تکنولوژی

فروش گوگل پیکسل 3 ایکس ال با قیمت 2000 دلار در بازار سیاه

اخیراً در یک اطلاعیه بزرگ، تقریباً تمام برندهای موجود در گوشی Google Pixel 3 به بیرون درز کرده بود، اما اکنون گزارش شده است که شخصی Google Pixel 3 XL را به قیمت 2000 دلار در بازار سیاه فروخته است.

به نظر می رسد قبل از معرفی رسمی پرچم گوگل، شخصی در اوکراین، گوگل پیکسل 3 ایکس ال را فروخته است. یک حساب کاربری تلگرام با نام مستعار Luchkov این کار را انجام داد. طبق اخبار منتشر شده توسط این دستگاه گوگل، پیکسل 3 ایکس ال در همان تاریخی با نسل قبلی این گوشی یعنی پیکسل 2 ایکس ال عرضه خواهد شد. نسل دوم این گوشی در تاریخ 12 آنلاین 96 رونمایی و در 28 آنلاین 96 وارد بازار شد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

فروش گوگل پیکسل 3 ایکس ال

لیست پیکسل 3 ایکس ال نشان می دهد که به قیمت 2000 دلار به طور غیرقانونی در ایالات متحده فروخته شده است. این خرده فروش همچنین Pixel 2XL را به چندین حساب تلگرام به قیمت 655 دلار (100 دلار کمتر، بدون جعبه) فروخت.


بیشتر بخوانید: وحی کبیر; جزئیات Google Pixel 3XL به طور کامل لو رفته است


تیم قانون و امنیت گوگل به مدت دو روز با فاکسکان ملاقات کردند تا آخرین اخبار را بررسی کنند. طبق قوانین ایالات متحده، اگر گوشی قبل از تاریخ عرضه خریداری شده باشد، کالای خریداری شده غیرقانونی تلقی می شود و خریدار مسئول خواهد بود.

گوگل پیکسل 3 ایکس ال با قیمت 2000 دلار در بازار سیاه به فروش می رسد

این تصاویر برخی از ادعاهای مربوط به فروش پیکسل 3xL در اوکراین است. بر اساس اطلاعات دریافتی از خریداران، ظاهرا این گوشی ها از خرده فروشان اوکراینی خریداری شده اند.

Pixel 3XL برای فروش

طبق ادعای خاصی در توییتر با نام مستعار Owen، نرم افزار استفاده شده در این گوشی ها بسیار ابتدایی است. همچنین، گوشی‌هایی که به‌طور غیرقانونی به فروش می‌رسند، به‌عنوان نسخه‌های اصلی Pixel 3XL آماده فروش نیستند.

.

منبع: phonearena

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا