تکنولوژی

نماینده مجلس: ارز واردات آیفون را به واردات خودرو اختصاص می‌دهیم

فرهاد طهماسبی، عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس گفت: شنیده‌ام که پول واردات آیفون برای واردات خودرو در نظر گرفته می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید می توانیم تقلید کنیم به من ملحق شو.

به گفته اعضای کمیسیون مشترک، رئیس توسعه و فروش اعلام کرده است که پول واردات آیفون برای واردات خودرو در نظر گرفته می شود. واردات خودرو و آیفون در روزهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. ابتدا با انتشار خبر تحریم آیفون، شاهد واکنش های منفی در بازار و افزایش قیمت آیفون بودیم. این اطلاعات بعدا تکذیب شد. اما افزایش قیمت آیفون متوقف شده است. اما در جدیدترین اخبار، باز هم از توزیع پول واردات آیفون به واردات خودرو می شنویم.

واردات آیفون یا واردات خودرو؟ چه کسی به پایان خواهد رسید؟

فرهاد طهماسبی، عضو کمیسیون صنعت و معدن گفت که از رئیس انجمن تجارت و توسعه شنیده است که این پول برای واردات خودرو در نظر گرفته می شود.واردات آیفون. با شنیدن این خبر وضعیت واردات آیفون و قیمت این محصول به شرایط ناامن باز می گردد.

آیا پول واردات آیفون صرف واردات خودرو می شود؟

فرهاد طهماسبی ضمن تاکید بر واردات خودرو با قیمت خودروهای داخلی گفت:

مجلس یازدهم این موضوع را به عنوان مطالبه مردمی و ضروری بازار تصویب کرد و از دولت خواست تا این کار را انجام دهد. بنابراین تصمیم مشترک مجلس و دولت باید به تنظیم بازار و انتخاب عمومی ختم شود. منفعت عمومی فلسفه واردات خودرو است.

طهماسبی همچنین بر لزوم کنترل سطح قیمت ها برابر تولیدات داخلی تاکید کرد و افزود: دولت باید برود. برای سفارش ثبت نام کنید نظارت کنید. همچنین نوع ماشین وقتی صحبت از آن می شود، توانایی ارائه خدمات پس از فروش برای برندها و سایر دستگاه ها بسیار مهم است.»

این شایعات و شایعات دو مشکل را ایجاد می کند: احتمال ممنوعیت دائمی آیفون و لزوم واردات خودرو. البته این خبر زمانی شنیده شد که مدیرکل دفتر صادرات و واردات وزارت صمت و انجمن واردکنندگان از حل مشکل ثبت نام در گوشی آیفون خبر داد.

مردم نیز ترجیح می دهند به جای آیفون، ماشین داشته باشند

طهماسبی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه از قیمت خودروهای وارداتی اطلاعی ندارم افزود:

این را از علیرضا پیمان پاک، رئیس انجمن توسعه و فروش شنیدم که تاکید کرد پولی که ما می‌خواهیم وقف آیفون است و واردکنندگان پولی را که می‌خواهیم مجانی می‌فروشند، هر چه که باشد. بنابراین ارزش سرمایه گذاری در این بخش با واردات خودرو را دارد.

طهماسبی: مردم هم ترجیح می دهند به جای آیفون، خورو وارد کنند

طهماسبی همچنین با بیان اینکه مردم ترجیح می دهند خودرو به صورت تلفنی وارد کشور شوند، تصریح کرد: اگر پول آیفون باطل نشود و به برندهای دیگر برود مناسب نیست، ارائه شده توسط وزارت صنعت، معدن زمین و فروش آن برای اهدای پول آیفون به خودرو. فکر می کنم مردم ترجیح می دهند خودرو وارد کنند. »

حال باید منتظر ماند تا ببینیم جلسه شنیداری این نماینده مجلس چه زمانی تشدید می‌شود و چه زمانی آیفون‌ها در کمال ناباوری عرضه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اینکه چه اتفاقی برای واردات آیفون خواهد افتاد چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات بیان کنید می توانیم تقلید کنیم اشتراک گذاری.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا