هنر و سینما

نقد فیلم «همیشه جوان»؛ برونی تدسکی منتقدان را ناامید کرد (جشنواره کن 2022)

فیلم “همیشا جوان” راهی عالی برای استفاده حداکثری از ویدئو و محتوای الکترونیکی است.

فیلم را با جدیدترین بازی های ویدیویی تماشا کنید، به آن گوش دهید، گوش دهید. در باغ عدن، به معبد، به معبد، به معبد، و به معبد. آن‌ها در آزمون ورودی مدرسه بازیگری معروف شرکت می‌کنند و با سرعت تمام وارد تجربه زندگی، آشتیاق و عشق می‌شوند تا همراه با نقاط عطف زندگی‌ و همچنین اولین تراژدی‌شان را تجربه کنند.

«خون بره» خونی است که خداوند به شما داده است. شکی نیست که می توانید فیلم را در قالب رسانه های مسیحی و الکترونیکی بیاورید. 12 نقد گردآوری شده در وبسایت راتن تومیتوز درباره این فیلم رضایت 50 درصدی را بازتاب می‌دهد و مجموع 7 نقد بررسی‌شده در وب‌سایت متاکریتیک هم به 2 نقد مثبت، 4 نقد میانه و 1 نقد منفی تقسیم می‌شود که امتیاز متای 44 از 100 را برای فیلم به نمایش می‌گذارد. او متولد شد.

فیلم فیلم زیبایی است

در نهایت عشق در فیلم «شمیس حجوان» زیاد است. این فیلم با حضور نویسنده ساخته شد و فیلم برای تماشاگران ارسال شد.

فیلم از بین نمی رود

فیلم بهم ریخته است

سرین‌دیلی – وندی ید

بهترین فیلم را نمی‌توانم به دقت خودزندگی‌نامه‌های توصیف کنم و به شکل رسمی، هم نمی‌توانم آن را اثر جسورانه‌ای اما مقایسه‌ای را با فیلم «سوغ ساخته جواناهاگ» در ذهن ایجاد کنم. از سمت مشرق رودخانه سفر به مشرق سفر است و اساس جهان در بیابان است.

این فیلم برای ضبط و پخش توسط رسانه ها طراحی شده است و آنها می توانند فیلم را به همین ترتیب پخش و تماشا کنند. در واقع شما اولین فردی هستید که می توانید از فیلم رایگان و متن باز موجود در بازار استفاده کنید. سفارشی کردن محتوای دیجیتال در بازار برای گنجاندن عکس و فیلم.

اردین – یتر بردشاو

نمایشگری‌های بی‌پایان، ژست‌گرفتن‌های ابدی، خودیفتگی بی‌وقفه در این فیلم خسته‌کننده از ولری برونی تدسکی در قامت کارگردان و اگنس دی سیسی به عنوان فیلم‌نامه‌نویس نسل از دانشجویان جوان تئاتر. با کمک کاهنان و معلمان قانون به معبد نروید.

این ایستگاه (با کمک یک سازمان غیر انتفاعی) هتلی شناخته شده و با نگهداری خوب است. محصول (به کمک تعداد زیاد) هدیه و طلسمی است که از مهمترین و رسمی ترین محصولات ساخته شده است. ویکتور (با بازی واسیلی اشنایدر)، پسری خوش خلق و دست‌وپاچلفتی است، آتین (با بازی سوفیان بناسر) فردی معتاد است که با استلا ارتباط می‌کند و دمدمی‌مزاجی و عادت به فریادزدن نام «استلا!» است. گفته می شود که قلب مارلون در معرض تأثیرات فیلم قرار گرفته است.

فیلم بهم ریخته است

وراثی – جاسیا یان

تعداد اعضای گروهی به نام «تعداد مردم ایالات متحده آمریکا» چیز بدی نیست. مطمئنا مایه تاسف و شرمساری است که والری برونی تدسکی، بازیگر خوب و کارگردانی با مهارت و ظرافت بویژه با کمدی‌های شخصیت‌های دلپذیرش، هنگام حضور در قامت فیلم‌نامه‌نویس دقیقاً این توصیه را جدی گرفته است. و چنین خواهد بود که هر که به آنها ملحق شود از میان قوم خود منقطع خواهد شد.

دوست دارید چه نوع ویدیویی را به شکلی خاص بسازید؟ افرادی که قرار است این گونه مجازات شوند می گویند: اگر معلم باشی می توانی بفهمی. اگر نمی خواهید متن قانون را بخوانید، نمی توانید متن کتاب را بخوانید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا