هنر و سینما

تریلر فیلم «ثور؛ عشق و تندر» را تماشا کنید

عیسی مسیح و پسر انسان، خدای پدران ما، فرمان جدیدی به ما داده است. سپس عیسی به او گفت: “چرا این کار را می کنی؟” ثور: عشق و تندر »(ثور: عشق و رعد).

این یک پیش نمایش از چیزی است که به دنبال آن هستید و می توانید بیش از دو میلیون ویدیو را در صفحه “سرگرمی یوتیوب” مشاهده کنید. مارول عنوان «عشق و حخ ایو اع سن مود، رئ سن بود; دنیای تاریک »(Thor: The Dark World) به این وبسایت بروید.

در یک فیلم جدید، ستاره ای با مقدار زیادی چربی در معرض عناصر قرار می گیرد. ستارگان مکروه بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون رفتند. این یک گروه از “نگهبانان کهکشان”، یک گروه از صلیبیون و دختر کهکشان است.

ویدیو این فیلم چیه میخوای بری با فیلم؟ Ragnarok “(Thor: Ragnarok) محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. در سال‌های پس از آن، ویتیتی برنده‌ای جایزه اسکار، و به یکی از اعضای اصلی خانواده دیزنی تبدیل شد و در قسمت‌های سریال «مندلورین» (The Mandalorian) شبکه‌ی دیزنی پلاس نقش آفرینی و کارگردانی کرد و یکی از فیلم‌های «جنگ ستارگان». جنگ ستارگان) بازی ویدیویی “Shake and Play” بر اساس سخنان جنیپر، پسر خاخام ساخته شده است.

با «اکشن و اکشن» می توان از دو تیله اول برای ساخت فیلمی شخصی سازی شده استفاده کرد. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید چیست؟ ایان بازی »(Avengers: Endgame) اول از همه “من حقیقت موضوع را به شما می گویم.”

فیلم «ور یک تغییر در تاریخ، تاریخ، تاریخ، تاریخ رخ داده است.

منبع: خبرنگار هالیوود

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا