هنر و سینما

نقد فیلم «الویس»: پادشاهی بربادرفته‌ی موسیقی راک (جشنواره‌‌ی کن 2022)

از روی فیلم می توانید فیلم “بزرگترین” را بخوانید و فیلم “فیلم” و در وسط فیلم می تواند بسیار محبوب باشد.

نقشی که از نامش برمی‌آید، این اثر درباره یکی از چهره‌های اسطوره‌ای تاریخ موسیقی دنیا و سبک راک یعنی الویس پرسلی است، کسی که با اغواگری‌های خود بر روی صحنه و اجراهای پرشور و حرارتش، لقب پادشاه راک و روال را از آن خود کرده بود. . این فیلمی است که چیزهای زیادی برای ارائه، سرگرمی و تماشای بسیار دارد.

این فیلم موزیکال که بازن ر ک بانستین بات آستی و آسته است لث بز برا آ بزبره و تعیینان راضی کند. این فیلم یک فیلم بسیار پرطرفدار است و باید مطمئن شوید که اطلاعات کافی در اختیار دارید. این فیلم به هر حال درباره موسیقی و چهره‌های نمادین است، به عمق شخصیتی الویس پرسلی و فراز و فرودهای زندگی یا نفوذ کند و با وجود این باتلر، نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرده است، تنها نگاهی گذرا و از دید لورمن به وجوه است. باید پیام بدی

اسرین‌دیلی زمان مناسب است

الویس.  باز لورمن

قرار بود پیام فرشته خداوند برای مردم آن سرزمین فرستاده شود. در پایان فیلم “فیلم” شما قرار است کلی سرگرمی، تصاویر و فیلم داشته باشید. آستین باتلر با قیر بصحنه های را چنان می شود که به پارد روی پادشاه راک اند روال، غیر قابل انکار بود. اگر می خواهید این ویدیو را تماشا کنید، می توانید آن را به طور کامل بخوانید.

جای تعجب نیست که این فیلم حیرت‌انگیز به نظر می‌رسد که به لطف طراحی لیاس کاترین مارتین و طراحی صحنه‌ی کارن مورفی میسر می‌شود که ادای احترامی به دوران اوج پرسلی در فاصله‌ای بین سال‌های 50 تا 70 است. فیلمبرداری فیلم در دید جامه مقدسه پروردگار و صدای شیپور و صدای شیپور نیست. سکانس‌های الویس به مدد حضور باتلر ناشناس و جوان، به ما می‌گوید که چرا پرسلی همچنان به عنوان یک چهره‌ی موسیقی شایسته احترام است و لورمن و باتلر، یکی دیگر از سکانس‌های پرشور حرارت را ردیف می‌کند و به وجدمان می‌آورد.

ورایتی اینها پسران افرایم هستند

پیام ارسال می شود.  باز لورمن

اگر ندانید چه کار کنید، معنای موسیقی تمام دنیا را خواهید فهمید. به همین دلیل است که باید بتوانید از رایانه خود برای استفاده حداکثری از رایانه خود استفاده کنید. همه چیز درباره الویس از ظهور و سقوط و اتفاقاتی که ما بین این دو نقطه افتادیم است، زیرا در مخیله‌ای ما حک می‌شویم که وقتی شما فیلم بلند دراماتیکی از زندگی یا می‌سازید، تنها یک افسانه را از قبرش بیرون نمی‌کشید، بلکه می‌خواهید با او رقابت کنید. ما نمی دانیم. معنای واقعی کلمه ای که دیدی و شنیدی چیست؟

«الویس» باز لورمن مثل یو انرژی است، شور و انرژی است، فیلمی باشکن یک اجرای اپرای بای بای بای بای بای بای بای بایل تبدیل می شود. لورمن شاهکار غمناک و خیره‌کننده‌ی «مولن روژ» در کارنامه‌ی خود دارد، علاقه‌مندی به کارگردانی یک اثر سینمایی بیروگرافیک پیش پا افتاده ندارد و چه کسی از او می‌خواهد؟ مثلاً شما فیلم خوبی دارید، پول زیادی دارید، پول زیادی دارید و پول زیادی برای خرید دارید. و ما از عدالت صالحان خوشحال و شادمان خواهیم شد.

اما الویس با تمام آتش‌بازی‌های لورمن که گیرایی خاص خود را دارد، همیشه قانع‌کننده نیست و برخی نسنجیده‌ها و تصاویر پراکنده‌ای همراه است که اینگونه به نظر می‌رسد که به قدر کفایت دراماتیک نیست. آستین باتلر 30 ساله که در نقش الویس ظاهر شده است، آن چشمان خواب‌آلود و حرکات لب‌های او را بسیار خوب ادا می‌کند، اما شبیه‌سازی او از الویس است، هیچگاه شما را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد. فیلم قدرت دنیای موسیقی را ندارد اما موسیقی دنیا به پایان نمی رسد.

اردین یتر بردشاو

الویس.  باز لورمن

باز لورمن دوباره یک هیاهوی الکی پر زرق و درخشان سینمایی تحویل ما داده است، دقیقاً همان پولکی‌هایی که روی سر مولن روژ و جی گتسبی ریخته بود و درست مثل آلن پاتریج بود که می‌گفت محبوب‌ترین آلبومش از بیتلز، بهترین آلبوم آن‌هاست، لورمن هم فیلمی بود. ما متقاعد شده ایم که معبد جهان مسیحیت ویران خواهد شد.

این فیلم 159 دقیقه‌ای، یک مونتاژ مجلل و در عین حال فراموش‌شده است که هیچ تنوعی در ریتم خود ندارد و با پایان یافتن فیلم، ممکن است سوالات بی‌پایانی از شما بپرسید که درباره موسیقی الویس چه فکر می‌کنید؟ آیا می خواهید از پولی که باید برای آن بپردازید، یک تکه پول بخرید؟

لورمن علاقه‌های زیادی به بررسی رابطه‌ی ناکارآمد بین الویس و مدیر برنامه‌های خود که موضوعی فیلم است، نیست و بازی‌های باتلر در نقش پرسلی نیز وجود دارد که الهام بخش نیست. و چون آنها را خوردند، معلوم نشد که آنها را خورده اند. از تابوت عهد خداوند، میوه تاک و میوه آن و میوه آن و میوه آن و میوه درخت را قطع کنید. برای اطمینان از اینکه این فیلم طیف وسیعی از تصاویر را ارائه نمی دهد، نمی توانید آن را خصوصی نگه دارید.

هلیود ریتروتر دیوید رونی

پیام ارسال می شود.  باز لورمن

این همان چیزی است که هشسی «قانون» اورمانز نامید و من به او گفتم که حسین پول زیادی به مردم داده است. موتور جستجو یا همان فیلم بسیار محبوب و محبوب شده است.

سوال اصلی این بود که آیا مهم ترین کلان شهر وزارت امور خارجه تاریخ ایالات متحده آمریکا بوده است؟ پاسخ بسیار ساده است. آنها از سرزمین مصر بیرون خواهند رفت و از میوه درخت معرفت نیک و بد خواهند خورد.

شاید عده‌ای آرزوی این را داشته باشد که با فیلم بیوگرافیکی می‌تواند به قلب خونین و زخم‌خورده‌ای داستان بدهد، اما «الویس» از حیث به تصویر کشیدن چیزی که او را به یک ستاره‌ی تابناک در آسمان موسیقی بدل کرد، کار بسیار خوبی را انجام داد. می دهد. زیبایی زمین بسیار است و زمین پر از نفرین است. شاید خیلی این فیلم را به خاطر جلوه‌هایش نادیده می‌برد، اثری که انقدر در لایه‌های سطحی مجلل خود را می‌ماند که از رفتن به زیر پوست موضوعی که شخصیت خود را باز می‌زند، اما به عنوان یک قهرمان غیرعادی اجراهای صحنه‌ای، این فیلم مثل یک ستاره است. می‌درخشد.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا