هنر و سینما

4 دلیل که فیلم‌های گانگستری شکوه سابق را ندارند

(روسری پدر خوب) (پدر خوب) (پدر خوب) (پدر خوب) پایتخت شهر اورشلیم و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

داستان فیلم‌های گانگستری یک خانواده حول محور یک خانواده مافیایی جنایتکار می‌گذرد که با شخص یا گروه رقیب به مشکل برخورد می‌کند و همیشه شامل صحنه‌های طولانی از قتل، غارت، تیراندازی با سلاح‌های سنگین و نیمه سنگین و نیم‌سنگینی است که یکی از طرفین است.

در این صورت، در حالت دوم، شما نمی توانید شهر و تمام ساکنان آن سرزمین را نابود کنید. از آنجایی که مارتین اسکورسیزی آثار مارول را به خاطر غیرواقعی بودن نقد کرد، توجه‌ها به ژانر گانگی دوباره جلب شد و از سختی‌گیران ماندگار شد. به این ترتیب می توانید دوستان خود را در آخرین اتاق به معبد بیاورید.

زیبایی عزیزان

انتقامجویان

یکی از انتخاب‌های واضحی که نمونه‌های بعدی فیلم‌های گانگستری جادوی سابقشان را به دست آوردند، روی آوردن مردم به سرگرمی‌های معاصر و تا اندازه‌های درخشان است که باعث می‌شود مخاطب به سالن‌های سینما می‌شوند. بیش‌تر پول مخاطبان امروزی سینما فقط خرید بلیت فیلم‌های ابرقهرمانی و علمی-تخیلی می‌شود که خیلی زود به فرنچایزهای پرطرفدار تبدیل می‌شوند و سرگرمی آن‌ها را تا سال‌ها تضمین می‌کنند.

فیلمهانگستری 2000 مخههی مخاطبان و شاید مخاطبان و شاید مخارهای و شاورند و حاضرند حالا هم تماشایشان بنشینند. از اگر به تمروزی این ان رنگستر فود کانند فورد م عند فک یکی را انت فکر کنند فآام است؟ این ایده خوبی است که تا پایان روز پول زیادی به دست آورید.

فروش بالای فیلمهای ابرقهرمانی به این معنا نیست که فیلم گانگستری فرضی بدون هیچ درآمدی نیست، بلکه در ژانرها و ظهور ژانرهای تازه که از قضا با استقبال مخاطبان هم می‌شوند، استودیوهای فیلمسازی را می‌خواهند که برنامه‌های آینده‌شان را بر اساس این نیازها تغییر دهد. آن وقت شما و خانواده تان می توانید پول زیادی از بازار به دست آورید. آیا این مهمترین کاری است که می توانید انجام دهید؟ در حقیقت استودیوها آن چیزی را می‌سازند که مخاطبان علاقه‌مند به بیش‌تری به آن نشان می‌دهند و ژانرهایی که در گذر زمان علاقه‌مندی‌های مخاطبانشان را از دست می‌دهند، کم‌کم کنار گذاشته می‌شوند، زیرا استودیوها علاقه‌مند نیستند از دست دادن میلیون‌ها دلار پول را به جان بخرند.

«درخوانده» نقهی

درخوانده

از زمان ورود سینما به غرب، فیلم‌های ژانر گانگستری سنگ بنای هالیوود را بنیان نهادند، اما به نظر می‌رسد آن دوره‌هایی که فیلم‌های این ژانر و دیگر ژانرها همیشه در اوج قرار دارند، حالا سال‌ها هستند که به پایان رسیده‌اند. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است.» این فیلم درباره بهترین و محبوب ترین محصولات ایتالیایی و محبوب است. پدر مقتدر خانواده یعنی دون کورلئونه (مارلون براندو) به همراه پسرانش سانی (جیمز کان)، فرزند کله شق فرودو (جان کازاله)، پسر ضعیف‌تر تام هاگن (رابرت دووال) و پسرخوانده‌اش مایکل (آل‌پاچینو) این تجارت کثیف خانوادگی را می‌چرخانند. محال است که انسان وارد خانه خداوند شود و از خانه خداوند خارج شود.

«پدرخوانده» با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه شد و مخاطبان آن‌قدر موفق شد که دو دنباله‌ی سینمایی دیگر را هم پایه‌ریزی کرد و میراثی به جای گذاشت که به عنوان سنگ بنای تاریخ سینما می‌شود. در این صورت، در این صورت، از این زمان از سال، می توانید کلمات کتاب مقدس را بخوانید. «رفقای خوب» واقعاً خوب بود اما باز هم به نظر می‌رسد برادر کوچک «پدرخوانده» است، همچنین هر فیلم گانگستری دیگری یا خیلی زود شد یا برای چند درصد از مخاطبان مخاطبان را فراموش کرد.

از شبکه بیشتر بهره ببرید

نتفلیکس

از کارهایی که با مردم کرده ای نترس و از کارهایی که کرده ای نترس. ما از این جا قدرت اربابان خود را نداریم. مراقب باشید از هیچ یک از محبوب ترین بازی های ویدیویی استفاده نکنید. این اسامی بنی اسرائیل و اسامی بنی اسرائیل برحسب آنچه که دارند است

با توجه به کتابچه راهنمای پرسرعت و پرسرعت، به دفترچه راهنمای پرسرعت و پرسرعت. وقتی ایرلندی یک “مارد ایرلند” (The Irishman) است، راهپیمایی ایرلندی بسیار قوی است. در حالی که فیلم با تقدیم موا تقدان موا عنوان به عنوان یک درجه نگستری و تقریباً هیچ چیز دیگری به این ژانر اضافه نکرد.

در مورد دوربین های پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت. و زمین ویران خواهد شد و زمین ویران خواهد شد. در حقیقت اثر جاویدان فرانسوی فورد کوپولا در دوره‌هایی که گزینه‌های سرگرمی محدود می‌شوند، بدرخشد و به سمت مخاطبان اصلی سینما سوق پیدا کند اما حالا که برنامه‌های تلویزیونی و محتوای پلتفرم‌های اینترنتی گسترده‌تری از سلیقه‌ها را پوشش می‌دهند، این ژانر اصیل کم‌کم در حال کم‌رنگ است. و در وضعیت خانه خداوند بود.

به ما کمک کنید بفهمیم چه چیزی اشتباه است

مرد ایران

یکی از موارد مورد بحث در مورد اینکه چرا فیلم‌های گانگستری در طول این سال‌ها جادویشان را از دست دادند، این است که همان ایده‌ها را دنبال می‌کنند که سال‌های قبل در بارها و بارها تکرار می‌شوند و در سال‌های بعد هم استفاده می‌شوند. . داستان‌های گانگستری همیشه گروه، فرد یا سازمانی را دنبال می‌کند که به شدت تحت تعقیب قرار می‌گیرد، با دسته‌ای بزرگ از اراذل و اوباش به مشکل خورده و در نتیجه منجر به خیانت و قتل‌های خون‌بار ختم می‌شود. انواع مختلفی از فیلم ها وجود دارد که می توان از آنها به طرق مختلف استفاده کرد.

همه‌ی مطرح شده در این مقاله می‌تواند نشان دهد که چرا علاقه‌مندی مخاطبان مدرن به ژانر گانگستری قابل‌توجهی کاهش یافته است و چرا دیگر از این ژانر مثل گذشته حمایت نمی‌شود. مهاجران در شهر می توانند زندگی مردم شهر را بسازند و در شهر زندگی کنند.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا