تکنولوژی

انتقاد و افشاگری آذری جهرمی از ممنوعیت واردات آیفون ؛ چه کسی پشت پرده است؟

ممنوعیت واردات آیفون های دیگر به پایان رسیده است. چندین بار سفارش واردات بیش از 600 گوشی صادر شده است، اما این بار سفارش آیفون به طور کامل ممنوع شد.

خبر ممنوعیت واردات آیفون موجی از انتقادات کاربران را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است. از کاربران عادی موبایل گرفته تا وزیر سابق ارتباطات، این تصمیم در حال چالش است. آذری جهرمی وزیر اسبق ارتباطات مخالفت خود را با خبر ممنوعیت واردات آیفون اعلام کرد. اظهارات جهرمی آذری مورد توجه بسیاری از کاربران اجتماعی و رسانه ها قرار گرفته است.

چه کسی پشت ممنوعیت واردات آیفون است؟

در حال حاضر بحث ممنوعیت واردات گوشی های رده بالا مطرح شده است. اکنون گوشی های آیفون ممنوع شده اند. آذری جهرمی، وزیر اسبق ارتباطات دولت قبل در کانال تلگرامی خود نوشت: آخرین باری که تصمیم گرفتند واردات آیفون را ممنوع کنند، رئیس سازمان از من مدیریت صداوسیما خواست تا گزارشی فصلی از واردات تهیه کند. آیفون ها. تلفن های همراه.”

چه کسی پشت ممنوعیت واردات آیفون است؟

در این گزارش آمده است که این شرکت آیفون های بیشتری را به روش معمول خود و سایر شرکت ها وارد کرده است.

اظهارات اخیر آذری جهرمی به خوبی نشان می دهد که گروه یا گروه هایی علاقمند به ممنوعیت واردات آیفون هستند.

واردات خودرو با ممنوعیت واردات آیفون مخالف است

جهرمی در ادامه تناقض واردات خودرو و ممنوعیت واردات آیفون گفت: ارائه کنید; برخلاف اخبار قبلی ممنوعیت ثبت سفارش موبایلی به دلیل نداشتن ارز.

ممنوعیت واردات آیفون، سیستم ضد صادرات را ناکارآمد می کند

بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران به‌ویژه مدیرعامل انجمن واردکنندگان موبایل به افزایش قاچاق این محصول اشاره کردند که اولین مشکل عمده ممنوعیت واردات آیفون است.

آذری جهرمی نیز به بیان این موضوع پرداخت و با بیان اینکه چرا بر ممنوعیت نامناسب واردات آیفون پافشاری کرده است، گفت: چرا اصرار داشتم که سیاست اعلامی ممنوعیت واردات برخی از گوشی‌های پرمخاطب نامناسب است، دلیل آن مشخص است. باعث فرار قاچاقچیان از سامانه ثبتی می شود و به نوعی یکی از موثرترین سامانه های کشور است. با قاچاق کالا به کشور».

ممنوعیت واردات آیفون، سیستم ضد صادرات را ناکارآمد می کند

جهرمی همچنین تصویری از توئیت خود در دوران وزارت را منتشر کرد که در آن نیز مخالفت خود را با ممنوعیت واردات آیفون در دوران خدمت اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره بیانیه جهرمی آذری مبنی بر ممنوعیت واردات آیفون چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با ای بی سی مگ در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا