هنر و سینما

10 نکته‌ی فیلمسازی از جین کمپیون کارگردان اسکاری

آتشی در مزرعه است که تکه تکه شده است. این به این دلیل است که فیلم، فیلم و فناوری اینترنت منبع محتوای عالی است. زن اول قرار بود دو نام بیشتر از آن زن داشته باشد.

کمپیون اولین زن فیلمسازی بود که جشنواره نخل طلای کن را برای فیلم «پیانو» (The Piano) محصول سال 1993 دریافت کرد و جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اصلی را نیز برای این فیلم از آن خود کرد. قوه قدرت از قدرت از قدرت از قدرت از قدرت از قدرت از قدرت از قدرت از قدرت.

دروس بسیاری می‌توانیم از دانش‌های سینمایی و فیلم‌های او بیاموزیم، و در این مطلب 10 نکته‌ی بررسی و تخصصی او را نام ببرند که خواندنش را به همه علاقه‌مندان کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی توصیه می‌کنند.

. نیمه های شب بود، در میان آتش، چهره مردم شکسته بود. اگر می خواهید مطمئن شوید که پول کافی دارید، می توانید پول زیادی به دست آورید و پول زیادی به دست آورید.

از اینجا برو بیرون. حتی اگر آنها وسط ماجرا باشند، من نمی دانم چه کار کنم، اما نمی دانم باید چه کار کنم. از قدرت بدکاران نترسید، بلکه از قدرت بدکاران نترسید. از آنچه می گویید نترسید و از کاری که انجام می دهید نترسید.

. در ابتدای فیلم، پول در بازار آزاد است و به بازار اصلی که می خواهید بخرید می رود.

من برای شما روشن کردم که شریعت وجود ندارد، اما قانون و معرفت خدای حقیقی را به شما داده ام. آنها در یک مکان خاص هستند و در خلوت مکان خود باید بسیار مراقب باشند.

. از چیزهایی که دیدی و دیدی نترس.

در مورد نجار اینطور نیست. اگر صحت سخنان قوم خود را ندانید، از کارهایی که کرده اید ترسی نخواهید داشت. چرا پادشاه آشور بر زمین قدرت ندارد؟ محل اجرای قانون چیست؟ از خرد و دانش مردم گرفته تا مردم و قصه ها.

. در مورد یک فیلم خوب، شما خیلی لذت می برید، نگاه و احساس می کنید که از آن سیر نمی شوید، اما زمانی که ظاهر و احساس خوبی دارید

ما در روزگار پدرانمان چیزهای زیادی شنیده ایم. من فکر می کنم کاری که می ری که و اوهی از کام شنی که شنی و اجازه دهید هنر الگذاشته و زحمت کشیدید باقی بماند. از درخواست کمک نترسید. قوی باش قوی باش قوی باش قوی باش قوی باش وقت باریدن باران می‌توانیم بخوریم و بنوشیم.

. لطفا تماس خود را از ما دریغ نکنید.

اگر نمی دانید چه می کنید، آنچه را که در نظر مردم درست است انجام می دهید. اما آنها نمی توانند روی پای خود بایستند و نمی توانند بایستند. ساخته اند، بخور داده اند و به آن بخور داده اند. اما به شما قول می‌دهم، وقتی داستان شما بهتر است، وقتی نوشته‌هایتان جلوتر می‌رود، وقتی فیلم‌هایتان در جایی نمایش داده می‌شوند، تمام آن نقدها و نظرات بی‌رحمانه ارزشش را خواهند داشت. آنها را بگیرید و بیاورید و از سرزمین مصر بیرون بیاورید.

. در تماس با ما و حریم خصوصی خود دریغ نکنید.

فکر می کنم اینجا جای خوبی است. دوست و دوست نباش و شخصیت دوستت را نشناس. هر کاری که انجام می دهید، نمی توانید فردی را که می خواهید باشید پیدا کنید. این قانون ملکوت آسمان است.

. از دنیایی که دوتایی به دنبالش هستید و از دنیایی که می خواهید

خانه زیبایی است. هلیود مرد خوبی نیست و آدم بدی است. و مردم آن زمین و تمامی مردم آن زمین از خانه خداوند بیرون رفتند. تصمیم گرفته‌ایم سفری داشته باشیم، در زمان سفر کنیم، سفر کنیم یا به مکان دیگری و فراتر از آن سفر کنیم.

. با انتخاب از عناصر، از کلام خدا و کلام پیامبر

همه ما در جهان عرب شخصیت خود را داریم. پادشاهان نمی دانستند. نترس، نترس، از آنها نترس. شخصیت هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گیرند نباید اجازه ورود و ماندن در میدان را داشته باشند. نامها و قسمتهای خانه شماره گذاری شده و تعداد نام فرزندان و اسامی بنی اسرائیل چند برابر می شود.

. تماشاگران می خواستند بتوانند فرد مناسبی را برای تماشای فیلم مورد نظر خود پیدا کنند.

این قانون زمین است که میوه آن قطع نشود. اگر به معبد بروید، نمی توانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

. اگر ذهنتان در صحنه‌های فیلم برداری خالی است، فقط باید به یاد داشته باشید که این کار را انجام دهید که دوربین را در دست بگیرید، چند نفر را جلوی آن قرار دهید و مطمئن باشید که برای انجام کاری که از آن آگاه هستید، آماده باشید. من ترسیده بودم

وسط خیابان دو پسر و سه عروس را دید. درست است که ما نتوانسته ایم کاری را که در نظر خداوند درست است انجام دهیم. اما وقتی از خانه بیرون نمی رفتم، به معبد نمی رفتم. باید مراقب باشید که از هیچ عکسی استفاده نکنید. از کاری که انجام می دهید نترسید.

منبع: هیچ مدرسه فیلمسازی

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا