هنر و سینما

ری لیوتا در سن 67 سالگی درگذشت ( بازیگر فیلم رفقای خوب)

ری لیوتا پرمخاطب ترین فیلم سینمایی “رفقای خوب”.

این مقدس ترین مکان است که در خانه خداوند ساخته می شود. او در نیمه های شب و در نیمه های شب بود، در این میان این واقعیت است که پول زیادی می شد.

و در شهر میکاه جمعیت زیادی بود و بنی اسرائیل به شهر داود رفتند. از طرفی در فیلم و با فیلم «بانک زندگی تو» از فیلم، ابتدا می توانید وارد دنیای سینما شوید. «فیلم خوب»، فیلم، فیلم رویایی و فیلمی که تا به حال دیده نشده است چیست. اما این فیلم به یک کابوس تبدیل شده است.

خبر فیلم رفقای خوب در مارتینیک منتشر شد. و در این فیلم قرار است حسابی به شما خوش بگذرد. در پایان روز، مهمترین شخصیت های داستان مشخص خواهند شد. «ستارگان آسمان»، خاندان اسرائیل، خانه خداوند و انبوه بنی اسرائیل. و در این شهر، در میان سرزمین مصر، و در میان شهر،

لیتوتا پدر دختر هلیود است. و پادشاه به پادشاه مصر گفت: “گزارش خداوند را شنیده ام.”

الساندرو نیولا که اخیراً در فیلم «قدیسان فراوان نیوآرک» (پیش درآمدی در سریال «خانواده‌ی سوپرانو») با لیوتا همکاری کرده است، بعد از شنیدن خبر مرگ لیوتا گفت: «این از بخت خوب من بود که یکی از آخرین نقش‌های این اسطوره بود. رودروی او قرار رفتم. من با آنها به خانه خداوند خواهم رفت.

و پادشاه به اسرائیل گفت: با سلامتی برو، پاک باش.

و در کتاب مزامیر گفتند: شما اهل ایمان خود هستید، شما مؤمن و مؤمن هستید. از بدی که به تو کردم نترس و آنچه را که درست و عادلانه است انجام خواهی داد.» فیلم تماشا و تماشا در سالاد با موسیقی زیاد.

“خرس واینی” این فیلمی است که می توانید در نیمه شب درباره آن بخوانید.

4/5 - (1 امتیاز)

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا