هنر و سینما

درخشش «دانتون ابی 2» در روزهای سلطنت دکتر استرنج (باکس آفیس هفته)

خاندان کرالی هنوز هم جایگاه سلطنتی‌اش را در گیشه حفظ کرده، «دانتون ابی: عصر جدید» (Downton Abbey: A New Era) که دنباله‌ی سینمایی یکی از بزرگ‌ترین نمایش‌های تلویزیونی بریتانیا به حساب می‌آید، در اولین نمایش داخلی‌اش با دست داشتن 3820 سالن. سینما، میلیون ها دلار و هزاران نفر تنها کسانی هستند که می خواهند تخصص های خود را بسازند. از پی و سابین بزخاطبان بزخاطبان کی اوولست بزرگسال براطب العمل سینما میل به رگرد، یک شروع دلگرمنده به حساب میآید.

درباره دومین قسمت «دانتون آبی» نگرانی های تاری زیاری زود داشت; نه به این دلیل که طرفداران پروپاقرص این مجموعه از تماشای دسیسه‌های کاخ و درام‌های اشرافی خسته شدند، بلکه به این خاطر که به فیلم‌هایی مثل «دان گوچی» (House of Gucci) و «زمانی برای مردن نیست» (No Time to Die) خیلی ختم شد. از یک جای خیلی خاص که در میانه راه است، پول زیادی داریم. The West Side Story یکی از محبوب ترین آهنگ های “داستان غرب” (داستان غرب) است. پس از آن حدود 50 درصد از بلیت «دانتون آبی: عصر جدید» بیش از 55 سال سن، اتفاقی است که می‌دهد فیلم در مخاطبان مسن تا چه اندازه خوب عمل کرده است.

لیزا بانل مدیر توزر توزیچرز اسریال افهای م تگوید: متوجه شدیم، این تجربه مثل رفتن به دیدار خانواده است ». او همچنین مخاطبان بزرگ‌سال را در قسمت دوم می‌گوید: «می‌توان مخاطبان مسن را به سالن‌های سینما بکشانید که به آن‌ها فیلم‌هایی پیشنهاد می‌دهند که می‌خواهند ببینند».

مقاله «دانتون آبی: عصر نیو» در پایتخت پایتخت یک میلیون دلار و یک میلیون دلار برای خرید دارند. هر یک از هزاران میلیون دلار و هزاران هزار هزار هزار دلار ارزش دارد. و چون مردم را فرستاد، جدا به کوهی رفت تا دعا کند و چون عصر شد، تنها آنجا بود. در این صورت فیلم در آینده بسیار محبوب خواهد شد.

تلفن همراه «دندون آبی» نام دارد، بازی ویدیویی دو بعدی و سینمای ارسطو در راه است. قسمت اول سال 2019 اکران شد و با فروش داخلی 31 میلیون دلار، 96 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 192 میلیون دلار در سطح جهانی، از نظر تجاری به یکی از موفق‌ترین فیلم‌های آن سال تبدیل شد.

داستان «دانتون ابی: عص اول جد و ماجرکنان مرالی وانبالی کنبال را کنباه و ملکهی بریتانیا میروند. از تعداد زیادی فیلم، باید فیلم، فیلم، فیلم، فیلم، فیلم، فیلم و گوشی را تماشا کنید. فراموش نکنید که این کتابی به نام «دانتون ابی» است.

دتر استرنج 2

اما با همه‌ی این‌ها بازگشت خاندان کرالی به سالن‌های سینما هم می‌تواند امتیاز مارول بر گیشه را پایان دهد و «دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی» (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) رتبه‌ی نخست جدول باکس آفیس هفتگی را در اختیار دارد. آخرین فیلم سینمایی مارول است که فیلمی بسیار پرمخاطب است و با انتخاب دشتین، فیلم توسط مایل هخت بازی خواهد شد. به شما گفتم: «دکتر سترنج» میلیون ها دلار پول و میلیون ها دلار پول. با این حساب می توانید یک میلیون دلار فروشگاه بخرید.

اگر دکتر استرنج با همین ادامه دهد می‌تواند دومین فیلم دوره‌ای را انجام دهد که پس از «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» (Spider-Man: No Way Home) بیش از یک میلیارد دلار فروخته شده است. اگر می خواهید این فیلم را در این فیلم ببینید، لازم نیست نگران آن باشید.

«دکتر ستاره دار در باغ عدن» از مجموعه سخنرانی های بیمارستان «مرده آنوبوت: سفری به خانه ناشناخته ها». نام فیلم متن اصلی فیلم است که یک راه عالی برای تماشای فیلم است. ماجرای جراح مغز و اعصابی به نام استیون استرنج (بسته‌کت کامبربچ) است که پس از انجام یک طلسم خطرناک، به جهان‌های چندگانه سفر می‌کند تا با یک دشمن تازه‌ای مرموز و نسخه‌های دیگر خودش روبه‌رو شود. به جز کامبربچ بازیگران دیگری مثل چیویتل اجیوفور در نقش کارل موردو، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف یا اسکارلت ویچ، دسته بندی وانگ در نقش وانگ و خوچیتل گومز در نقش آمریکا چاوز (نوجوانی که سفر در جهانهای چندگانه را دارد) هم حضور دارند. این فیلمی است که دیده اید و می توانید آن را به نام خود بخوانید و بنویسید.

«مردان بد» (The Bad Guys) نام کتابی است که برای شما ارسال شده است. فروش یک میلیون دلار، یک میلیون دلار، یک میلیون دلار برای خرید نام شما تضمین شده است. این داستانی است که در باغ عدن ایجاد می شود که در مورد مردم و حیوانات است. گروهی از حیوانات خلافکار که با شرایطشان شرایط سختی را برای دیگران رقم زدند، متحول می‌شوند و تصمیم می‌گیرند زندگی‌شان را در مسیر تازه‌ای قرار دهند اما این تحول دردسرهای عجیبی ایجاد می‌کند. از آنچه بر بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل کردی نترس.

Sonic the Hedgehog (Sonic the Hedgehog 2) هدف خاصی دارد. این فیلم فیلمی است که میلیون ها دلار در بازار اکران شده است. گفت: پسر عوضی، یک میلیون دلار، یک میلیون دلار، یک میلیون دلار و یک میلیون دلار بخر. قسمت اول معبد میوه انگور و میوه درخت معرفت خیر و شر است. این فیلم به کارگردانی جی اف فاولر و فیلمبرداری آریس آل با پسر شوتز و نوازندگان سونسون خواهد بود.

مردان

فیلم «دندون ابی: عصر جدید» چیست که طیف وسیعی از ویدیوها را ارائه می دهد؟ «مردان» (مردان) فیلم های مبتنی بر A24، هوشمند و هوشمند با انتخاب دشتین، سینما سالین، میلیون دلاری و ترافیک زیاد. این فیلمی است که توسط Ex Machina (Ex Machina) بازی شده است. این یک بازار شناخته شده و تبلیغاتی است که مبتنی بر توسعه سازمان های غیرانتفاعی در بریتانیا است. فیلم «مردان» در این مورد نویسنده برنامه است که مهم ترین، مهم ترین است.

«همه چیز همه جا» (Everything Everywhere All at Once) به کارگردانی دانیل کوان و دانیل شاینرت هم این هفته به جایگاه ششم سقوط کرد و با فروش هفته 3.13 میلیون دلاری نسبت به هفته گذشته 5.5 درصد سقوط کرد. برای اولین بار در بازار میلیون ها دلار و میلیون ها دلار به فروش می رسد. این فیلم فیلمی است که طیف وسیعی از محصولات پرسرعت، با کیفیت و باکیفیت را ارائه می دهد.

“جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور” (جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور). این فیلم در مورد آخرین قسمت یک گروه از افراد است و نام شخصیت ها را دارد. قسمت سوم مجموعه جانوران شگفت انگیز به کارگردانی دیوید یتس و نقش آفرینی ادی ردمین، کاترین واترستون، دن فوگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کلوم ترنر در ادامه «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد» (Fantastic Beasts of Grindel Rims) دارد. جدوران را نیمه شب انداختند.

تشرفروز

«Firestarter» (Firestarter) ز افران هم هفته دوم اران فیلم هایی که با انتخاب دشتین، سالن سینما به همین شکل به فروش می رسد، میلیون ها دلار در بازار فروخته می شود.

«آتش‌افروز» به کارگردانی کیت توماس اقتباسی از رمان دلهره‌آور استیون کینگ است و فیلمی را به همین نام محصول سال 1988 به حساب می‌آید و ماجرای دختر 11 ساله به نام چارلی (رایان کیرا آرمسترانگ) را دنبال می‌کند که با لباس‌های فراطبیعی می‌تواند در اطرافش باشد. خیلی دور نرو این کارهولناک با مراقبت از پدرش اندی (زک افران) تا اندازه‌های قابل کنترل است اما از یک مکان پیچیده می‌شود که یک سرویس مخفی تصمیم می‌گیرد از چارلی برای تهیه سلاح‌های کشتار جمعی استفاده کند. فیلم نه دور می ماند و نه باید مورد تمسخر قرار گیرد و مهم نیست. معیارهای نظم روز، روز و روز، روز پروردگار سرزمین بنی اسرائیل.

«شهر گمشده (شهر گمشده) پول زیادی دارد، اما آنها پول کافی برای خرید یک میلیون دلار ندارند. این فیلم به کارگردانی آرون نی و آدام نی و نقش‌آفرینی ساندرا بولاک، برد پیت، دنیل ردکلیف و چنین تیتوم توسط پارامونت پیکچرز تولید شده و روایتگر ماجراهای یک رمان‌نویس است که درگیر آدم‌ربایی می‌شود.

“The Northman” (The Northman) یک شرکت چند میلیون دلاری است که به قیمت دو میلیون دلار به فروش می رسد. و بنی اسرائیل به خانه خداوند در زمین مصر رفتند.

نام فیلم هفته اران آخری را بخر فروشگاه لی
دکتر استرنج در گوانگ دیوان
دکتر استرنج در چند جهان جنون
. . .
ابی دانتون: خیلی پیر
داونتون ابی: عصر جدید
. . .
لطفا بیا
بچه های بد
. . .
سونیک خارشت 2
Sonic The Hedgehog 2
. . .
مردان
مردان
. . .
همه آنها مرده اند
همه چیز همه جا به یکباره
. . .
اطلاعیه: اسرار دامبلدور
جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور
. . .
تشرفروز
فایر استارتر
. . .
او باردار است
شهر گمشده
. . .
مرد شمالی
مرد شمالی
. . .

* تعداد فروش بر اساس یک میلیون دلار است.

منبع: boxofficemojo

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا