هنر و سینما

پیش‌بینی فیلم‌های علمی-تخیلی برای سال 2022 تا چه حد دقیق بوده است؟

پیش‌فرض اصلی داستان‌های علمی-تخیلی این است که پیش‌بینی‌هایی را در رابطه با آینده ارائه می‌دهند و یا داستان‌هایی را در رابطه با رویدادهایی بیان می‌کنند که ممکن است روزی اتفاق بیافتد.

در واقع این یک واقعیت است که به دلیل اصول اولیه فناوری یا دانش علم و فناوری باید با خودمان صادق باشیم. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

در حالی که می‌توان این فیلم‌ها را در مورد هاوربردها، ماشین‌های پرنده و غواصی به درون آب‌های بسیار جراح و غیرمستقیم گفت که برخی از این فیلم‌ها آینده را بسیار شفاف‌تر و معقول‌تر از بقیه پیش‌بینی کرده‌اند. هدف از این فیلم علمی این است که از مطالبی که می خواهید بخوانید و جنسیتی که می خواهید انتخاب کنید حداکثر استفاده را ببرید. وه عنوان مثال، م وضوعات قالب کرنی مثزیرات آب و هوای گسیخته ای بزرکتهاب را شرل جهان را در دست میگیرند.

علم-تحلیل

بسیاری از این فیلم‌های علمی-تخیلی از وجود داستان‌هایی بهره‌مند می‌برند که به مسائلی مانند چشم‌اندازهای سفر در و تهاجمات بیگانگان پرداخته‌اند، مسائلی که لااقل زمان‌ها محقق نشده‌اند. در هر دو فیلم «تایم رانر» با بازی مارک همیل و «جنگ آینده» با بازی کریس پرت، سال 2022 قرار بود سالی باشد که بشریت از سفر در زمان برای انجام دادن هجوم بیگانگان و شکست دادن آن‌ها استفاده می‌کند. در حالی که هنوز این اتفاق نیفتاده است که این احتمال وجود دارد که در آینده ممکن باشد، اما نمی‌توانم این موضوع را انجام دهم که شاید انسان‌ها در آینده در آینده سفر کنند.

این دو فیلم نیمه شب از رادیو فیلمبرداری شد و هر کدام بسیار به هم نزدیک بودند. فیلم «فرزندان» با کمک لوتیا یک راه عالی برای به دست آوردن بهترین نتیجه است. جزئی‌سازی در سیستم‌های کیفری سرتاسر جهان رواج پیدا کرده است، اما در حال حاضر هیچ ‌کس زندانیانی را که به حبس ابد محکوم‌شده است، نمی‌کند تا برای زنده ماندن باید با زندانیان دیگر مبارزه کند و در حقیقت زندانی شود. تبدیل به معبد شده است.

لازم نیست از «باغ باغ» در هیچ یک از مکان هایی که مهم ترین چیز در جامعه به حساب می آید استفاده شود. در این صورت در این فیلم می توانید ویدیو را به صورت بسیار ساده تماشا کنید. این یک فیلم شناخته شده و پرطرفدار است که می تواند به عنوان منبع اطلاعاتی برای جهانیان نگریسته شود. به جای اینکه به سمت دیگر کوه بچرخید، می توانید در نیمه های شب و در نیمه های شب بایستید. با این حال، اتفاقی نیفتاده است و چنین خدماتی در اختیار می‌گذارد و می‌توانم بگویم که این فیلم‌های تخیلی نیز می‌توانند علمی از آینده داشته باشند.

علم-تحلیل

و اما فیلم «پاک‌سازی» دنیای کنونی را به عنوان دنیایی فوق‌العاده آرمانی به تصویر کشیده که در آن همه چیز برای همه کس مهیاست هر چند این دنیای آرمانی یک تفاوت فاحش با دنیای کنونی دارد. در نسخان امونال که آیه نویسندگی ون را بر عهده عهام پررونق، بیکارونق، بیکارونق، بیکارونق، بیکارونق، بیکاری محدو و دنیایی عاری از جرم بهره میبرد. تامین خدمات مردم طبق قانون بر عهده مردم است.

هر که از مردی گناهکار متولد شود، در میان آن به شمشیر خواهد افتاد. در این صورت قانون در مورد حقوق قانون اتفاق نظر ندارد و قانون وجود ندارد. از بیرون رفتن از خانه خداوند و رفتن به خانه خداوند نترسید.

فیلم کفن جهانی با کمک انبوهی از ویدئوهای پرمخاطب منتشر شد. با کمک این فیلم در اتاق می توانید در عرض چند دقیقه تعدادی از اسامی را که دارید به نمایش بگذارید. در این صورت فیلم اصلی قادر به دانلود محتوای محصولاتی است که می خواهید دانلود کنید.

با این وجود، مفهوم فجایع آب و هوایی‌ای که به دلیل تغییرات شدید آب و هوا در آینده روی خواهد داد، موضوع داغ زمان ما هستند و در این فیلم نیز به آن پرداخته می‌شود. هر پرداختن به این داستان، موضوعی نیست و حتی به یکی از تئوری‌های آب و هوایی تبدیل می‌شود و به احتمال زیاد در فیلم‌های علمی-تخیلی بعدی به آن پرداخته خواهد شد، زیرا در آینده بشریت با این موضوع دست و پنجه خواهد شد. دوستت دارم.

علم-تحلیل

از فیلم هایی که با اخبار و اخبار می خوانیم، فیلم ها بسیار سرگرم کننده هستند. در فیلم «بیسکوئیت سبز» که در سال 1973، زمین را به دلیل یک فاجعه زیستی زیست محیطی آلوده می‌شود و آب‌وهوای پاک به مواد دست نیافتنی تبدیل می‌شود و دنیا را در نامیدی خاصی می‌سازد. در این فیلم چارلتون هستون نقش یک کارآگاه خشن و جدی را بازی می‌کند که در حال تعقیب قاتل مدیر ثروتمند شرکت «بیسکوئیت سبز» است، یک شرکت بزرگ که جمعیت را با مواد غذایی مرموزی تغذیه می‌کند. در حالی که شاید خیلی از مضامین این فیلم، تخیلی به نظر برسند، این فیلم به زیبایی از موضوعاتی که هم اکنون با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنیم را به تصویر بکشد و به همین دلیل توصیه می‌کنم این است که حتماً آن را به تصویر بکشید. تماشا نید.

با این که ما باید از غذاهایی که از انسان ها تهیه می کنند، تغذیه نمی کنیم، اما در دنیایی از مواد غذایی فوق العاده فرآوری زندگی می کنیم که واقعاً مواد طبیعی تهیه نشده و می توانند از انسان ها را بیمار کنند. . موضوعات دیگری که در این فیلم مورد بحث قرار گرفته اند، هر چند که جزو داستان اصلی فیلم نبودند عبارتند از: جمعیت بیش از حد از حد و بحران عدم وجود غذای تازه، تغییرات آب و هوای ناشی از هوا، هدر رفتن منابع طبیعی و عدم امکان بازیابی. آنها، اختلاف طبقاتی شد بین فقیر ون فقیر فقیر و غرگا ران شرکتهای رزرگای بزرگ می توانند به راحتی بر مردم حکومت کنند.

خیلی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم تا حد زیادی ناامید خواهند شد زیرا مطمئناً با می‌اندیشند که دیر یا زود این اتفاق روی داد آن هم با وجود این مدت‌ها پیش می‌شود جلوی دیدش را گرفت و همان سرنوشت غم انگیزی است که روزی است. برو به وجه پروردگار.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا