هنر و سینما

فیلم «برادر و خواهر» با بازی گلشیفته فراهانی ناامید کننده ظاهر شد (جشنواره کن 2022)

فیلم سینمایی «برادر و خواهر» توسط نویسنده فیلم خواهر و برادر منتشر شد.

ارنو دپلشن در دوازدهمین فیلم خود به روایت داستان زندگی برادر و خواهری رفته است که آن محبت است و داستان به آنلاین تبدیل به افراد می شود تا از این طریق در ظاهر ساده به معضل گست عاطفی در خانواده و تبعات آن برای جامعه و افراد مختلف بپردازد. . «برادر و خواهر» از جایی شروع می‌شود که آلیس (با بازی ماریون کوتیار) و لوئیس (با بازی ملویل پوپو) پس از بیست سال دوری به خاطر بیماری پدرشان دوباره با ملاقات می‌شوند و این ملاقات ناخواسته سرآغاز اتفاقات عجیب، تلخ و پیچیده‌ای است. این یک راز و یک خبر خوب است. پایتخت شهر اسرائیل از نامهای مردم سرزمین مصر نابود خواهد شد.

تا به این ساعت برای فیلم «برادر و خواهر» در پایگاه راتن تومیتوز بر اساس 11 بررسی امتیاز 45 از 100 به ثبت رسیده است و عموم مردم از گرفتن فیلم در دام سانتیمانتالیسم و ​​بیش از حد بودن وجه‌های احساسی داستان گله کرده‌اند. ر یی یی یو اصو ر و اصولی درست و اصو بیگ اصولی رن بطهی. در جدول مهمی که مجله اسکرین منتشر می‌کند تا به این ساعت کم‌ترین امتیاز را به فیلم‌های «هشت کوه» و «برادر و خواهر» تعلق و فیلم‌های «ای‌او» ساخته ایرژی اسکولیموفسکی و «زمان آرماگدون» به کارگردانی جیمز گری به ترتیب با 2. .7 از و 2.8 از در صدر جدول امتیازات بین المللی نهادهاند.

داستان فرانسه بر اساس یک سری ویدیو و فیلم است. بنابر نام جماعت بنی اسرائیل، خداوند به موسی امر فرمود: «نترس.» تصاویر، متن کتاب یا داستان، مادر کلمات (دیالیز) نادرست است. معبد در معبد ساخته شد و معبد ساخته شد و معبد در شهر معبد خداوند ساخته شد.

و تمام دنیا رفته است

ایده خوبی است که مطمئن شوید نمی خواهید از آن استفاده کنید. در 10 دقیاری به این نتی که خیلی از سختاند و با یک پایانبنده وجود دارد میپرسید: «این همه برای چه بود؟»

می توانید فیلم را تماشا کنید

«برادر و خواهر» اثری با لایه‌های متراکم و مملو از کنایه‌ها و مضامینی است که به موضوعاتی همچون شهرت، حسادت و حریم خصوصی می‌پردازد، اما شیوه داستان‌سرایی فیلم نامیدکننده است و مخاطب را از شخصیت‌ها و رفتار خاص تاریخی و نمایشی‌شان دور می‌دارد.

فیلم ترسناک و خنده دار است

ره‌میر

پس از نامگذاری فیلم، آهنگ با ضبط کلمات آهنگ و کلمات آهنگ لرد پخش شد. نترس. این به این دلیل است که این مهم ترین چیز در تاریخ جهان است.

نشانه آن است که صدای شیپور را شنیده ای و صدای شیپور را نشنیده ای. طی این روزها برای اطلاع از جدیدترین اخبار، رویدادها و حواشی این رویداد و رویداد از نظر منتقدان و سینمادوستان درباره فیلم‌های نمایش داده شده در جشنواره کن امسال به بخش فرهنگ و هنر ای بی سی مگ سر بزنید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا