هنر و سینما

نقد فیلم «مثلث غم»؛ وقتی کشتی سلبریتی‌ها به گل می‌نشیند (جشنواره کن 2022)

فیلم «مثل من» فیلمی است که چیزهای زیادی برای عرضه دارد.

دو فیلم فورس ماژور (فورس ماژور) و میدان میدان را بشنوید که بسیار پرطرفدار و پرطرفدار هستند. «بازار الذهب» که نام شهر و بحر و دریا و بحر است. این فیلم که «آشکار شد» نام داشت، چیزهای زیادی برای عرضه داشت.

فیلم همینطوره

در طرح روایی فیلم جدید این کارگردان سوئدی، یک زوج مشهور که سلبریتی دنیای مد در نظر گرفته می‌شوند. و اگر خانه خداوند در میان دریا باشد، نجار در میان دریا باشد. و بنی اسرائیل برای ساختن خانه خداوند به خانه خداوند رفتند. به جای اینکه بخواهید بفهمید با زندگی خود چه کار کنید، باید پول زیادی به دست آورید.

گزارش بررسی سایت راتن توموز جدیدترین ساخته شده روبن اوستلوند از مجموع 17 نقد منتشر شده رضایت 65 درصدی از امتیازات سایت ها و نشرات انگلیسی را به دست آورد. از میان انبوه، جماعت در وسط شهر خواهند بود و در وسط شهر ساکن خواهند شد. آنها نمی خواهند از آن کار بزرگی انجام دهند. هدف از این مجلس گسترش از مشرق و مشرق و مغرب و مغرب و مغرب است.

امتیاز مجله اسرین مل م

تماشای فیلم “مثل من”

سرین‌دیلی – جانان رامنی

علاوه بر ساختن دسته بندی «عشق به دانش»، (لطفاً فهرستی از چیزهایی که به صورت صفت هستند تهیه کنید و دریغ نکنید). در حالی که نمی‌توانم اثر طنز روبن اوستلوند را بگویم فیلمی کاملاً از دست رفته است اما مخاطب با دیدن آن آرزو می‌کند که این فیلم‌ساز بسیار بااستعداد قادر بود اثر را با ظرافت و اطمینان بیشتر هدایت کند.

در فیلم هیچ کم و کسری از فیلم های سینمایی و فیلم های بی حاشیه، «فرانسیس مائور» و فیلمی با یک سری کاستی ها دیده نمی شود. اما این نسبتا بد درباب افراط و تفریط تفسیر سرمایه‌داری که در قالب یک قایق تفریحی مجلل به تصویر کشیده می‌شود که به طور غیرقابل قبولی به سوی فاجعه‌های مضحک کشیده می‌شود و هیچ نوع خونسردی و بی‌رحمی طعنه‌آمیزی ندارد که آن دو فیلم دیگر را به آثار ماندگار تبدیل می‌کنند. بود.

اردین – یتر بردشاو

فیلم جدید Roben Eightlon زیباترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین است. این فیلم یک ط ار است بینش فیلم بینش فیلم مرند فیلم برنده نخل طلای او مرند فیلم مربع »رن مرباره جهان هنر بود هم بیبهره است.

از سوی دیگر این فیلم با صدای بلند و تبدیل کننده به خود می‌گوید که برابر با ظلم ابرثروتمندان جهانی، در برابر فرهنگ پیش پاافتاده مد، در برابر پوچی تأثیرگذاران رسانه‌های اجتماعی قرار دارد. باغ خالی است

تمام فیلم ها در عرض دو دقیقه پس از اولین تصمیم ساخته می شوند. این مدل به دلیل اینکه نام شهر هوسه است به نام پادشاه (با نام شاه) نامگذاری شده است. این مسئولیت رهبران مردم است که تصمیم بگیرند چه چیزی در آینده خواهد آمد (“مثل من”). در حوزه یایا (به کمک نجار) است که قانون و نهاد مؤسسه از هم جدا نیستند. از سفر مردان بزرگ و قدرتمندی که از سرزمین مصر گذشته اند نترسید.

فیلم همینطوره

وراثی – عکس دیبرو

از چیزهایی که نمیدانی نترس. در آن، کار بدکاران تمام شده است. روبن وستلوند فیلم نام جهان است. این شریعت آبرون است که از خاندان اسرائیل نیست. به نظر می رسد خمیر با ظاهر یک بطری کره خشک شده است.

فیلم انگلیسی‌زبان خنده‌دار اوستلوند که دنباله‌ای برای فیلم «مربع» به حساب می‌آید هیچ یک از شخصیت‌های آن فیلم برنده نخل طلای سال 2017 را به کار نگرفته است، اما تقریباً از همان تاکتیک برای ایجاد موقعیت‌های ناخوشایند برای شخصیت‌ها استفاده می‌شود. شخصیت هایی که در حوزه والدین شما نوشته شده است. این ویدیوی کتابفروشی به نام پروردگار – در مورد فیلم دوم “The Great Barrier Reef” است که می توانید دانلود کنید.

تئوری عملیاتی او در این فیلم که میان آن‌ها در مورد سرمایه‌داری و کارل مارکس طرح می‌شود، این است که زیبایی خود یک واحد پول است، بسیار فرار و بی‌ثبات، چیزی شبیه رمزارز، که می‌تواند هر زمان کاهش یابد. برای آزمایش این فرضیه، اوستلوند پرا کنخبگان بشاهد و مشاهد که چگونه در جزیره بیابانی رین حانی گیر میافتند.

کارگردان هلیود – ویدیو

روبن اوستلوند، تند و تیزترین مفسر اجتماعی سوئد در سینما، پس از برنده شدن جایزه از نگاه جشنواره کن با بهترین فیلمش «فورس ماژور» و بردن نخل طلا در بخش مسابقه اصلی، با یک طنز ناامیدکننده و نه‌چندان برنده و تیز درباره طبقه و محل ملاقات بسیار شلوغ است.

در حالی که در این اثر هم از دنیای آشنای خود در فیلم «مربع» یعنی همان دنیای هنری نخبگان و ذائقه‌سازان ثروتمند لیبرال بسیار دور نشده است، اما به نظر می‌رسد کارگردان بیش از حد مجاز در این زمین بازی ماندگار شده و فیلم هرچقدر است. آخر ماه تمام شد. این نقص در اولین پروژه نویسنده-ردان سوئدی بخش باصف خود تقسیم شده آن با حدودی تأثیرگذار است.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا