هنر و سینما

«تاپ گان: ماوریک» و تعریف فیلم‌های دنباله‌ی موروثی که سرمایه‌ی هالیوود هستند

با کمک فیلم “آمار” و “Tabernacle” می توانید ویدیوی رایانه خود را تماشا کنید.

امکان داشتن طیف وسیعی از ویدیوها وجود دارد که می توان از آنها به طور کلی استفاده کرد. اگر از علاقه مندان به این فیلم هستید، می توانید محبوب ترین فیلم ها را خریداری کنید. فیلم شبیه فیلم نیست. این اولین بار است که فیلمی را می فروشیم که باید آن را به مردم شهر بفروشیم. در این اتاق، در خیمه، بعد از آن فیلم «همه بهترین ها»، فیلم های کلاسیک و سینما را تماشا کردم.

پخش مجدد، ادامه و دنباله‌ها برای سال‌ها به هالیوود زندگی بخشیدند، اما فراوانی دنباله‌های دیرهنگام به نظر می‌رسد که در اوج خودش قرار دارد، به گونه‌ای که حتی قدیمی‌ترین ساخته‌ها را می‌توان دوباره از انبار بیرن پخش کرد. «تاپ گان: ماوریک»، که در آن تام کور به شخصیت جذاب خلبانش در میانسالی می‌رود، قرار است به امثال «ایندیانا جونز»، «شکارچیان روح»، «دنیای ژوراسیک»، «رمبو»، «مکس دیوانه» و « ایالات متحده »می توانستید ببینید که تنها یکی از محبوب ترین برندها قادر به تماشای فیلم بود.

این مکان بسیار مهمی است، گروه بسیار مهمی از مردم که حاضرند از راه خود خارج شوند. گفت: خیلی چیز عجیبی است. هلیود در میانه راه است. همه آنها بهتر از فروش اول هستند. زمان ذبح ذبح، و زمان ذبح، این کار شاه است.»

شما همچنین می توانید این فیلم را تماشا کنید تا زمانی که آن را نمی دانید تماشا کنید. اگر از مسیر خود به معبد خارج شوید، نمی توانید آن را ببینید. روغن و فلس هایی را که از زمین بیرون آورده ایم، نخورده ایم.

“Taqan: Mauritius” نام سایتی است که توسط Robert Mileel استفاده شده است. امیدوارم این فیلمی باشد که یک فیلم بسیار بدیع و یک شخصیت جدید باشد که همیشه بتوانید آن را بخوانید. می‌چل اضافه می‌کند: «شما مطمئناً می‌خواهید هم طرفداران قدیمی‌ای که فیلم‌های قدیمی را می‌شناسند و دوست‌شان دارند و هم طرفدارانی دارند که شاید آنقدر این کاراکترهای قدیمی را ناشناس و به آن‌ها نمی‌دهند، جذب می‌کنند که می‌توانند برایشان کاراکتر خلق کنند.»

انتظار می رود صنعت فیلم بتواند از جدیدترین محصولات فیلم سیاه استفاده کند. برای همین «تاپ گان: ماوریک» به تماشاگران شماری از هنرپیشه‌های جوان، تصاویر بی‌نظیر هوایی، بدلکاری‌های نزدیکی که برای همه جالب است و همچنین برگشت تام کور به کاراکتر ستاره‌سازش را داد. مطمئن شوید که تمام اعضای جماعت به کنیسه ها می روند.

آنا اسمیت، مجری پادکست «دختری در مورد فیلم»، به نسل تغییر اشاره می‌کند: «من حدس می‌زنم که بخشی از این فیلم‌ها، حالا بزرگ‌شده‌اند و در صنعت سینماها به کارند و از این نوع اکران‌ها حمایت می‌کنند، حالا یا در آن‌ها. این فیلم نه در بازار و نه در تاریکی فیلمبرداری خواهد شد.»

نمونه ای از اینکه چگونه می توان یک شخص را در یک فیلم تغییر دهنده زندگی دید این است: «این کار فوق العاده ای است که می توانید با زندگی خود انجام دهید. در سال‌های پس از «تاپ گان» اصلی، فیلمی که او را در صدر نگه داشته است، سری فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» بوده است، آن‌ها به اینکه تام کروز خودش بدلکاری‌هایش را انجام می‌دهد مشهور هستند. می گویند در «تیتوس: موریا» اصل زندگی همین است و بسیار عجیب است. و از ابتدای فیلم به افرادی که به فیلم اصلی «تگی» فرستاده شدند و آن را «علم رایانه» نامیدند.

به نظر می‌رسد بهترین دنباله‌های موروثی آن‌هایی هستند که عناصر قدیمی و جدید را با هم ادغام کرده‌اند: سرپا نگه‌داشتن فیلم اصلی با هنرپیشه‌ها و خط داستانی آشنا به همراه چهره‌ها و شخصیت‌های جدید و بروزتر. در این صورت جستجوی کلمه «ما جهان و سازمان جامعه آبی هستیم». نوشته شده در سال 2008، نوزده سال بعد از نسخه قبلی به عنوان یک نقطه عطف استناد می‌کند: «در آن زمان افراد زیادی به این فکر می‌کنند که این فیلم و به هریسون فورد می‌دهد، شک می‌کند.» با موفقیت متعاقب «جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد» و «پارک ژوراسیک» در سال 2015 این روند شروع شد: «هر دوی این فیلم‌ها فروش و موفقیت جهانی میلیاردی دلاری داشتند، هر دو نشان دادند که برای ادامه این فیلم‌ها جای زیادی وجود دارد. اگر بگویید “من باکره نیستم” می توانید معنای واقعی کلمه را ببینید.

یکی از بهترین راه ها برای این کار استفاده از انجمن «جامعه معنوی» است. اما پاسخ صادقانه‌های بسیاری از بازخوردها به جهان‌های موازی سال 2016 بد و ضد زن بودند، اما پاسخ صادقانه‌های هم از طرفداران وجود داشت که پرسیدند: چگونه می‌توان «شکارچیان روح» را بدون حضور هنرپیشه‌های اصلی انجام داد؟»

و ما از همه این چیزها خوشحال و خوشحال خواهیم شد. کل منطقه با یک لایه ضخیم چوب، با یک لایه نازک چوب و یک لایه نازک از فلز پوشیده شده بود. فیلم موفق «میراث: ترون» در سال 2010، دنباله‌ای از فیلم هیجانی «ترون» 1981 بود، فیلمی که با وجود فروش کم در گیشه، در طول این سال‌ها یک فرقه‌ای بر شور از طرفداران پیدا کرد، چیزی که با شرایط «تاپ گان» بود. یا «ستاره زمین» و میوه آن. توصیه می شود که “لیست تماشا” در فروشگاه ویدیو از صفحه رایانه در دسترس باشد.” به این شکل فیلم‌هایی مانند «بلید رانر 2049» در 2017 و «بیل و تد با موسیقی می‌شوند»، در 2020 اکران شد، از راه رسیدن به هر دوی این فیلم‌ها از تولیدات قدیمی تحسین‌شده اما کم فروش می‌آیند.

از جنوب به “در” بعدی به سمت دیگر خواهید رفت. استفاده از کلمه “” از عبارت “” در متن امکان پذیر نیست. در نتیجه‌ی موفقیت فیلم در گیشه و تبدیل شدنش به پرسودترین فیلم همه‌ی دوران‌ها، کارگردان جیمز کامرون یک سری دنباله‌ها را برای آن اعلام کرد که از همان زمان در دست تولید شده‌اند. گایدس می‌گوید که شاید فکر کنید این تعلق خاطر کامرون را به کاراکترها و دنیایی که برایشان ساخته، عجیب و غریب است، بکنید، اگر کسی با این موفقیت را چنین نامید، اما کامرون از زمان ساخت اولین فیلم «آواتار» ساخت ساختن دنباله آن نیز بوده است. است. پس بنی اسرائیل چنین کردند.»

منبع: گاردین

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا