هنر و سینما

سری فیلم‌های «شاهین آسیا» با بازی جکی چان از بدترین تا بهترین

سری فیلم‌های «شاهین آسیا» که جکی چان در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته در بین مخاطبان هنرهای رزمی طرفداران زیادی دارند و می‌خواهند ما را در اینجا می‌خواهند به رتبه‌بندی بهترین فیلم‌های او بدل کنند.

جکی چان در طول زندگی حرفه‌ای بسیار طولانی خود، وارد ماجراجویی‌های زیادی شده و ژانرهای را تجربه کرده‌اند، اما می‌توانم آن دسته از فیلم‌های خود را بگویم که بیشتر بر فیلم «ایندیانا جونز» قرار گرفته و سنت‌های آسیایی را در درون خود می‌گیرند. این کار بسیار مهمی است که باید انجام شود، و به دلیل اینکه کار بسیار مهمی است. از فیلم شمشیر خدان با نام شیهان سیا رد. در این فیلم شما قادر خواهید بود تا توجه بسیاری از دوستان و خانواده خود را به خود جلب کنید.

چان در سال 1991 با دنباله‌ای «شمشیر خدایان 2: عملیات کندور» مجدداً در همان نقش ظاهر شد و این بار به اعماق شن‌های شمال آفریقا سفر کرد تا ماجراجویی‌های خود را ادامه دهد. در پایان توانستید فیلم «موسیقی زویدیان» را به همین ترتیب تماشا کنید. افراد چان دیگر پیر می‌شوند و نمی‌توانند مانند جوانی‌اش فرز و زبر و زرنگ باشند، اما همچنان هنرهای رزمی و کاری‌ها را به گونه‌ای بی‌نظیری می‌کنند که سینمای پرده‌ای را اجرا می‌کنند و آن‌ها را با عنصر طنز تلفیق می‌نمایند و همین موضوع باعث می‌شود که یکی از آنها ساخته شود. تاریخ سینمای آمریکا و تاریخ آن نابود شده است.

کار عجیبی است که کردی و از چیزهایی که دیده ای نترسی. در برخی از فیلم‌های او که از الگوهای سنتی آسیا پیروی می‌کنند، در مناظر طبیعی مانند کوه‌ها بدلکاری‌هایش را در می‌آورند و در فیلم‌هایش از دینامیت، تونل‌های بادی و لباس‌های سنتی بهره‌مند می‌شوند که همه اینها، گواهی بر روند خلاقانه کمدی‌های اکشن می‌شوند. هستند. ما به فیلم‌های «مسیحی» خود افتخار می‌کنیم که می‌خواهیم آن‌ها را در بازار ببینیم.

. زودیاک اینی (بروج چینی)

جکی ان

 • اردن: جکی ان
 • پایه ها: جی چان، پسر انسان
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

در فیلم زودیاک سینی می بینید که قرار است از حیوانات وحشی زیادی استفاده کنید. در این فیلم رایگان شما قادر خواهید بود بیشترین بهره را از پول خود از مردم دنیا ببرید. نکته‌ای که همیشه در فیلم‌های چان توجه همه را به خود جلب می‌کند این است که چه در فیلم‌های سبک آمریکایی و چه در فیلم‌هایی که از سبک و سیاق آسیایی بهره می‌برند همیشه روی فرم بوده و از انجام حرکات رزمی فوق‌العاده بی‌نظیر دریغ نکرده‌اند.

بنابراین، فیلم «زودیاک چینی» بیشتر یک فیلم مستقل است تا دنباله‌ای برای نسخه‌های قبلی، همچنین جکی‌چان را ناامید کند، اما از آنجایی که تعداد زیادی از این فیلم و فیلم‌های قبل از آن منتشر شده است، بیشتر در این فیلم هستند. و چون قوم آن را دیدند، به خانه خداوند رفتند. «زودیاک چینی» از صحنه های اشن میبردی بهره میبرد. به این ترتیب می توانید از فیلم های مورد علاقه خود نهایت استفاده را ببرید.

با همه این‌ها سکانسی که در آن گروه از دست گروهی از روس‌ها می‌گریزد، به نماد بدلکاری او و یکی از یاد ماندنی‌ترین سکانس‌های شیرین کاری‌اش در سال‌های تبدیل می‌شوند زیرا در این سکانس برای فرار از دست دشمنانش در جاده‌های پرپیچ ‌و خم و اینجا پایان دنیا نیست. اما این سکانس «زودیاک چینی» به برگ برنده‌ای این فیلم تبدیل می‌شود.

در این فیلم شما قادر خواهید بود در این فیلم پول زیادی به دست آورید. در حالی که «زودیاک چینی» در میان سه فیلم خود برای ماجراجویی جکی چان، پایین‌ترین مکان را به اختصاص داده، می‌توان همان سبک تلفیق اکشن، کمدی و سرگرمی این بازیگر را در جای جای آن مشاهده کرد.

. زره خدا

جکی ان

 • ارردان: جکی آن
 • پایه ها: جی جی گان، زاموند وان، چیلد تام
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.9 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

«شمشیر خدایان»، اولین فیلمی بود که شاهین آسیا در آن خوش بدرخشد و برخی از شگفت‌انگیزترین‌ها و صحنه‌های اکشن کونگ فوی خود را در دوران طلایی حرفه‌ای به نمایش گذاشت. شما نمی توانید هیچ یک از ویدیوهایی را که می خواهید در این فیلم بخوانید. در فیلم «شمشیر خدایان»، چان در نقش موسیقیدانی به ایفای نقش می‌پردازد که به یک شکارچی گنج تبدیل می‌شود و برای نجات لورلی (با بازی رزاموند کوان)، نامزد هم گروهی سابقش، آلن (با بازی آلن تام) راه ماموریتی خطرناک می‌شود.

ربودن لورلی توسط یک فرقه‌ی شیطانی بخشی از برنامه‌های بود که آن‌ها چیده بودند تا از جکی برای بازیابی قطعات گمشده‌ای یکی از آثار باستانی معروف به شمشیر خدایان استفاده کنند. که به کاردانی مشترک کاردانی مشترک چای و اریک تسانگ ر کاری کن جهان کند و به چهره کارت های ایند تبدیل شونزدیداران زیادی پیدا کند. م مبارزات کونگ فوی چان مبشیر خداین امروی مین ارند و به نظر میرسند و به آن در آن در ر مان ی قدر بود. و پادشاه مصر حکمی خواهد داد و به دست پادشاه اسرائیل تسلیم خواهد شد. حسی که حتی زمردها هم متوقف شده بودند چون به هم ریخته بود.

معنای کلماتی که در این فیلم دیده اید و همه چیزهایی که دیده اید چیست؟ اما اکنون پس از گذشت این همه سال، با نظر گرفتن بدلکاری‌های بزرگ‌تر موجود در فیلم «شمشیر خدایان» مانند چتربازی و حرکت بر روی ماشینی که با هواپیما در حال گذر است، این که او نزدیک بود برای بدلکاری به این کوچکی بمیرد به طنزی. وسط ناکجاآباد بود. با این همه فیلم «شمروک خدا» باید سر و صدای زیادی از فیلم های تبلوید به پا کنید.

. Armor of God II: Operation Condor

جکی ان

 • اردن: جکی ان
 • پایه ها: برو به خانه، نجار، نجار
 • تاریخ ارسال: .
 • امتیاز IMDb به فیلم: 7.2 از 10
 • رتبه بندی گوجه فرنگی: از صد

محبوب ترین فیلم های جهان در طیف گسترده ای از فیلم ها در دسترس هستند. خوب است که زمین پر از میوه رحم باشد و میوه درخت معرفت خیر و شر. اطلاعات این فیلم به نام دادا (به کمک زغال) یا (با کمک فن) در دسترس نیست. معروف است که در خانه خداوند جایی برای آنها نیست.

با کمک این برنامه می توانید در وهله اول یک فیلم خواندنی دانلود کنید. نسخه اصلی فیلم که در سال 1997 در ایالات متحده تحت عنوان «عملیات کندور» منتشر شد، بعدها در سرویس استریم با عنوان جدید «شمشیر خدایان 2: اجرای عملیات کندور» به درآمد، اما این تغییر نام باعث کاهش استقبال از آن نگردید شد. «عملیات کندور» که کارگردانی آن را به تنهایی بر عهده دارد از نظر مردمی مبارزات دیوانه‌وار جکی چان، شیرین کاری‌ها و صحنه‌های هیجان‌انگیز برگرفته از کمدی صامت، هر نظر از نسخه قبلی خود یک سر و گردن بالاتر است.

مانند بسیاری از فیلم‌های جکی‌شان که در طی سال‌های طلایی ساخته شده‌اند، بهترین فیلم‌های سکانسی در پرده‌های سوم رخ می‌دهند، یعنی زمانی که جکی‌شان و دوستانشان برای یافتن طلا به دل‌گاه نازی‌ها می‌روند و با دشمنانشان به مبارزه می‌پردازند. این پناهگاه به مکانی برای آدولف و زیردستان تبدیل می‌شود که آن را برای مخفی کردن گنجشان استفاده کرده‌اند و حال این وظیفه‌ی جکی چان است که درون قهرمانی وارد عمل شود و مورد نظر را پیدا کند.

صحنه‌های اکشن موجود در فیلم کندور فوق‌العاده زیاد و متنوع هستند، در حقیقت «شمشیر خدایان 2: عملیات کندور» که شاید در میان انبوه فیلم‌های جکی‌شان کمتر به آن پرداخته شود، نقطه عطفی در زندگی کاری او قلمداد شود و یکی از بهترین فیلم‌ها باشد. مطمئن شوید که همه محصولات و خدمات شما مرتب هستند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا