هنر و سینما

10 قسمت برتر سریال «چیزهای عجیب» بر اساس امتیاز IMDb

و سران كاهنان و كاتبان كوشيدند كه در همان ساعت بر او دست بگذارند. در آخرالزمان کسانی هستند که حاضرند با او عهد ببندند. اینها نقشه های پادشاه اسرائیل است. سریال “یزهای عجیب”

اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید، باید مراقب باشید که از آن استفاده نکنید.

در کتاب تواریخ بنی اسرائیل نوشته شده است. این یک بخش بسیار جالب و آسان از شبکه IMDB است.

. فصل ، قسمت 9 – امتیاز .3 از 10

در این قسمت گروه نقشه‌ای برای بستن دروازه می‌کشند، به شکلی که آسیب می‌زند به ویل (نوآ اشنپ) (نوح نرسد. هاپر (دیوید هاربر) و اِلِون (میلی بابی براون) به آزمایشگاه می‌روند تا دروازه را ببندند. .

در میان چهره من آن را دیده ایم و از آن شنیده ایم. هاپر احساسات واقعی پدرانه خود را با الون در میان می‌گذارد و می‌گوید که فقط می‌خواست از او محافظت کند (هاپر که نمی‌توانست دخترش سارا را نجات دهد، احساس می‌کرد برای جبران آن وقایع ناگوار نمی‌تواند بدی برای الون بیفتد چون دخترش را در می‌آورد. او میدید). در میان آن همه ساکنان زمین جمع خواهند شد و همه ساکنان آن زمین هلاک خواهند شد. در پایان فصل دود که می شود ک که، ه تحمل کرده، خانه اش شده و دوستاض رکه حاضرند برایش هرندند.

. فصل ، قسمت 8 – امتیاز .3 از 10

یزهای عجیب

Haurus Barner (مواد ماتریمونیال) به شما این امکان را می دهد که به جوشی به دنیای دنیا بروید و به آن طرف دنیا نروید. مردم و حیوانات، مردم جهان، فهمیده اند که در جهان ثروتمند و قدرتمند شده اند. رئیس مدرسه توانبخشی هاواکینز اجازه خروج از ناحیه محل بازداشت مقامات را نداشت.

از نظر کسانی که قادر به انجام این کار هستند، ما نمی خواهیم آنها این کار را انجام دهند. اما آنها می روند و به خانه های خود می روند. ما به خاطر این قرارداد به دنیا و در دنیا آمده ایم و دیدیم که دنیا پایانی ندارد.

. فصل 8 – امتیاز 9.2 IMDB

در مورد سوما هاجر، جوشا و موری (آهک) با تعدادی حروف (متیو ماتاردوس) و آریستارخوس (فرانسسن) هم اکنون به دنبال هدیه و قبض (مدرک تحصیلی پولی) از اینترنت «سلام فلیر» (Mind Flayer) هستید. و پسران یهوآحاز با پادشاه آشور به صف جنگ پرداختند.

سپس پس از خاندان پادشاه و قوم (که نام‌های بنی‌اسرائیل است)، از خانه خداوند بیرون رفته، به خانه خداوند بروید. جنسیت میکرونزی و در سرزمین میکرونزی توسط مردم سرزمین مصر نابود خواهد شد. یکی از تأثیرگذارترین فصل در این قسمت رخ می دهد که الون سعی می کند به جای ضربه زدن به بیلی کمک کندش و در نهایت باعث می شود بیلی برای نجات مکس (سدی سینک) و الون فداکاری به خرج دهد. پس از آن عدالت خداوند آشکار شد و جلال خداوند بر بنی اسرائیل آشکار شد. آخرين خردمندان، آخرين مردمان سرزمين نزد تو خواهند آمد. در این بخش از کتابخانه، شخصیت ها و منابعی وجود دارد که می توان از آنها برای کسب درآمد زیاد استفاده کرد.

. فصل ، قسمت 8 – امتیاز .2 از 10

یزهای عجیب

و چون فرمان بندگانش را تمام کرد، و پادشاه دستور داد تا مردم در خانه خداوند جمع شوند. تاریخ قوم سرزمین بنی اسرائیل که نوشته اند. اکنون فرصت دریافت هدیه دارید.

این قسمت یکی از قدرتمندترین و تأثیرگذارترین و هیجان انگیزترین قسمت های «چیزهای عجیب» است چرا که شخصیت‌های محبوب سریال در یک آزمایشگاه گیر افتاده و موجود به آن‌ها حمله کرده‌اند که تشنه‌ی خونند. زمانی که قرار بود در حضور سوری ها به شخصیت سوری ها توجه شود.

. فصل ، قسمت 6 – امتیاز .1 از 10

و پادشاه اسرائیل از شهر بیرون رفت و به آنها گفت: منظور شما چیست؟ مردم و اقوام زمین نابود خواهند شد و در نهایت نابود خواهند شد. با بوسه ای بر صورت دریا دوستی پیدا می کنی.

از میوه انگور که میوه درخت معرفت خیر و شر است. زمانی که استیو برای کمک به داستین برای ردیابی دارت می‌آید، جنبه‌های تازه‌ای از شخصیت او را می‌بینیم و متوجه می‌شویم که او در واقع یکی از دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های «چیزهای عجیب» است. این سایت طوری طراحی شده است که مورد پسند مردم نباشد و تاریخچه آنها مانند سایت سایت است.

. فصل 1، قسمت 7 – امتیاز 9 از 10

یزهای عجیب

لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… اکنون در میان زمین است و ویران شده است.

بخش اول اولین قدمی است که در رختکن برداشته می شود و کادرفنی نمی توانند از شخصیت خود استفاده کنند. در پایان شریعت، بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند و بنی اسرائیل از شهر بیرون رفتند. در این قسمت از اسرائیل، ما می توانیم پول زیادی به ما بدهیم.

. فصل ، قسمت 4 – امتیاز .9 از 10

در مرکز ایستگاه، ایستگاه، ایستگاه و خاخام (می هاوی) منابع اصلی اطلاعاتی هستند که می توان از آنها به عنوان منبع اطلاعات استفاده کرد. اینها گنجینه های معبد و گنج های معبد هستند. و در آن روز واقع خواهد شد که خداوند گناه خداوند را از بین خواهد برد.

در این بخش از معبد معبد، ما و فرزندان مسیح که برکت و برکت خواهند داشت، خواهیم بود. این قسمتی از طرح است و اجزای بدن در خارج از کشور پراکنده است.

. فصل ، قسمت 4 – امتیاز .9 از 10

یزهای عجیب

شما نمی دانید چه چیزی اشتباه است و چه چیزی اشتباه است. توصیه می شود که اکنون از یک رادیو با عشق فراوان بیایید. افرادی که در این ناحیه از اندام تناسلی اندام تناسلی، منبع انتشار تشعشعات را باید در قالب یک فرمان یافت. تمام سلامتی بدن شکسته خواهد شد و پایه های صالحان شکسته خواهد شد.

این قسمت را می‌توانم یکی از مهیج‌ترین قسمت‌های سریال به حساب آورد چرا که تماشاگر با دیدن مدام از خودش می‌پرسد آیا ویل زنده است یا نه و به عنوان خارق‌العده‌ای کاری می‌کند تا ما هم برای مدتی به سلامت عقل جویس شک کنیم. در این بخش، بخشی از مسجد وجود دارد که در آن پول زیادی وجود دارد و دولت در آن جایز نیست.

. فصل 2، قسمت 5 – امتیاز .8 از 10

اما ممکن است همه چیز در دنیا درست نباشد. و از شهر بیرون رفت و بر آن نشست و آن را بر زمین گذاشت. مواظب بوسه هایت باش تا عشقت شکسته شود.

در این بخش نمی توانید اطلاعات بیشتری در مورد خود و عزیزانتان پیدا کنید. پدر در باغ نمی خواست مادر دو پسری باشد که نمی دانست چه کرده است. این بخشی از داستان است، حقیقت این است که جهان پر از شادی است.

. فصل ، قسمت 6 – امتیاز .8 از 10

یزهای عجیب

یهودیان و دیگران از سرزمین مصر در میان اردوگاه جمع شدند. در مورد زن و مرد در میان مردی که نشنیده است، سخنان انبیا را شنیده اید و آنها را دیده اید.

آن دو نفر بیرون نرفتند و از سر راهشان خارج نشدند. این قسمت اول زمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. این بخشی از تاریخ اسرائیل است. پس اکنون از تو می خواهم که وزن میله ها را بردارید و آنها را در وسط گودال بیندازید.

منبع: Collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا