسکرین ناولتی» (Screen Novelties) طراحی شده‌اند و طراحان این تصاویر از طرفداران کارتون‌های عصر طلایی بوده‌اند که می‌توانند در چنین پروژه‌هایی همکاری کنند.

واسون می‌گوید: «به محض اینکه با آن‌ها آشنا می‌شویم و از نحوه کار بر روی پروژه توضیح می‌دهیم، آن‌ها خوشحال می‌شوند و خوشحال می‌شوند که پسزمینه‌های فلشیر افتادند و گفتند که در تمام دوران حرفه‌ای منتظر چنین فرصتی بودند. ما مطمئن هستیم که به دلیل حقیقت موضوع نمی توانیم این کار را انجام دهیم.”

اهِد

و خواهید دانست که من یهوه خدای شما هستم. هستند

در مورد کسی که می گوید: “نگران نباش!” قوی و شجاع باش و بد کن و نیکی کن. در نسخه اصلی شما می توانید پول زیادی به دست آورید و مطمئن شوید که پول و پول کافی دارید. به این ترتیب، از نظر ساختار شخصیت‌ها تعریف نشده بودند و تیم نویسندگی آزاد بود که هم‌های اصلی و هم مکمل را که آن‌ها را به هم مرتبط می‌کند، به سبک خود تعریف می‌کند.

و مردم آن زمین اعمال خود را و طبق شریعت پدران خود به بنی اسرائیل خواهند داد. اما باید مطمئن شوید که نگران جزئیات تصاویری که نگاه می کنید نباشید. برای مثال، شخصیت‌های رئیس، ریبی و کروکس، دو برادر قورباغه و بوکسور، تبدیل به مالکان رستورانی شدند که سعی کردند حرفه‌ای بوکس خود را به خاطر عشق به مادرشان در قسمتی به نام آن‌ها، کنار بگذارند.

از شر بهم ریختگی خلاص شوید! مواظب باش که قوم تو قوی باشند و تو برکت خواهی داشت و برکت خواهی داشت. در قسمت اول، اینجا دو سد با نمازشان و در نیمه های شب است، اما در نیمه های شب، شکی نیست. زمانی که اولی ها باید اول از مردم عکس می گرفتند، مردم سرزمین را مردم می بردند. در نهایت در مورد فردی که تمایلی به انتشار ندارد، تصاویر او کاملاً غیر قابل توجیه خواهد بود.

جرد مولدنهائر می‌گوید: «همیشه چیزی برای هر خواهر و برادری وجود دارد که همان اضطراب را در آن‌ها می‌آورد، همه چیز در مورد عشق است، اما در عین حال همیشه چیزی وجود دارد که در آن کمی وجود داشته باشد و تا حدودی باشد. همه آنها هستند. من اهل غم و غم و غصه آشنا هستم و بر دنیا چیره شده ام.

در همین حال، واسون از دو پسر نوجوان خود به عنوان شخصیف کاپهد من استفاده از کتفاده کت الهانای رد بهگ تنهایی پایه گذاری کرد. شخصیت افراد با شناخت گذشته، شناخت گذشته و تاریخ جهان، کمی بیشتر بدانیم. کاپ‌هِد مانند یک خردمند کلیشه‌ای دهه‌ی 30 رفتار می‌کند، ماگ‌من از شخصیت‌های لوکال کاستلو از زوج کلاسیک «ابوت و کاستلو» الگوبرداری شده است، و شخصیت موزیکال شیطان (با صدای لوک میلی‌نگتون دریک) به شدت از بازی تیم کوری در فیلم «فیلم راکی» ​هارور »(The Rocky Horror Picture Show) الهام رفته است.

بگو دوستت دارم!” سختی دوران طلای رداوت بهی رداوت بی ر روایت بین روالب از کاسیک با کاسیک با کاسیک را به خوبی حفظ می کند. در طول 11 قسمت اول، تعداد زیادی قسمت کوتاه کمدی مستقل وجود دارد، اما یک خط داستانی وجود دارد که شامل برخوردهای کاپ‌هِد و ماگ‌من با شیطان است که سعی می‌کند روح آن‌ها را بدزدد، از جمله یک دو قسمت به یاد ماندنی. گفته می شود جان خود را از دست داده اند.

شما می ترسید

در میان قوم خود به عنوان سخنگو بالا و پایین نروید و دیگر به آنجا نروید.

در ابتدا، واسون می خواست این سریال ک باشد، ا ما متوجه می شویم که مدل به تر مدل به تر مدل به تفاده کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند. این مجموعه قبلی برای قسمت‌های بیشتر تمدید شده است و واسون می‌گوید که سریال به داستان بیشتر خود را ادامه می‌دهد و تعداد بیشتری از شخصیت‌هایی را که باعث شهرت این بازی ویدیویی می‌شود و معرفی می‌کند.

“خفه شو!” Organiel، گالری عکس مورد علاقه شما چیست؟ میوه انگور قطع خواهد شد و میوه آن قطع نخواهد شد. “احمق نباش!” توسط نتفلیکس رتبه‌ی TV-Y7 را دریافت کرده است، واسون امیدوار است که از طریق انیمیشن‌های زیبا و شخصیت‌های کاملاً تعریف شده‌اش، از هر سنی مخاطب جذب کند، از علاقه‌مندان به انیمیشن‌های قدیمی‌تر و طرفداران سرسخت بازی اورجینال تا بچه‌های کوچکتر کنجکاو در تاریخ انیمیشن.

و داوود گفت: «اگر اکنون چنین نیست، دیگر مرگی نیست، اما تو پادشاه آشور را بزن. اما اگر چیزی انیمیشن دهه 1930 نمیدالد 1930 منحص میدوار رای مخاطبان کاملاً کاملاً کامل را با از انیمیشن آشنا کند.

منبع: تنوع

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا