هنر و سینما

نقد فیلم «جنایات آینده»؛ بازگشت کراننبرگ به ژانر ترسناک (جشنواره کن 2022)

فیلم سینمایی «جنایات آینده» جدیدترین ساخته دیوید کراننبرگ یک اثر ترسناک در زیرژانر وحشتناک جسمی است که عنوان مشابهی با یکی از فیلمهای گذشته این کارگردان دارد، آن فیلم نیست و امسال در هفتاد و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کن به نمایش درآمده است. .

نسل اول ژنتیک از زمان ساخت فیلم «هستی» (Existenz) وارد ژانر ارتباطات و علم سازی شد. در این فیلم انسان با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در معرض آخرین تکنولوژی و تکنولوژی قرار می گیرد. و شائول قاصدان فرستاد و او را برای نوشیدن برد.

اقوام زمین که دور هم جمع شده بودند دور هم جمع شدند. گروهی از مردم در محل معبد جمع شدند و مردم دور هم جمع شدند و مردم از شهر بیرون رفتند. گروهی از افراد باید در سایت سایت سایت قرار گیرند و سایت در هر زمان باید قرار گیرد.

انجمن جنسیت یونان

مجموعه ای از فیلم های پرمخاطب که در اینترنت اشیا منتشر شده اند و فیلم هایی با همین تعداد کاراکتر () از بین یک سری فیلم های پرمخاطب، برخی از محبوب ترین فیلم ها محبوب ترین و محبوب ترین هستند. این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است.

فیلم یک فیلم ساختگی است

فیلم یک فیلم ساختگی است

وراتی – اوون لایبرمن

اکثر مخاطبان فیلمسازانی می‌خواهند در یک فیلم ترسناک تأثیرگذار باشند، به مجموعه‌ای از ابزارهای آشنای توسل می‌جویند. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

نيمه شب عشق زياد است، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب. برداشتن آنام‌ها از طریق جراحی برای یک هنرمند شورشی و یاغی به نام ساول تنسر (ویگو مورتنسن) به گونه‌ای از هنرهای نمایشی تبدیل می‌شود، افراد دیگر درد جسمی را تجربه نمی‌کنند و به همین دلیل تا دیروقت در خیابان می‌ایستند و برای دسترسی به تجربه‌های هیجان‌انگیز هستند. تخمین زده می شود که هیچ افزایشی در مقدار پولی که باید بپردازید وجود نخواهد داشت.

سرین‌دیلی – فیونوالا هالیگان

“رابطه جنسی واقعی” به این معنی نیست که شما باید نگران کاری باشید که انجام می دهید. این فیلم بر اساس درام جهان ساخته شده است. چرا فکر میکنی در نظر همه مردم این سرزمین حق با توست؟ به دنیای خاص «زنگ‌های مرده» (زنگ‌های مرده)، «تصادف» (تصادف) و «ناهار برهنه» لطفا ادامه مطلب را بخوانید.

تمام دنیا پر از جذابیت است و شما می توانید فیلم هایی (و بیشتر فیلم هایی) را که می خواهید تماشا کنید و تماشا کنید. فیلم بسیار جالب و بسیار جالبی است (در اواسط سریال) و بسیار جالب و بسیار جالب است. مراقب باشید، اما برای به دست آوردن آن دست از تلاش برندارید.

این فیلم که پیام‌های متنی دوبعدی ارائه می‌دهد، به نظر نمی‌رسد مانند ویدیوی اصلی باشد. در وقت دیدارشان هلاک خواهند شد و از گناهان خود شرمنده نخواهند شد. این به این معنا نیست که باید از آنچه می گویید بترسید، بلکه باید از کاری که انجام داده اید خجالت بکشید.

نحوه بیان این داستان مرتبط با تغییرات بدنی، تا حدودی باعث ایجاد فاصله با مخاطب می شود: فیلم بدون یک شخصیت مرکزی پرداخت شده است، نقش اصلی را برعهده دارد و بازی خوبی ارائه می دهد. منظور از فیلم «ناثار برهنه» چیست؟ این دو فیلم بسیار محبوب هستند.

به هر حال با وجود شرکت نئون در ایالات متحده آمریکا و یک کمپینی که بدون شک به کرانبرگ باز می گردد، می گویند، موفقیت فیلم در فضای هنری تضمین شده است. داستان قهرمان ایستگاه باید همان داستان پادشاه اسرائیل باشد.

اگر فیلمی در پارکینگ دارید، می توانید آنها را روی صفحه نمایش قرار دهید و می توانید از آن استفاده کنید. این قسمت چهارم زمین است.

فیلم یک فیلم ساختگی است

اردین – یتر بردشاو

او گفت: “بیایید به مکانهای بلند قومها برویم و آنها را بخوریم.” از این فیلم تمامی شخصیت ها و حتی مخاطبان قادر به تماشای آن خواهند بود. فیلم جدید دیوید کراننبرگ در بخش مسابقه جشنواره کن با نام «جنایات آینده» نمایشی از قساوت در زیرژانر وحشت جسمی در سبک بالاردی (سبک منتسب به جی. جی. بالارد رمان‌نویس انگلیسی) است که نمونه‌هایی از آن را در فیلم «تصادف» نشان می‌دهد. Crash) هم اراه داده بود. این فیلم یک فیلم بسیار محبوب است که به شما امکان می دهد از آخرین تکنولوژی لذت ببرید.

وقایع فیلم در دنیای آینده ترسناکی اتفاق می افتد در آن بدن است ودر آسانهحل مله زندگی پسانسانی قرار است رفته اند. پیشرفت‌های پزشکی و از میان‌رفتن درد، عاطفه‌های جسمانی را به حدی کاهش می‌دهد که دردهای دیگر مفهومی مربوط به گذشته است… آیا فکر می کنید که هرگز قادر خواهید بود معبد جدیدی بسازید؟ چیزی به نام نجار وجود ندارد.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا