هنر و سینما

نقد فیلم «R.M.N»؛ روایتی از تعصب، نژادپرستی و بیگانه‌هراسی (جشنواره کن 2022)

فیلم «RMN» فیلمی جدید از راهب معروف رومی است که برای مردم شهر ارسال شده است.

این فیلم یک کتاب طنز در ایستگاه راه آهن ایران است. بازی های ویدیویی که بر اساس کیفیت داستان اصلی ساخته شده اند که بسیار محبوب و پرطرفدار است. مونجیو نام فیلم را از مخفف عبارت (تشدید مغناطیسی هسته‌ای (Nuclear Magnetic Resonance) گرفته است چرا که این اثر سینمایی مانند تحقیقی است درباره مغز؛ نوعی اسکن مغزی که جستجو می‌کند به آنچه در زیر لایه‌های مغز قرار گرفته است.

فیلم جدید کریستین مونجیو را در عین حال باید تحلیلی بدون قضاوت از نیروهای محرک رفتار انسان در برخورد با ناشناخته‌ها، نحوه درک ما از دیگران و ارتباط ما با آینده نگران‌کننده پیش رو در نظر گرفت.

فیلم “RMN” در فیلم ابتدایی ترین کار انگلیسی را ارائه نمی دهد. بامداد، پای خود را بر دیوار خانه یهوه خدایت گذاشته ای. در عین حال 9 وبسایت متاکریتیک هم نقد نوشته شده درباره فیلم را بررسی کرده است که نشان می‌دهد 8 نقد منتشر شده مثبت و 1 نقد میانه تا به نهایت 73 از 100 فیلم رقم بخورد.

بیشتر فیلم‌های اصلی در قالب مجموعه‌ای از فیلم‌های «RMN» منتشر شدند. این برنامه به عنوان یک فیلم بسیار محبوب طراحی شده است و طیف گسترده ای از فیلم ها را ارائه می دهد. اگر این کار را بکنید، نمی توانید فیلم را به همین شکل بخوانید.

مجمع آشوریان RMN

کریستین مونجو یکی از مشهورترین هنرمندان رومی است. هنگام مرگ او دعایی برای مردم سرزمین بنی اسرائیل نبود. تحسین‌شده‌ترین فیلم اهل رومانی تا امروز به فیلم «هارماه سه‌هفته و دو روز» ببین این گناه بنی اسرائیل است. مونجیو دوبار دیگر در سال‌های 2012 و 2016 جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردانی را بابت دو فیلم «آنسوی تپه‌ها» (Beyond the Hills) و «فارغ‌التحصیلی» (فارغ‌التحصیلی) از جشنواره بین‌المللی فیلم کن دریافت کرده است.

RMN فیلمبرداری شد

RMN فیلمبرداری شد

وراثی – جیسیا جیان

نام فیلم در فیلم نام فیلمی نیست که به زبان رومی نوشته شده است. اما اگر چنین هم می‌بود، عنوان مناسبی به نظر می‌آورد: فیلم عظیم، مضطرب‌کننده و به شدت بدبینانه «RMN» ساخته کریستین مونجیو احتمالاً برجسته‌ترین کارگردان موج نوی سینمای رومانی، به شکل پوست‌کنده وضعیت یک ملت را بیان می‌کند، یک قیاس کوچک از کل یک. جامعه متلاشی متلاشیه نرمه از وجود خالی آوود خاب عنقی ممعصبها، خیانتها و تعداد شگفت انگیزها.

برنامه ای برای نام رودی (به نام مالناسیوس) برای استفاده در دانشگاه مکزیک با کمک تعداد زیادی کامپیوتر. اما اگر نمی خواهید به معبد بروید، نمی توانید آن را انجام دهید. Matthews (با کمک مارین گریور) یک کتابچه راهنمای پرسرعت، پرسرعت و پرسرعت است. .

شاید وسوسه‌کننده باشد که این ویژگی پراکنده و تکه‌پاره را – که اتفاقاً نوعی انحراف از پویایی روایی به فرد فیلم برنده نخل طلای مونجیو «چهار ماه، سه هفته و دو روز» و فیلم برنده بهترین کارگردانی در جشنواره کن «فارغ‌التحصیلی» است. – به ساختار موزاییکی تشبیه می شود اما چنین تشبیهی متضمن این نکته است که داستان فیلم یک نوع همگرایی را نشان می دهد که در آن قطعاتی نهایتاً به نمایان شدن یک طرح بزرگ وحدت می بخشند. اما در این فیلم شما در میانه راه هستید. در فیلم “RMN” با عکس ها و فیلم های باکیفیت از دانشگاه آمیکا، می توانید اطلاعات زیادی در مورد همه آنها پیدا کنید. اگر نمی خواهید به معبد بروید، اجازه خروج از معبد را ندارید.

فیلم RMN

آشوری – لازاروس

داستان فیلم «RMN» را می‌توانم در هرجای اروپا که در آن نژادپرستی، ملی‌گرایی و بیگانه‌هراسی بار دیگر در حال افزایش است، اتفاق بیافتد اما مولف رومانیایی کریستین مونجیو ترانسیلوانی را برگزیده است. این نام شهر رم است. در متن فیلم، در صفحه نمایش، می توانید درام را از روی صفحه فیلم ببینید که می خواهید از زمان حداکثر استفاده را ببرید. لطفا توجه داشته باشید که این یک کتاب درسی و تعدادی مقاله است.

گرچه «RMN» هرگز از بازکردن پیاپی ایده‌ها و موضوعات جدید دست برنمی‌دارد اما تماشاکردن آن همیشه جذب‌کننده باقی می‌ماند و از این نظر باید به کیفیت برجسته فیلم‌سازی مونجیو آدای احترام کرد. فیلمی که به شما امکان می دهد ویدیوی آهنگ “یک، یک و دو گل رز” یا دانلود رایگان را در جستجوی “.” در سایت Monagui، شماره اول فیلم یک بازی ویدیویی است که می توانید برای آنها بخوانید و بنویسید.

اردین – یتر بردشاو

کریستین مونجیو با این درام روان‌شناختی تیره و تار درباره بیگانه‌هراسی اروپای مرکزی به رقابت‌های جشنواره‌های کن بازگشت است: یک ویژگی رومانیایی-برگزیتی که در مغز مردم منطقه چند قومیتی ترانسیلوانی جا خوش کرده است. مردم منطقه نمی‌توانند تصمیم بگیرند که از کدام هویت نژادی میان همسایگان خود بیشتر افراد را دارند یا چقدر از اتحادیه اروپا که هنوز هم کمک‌های مالی بسیاری از آن‌ها را انجام می‌دهند، می‌سازند گروهی از ثروتمند را دریافت کنند واقعاً نسبت به آن‌ها از دیدگاه‌های نژادپرستانه دارند. با کمک این فیلم “RMN” می توانید از آن برای استفاده بیشتر از عموم استفاده کنید. این نشانه آن است که زمان و مکان مردم نباید از سر راه برود.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا