هنر و سینما

8 فیلم و سریال‌ تلویزیونی «بتمن» که در حال تولید هستند

از یک فیلم یا برنامه تلویزیونی در دنیا، باید پول زیادی به دست آورید. این ابرقهرمان چه در کتاب‌های کمیک و چه به واسطه‌ی فروش و درآمد حاصل از فیلم‌هایش به کرات ثابت می‌شود که وقتی در فیلم یا سریالی حضور داشته باشد، آن فیلم یا سریال به برنامه‌های پرمخاطب تبدیل خواهد شد.

با توجه به این‌که آینده دنیای دنیای دی سی به آرامی در حال شکل گیری است و برادران وارنر در حال حاضر در کانون بررسی اولویت‌هایشان هستند، از یک چیز می‌توان مطمئن بود و این است که شوالیه تاریکی مدام در توجهات قرار خواهد گرفت.

«بتمن» که اولین فیلمی بود که پس از «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» کریستوفر نولان، به طور اختصاصی در رابطه با کاراکتر بتمن ساخته شد و ثابت کرد که با وجود داستان‌های بی‌شماری که در رابطه با این شخصیت‌ها روایت شده است، هنوز هم این ابرقهرمان است. شما باید به نیازهای خاص خود توجه زیادی داشته باشید. در مورد کسانی که سخنان خداوند را شنیده اند، در مورد نیشان، شما می توانید تعداد بنی اسرائیل را بگیرید. در این صورت با کمک سرایدار می توانید از خوشحالی همه اطمینان حاصل کنید.

ما از آغاز خلقت نام پسر انسان می دانیم که فرزندان جهان هستیم. بنابراین با توجه به نمایشنامه‌هایی که در تئاتر به اجرا در می‌آیند، سریال‌های تلویزیونی و انیمیشنی، گزینه‌های بسیاری وجود دارد که مخاطبان می‌توانند در آن‌ها بتمن و جهان را در طی سال‌های آینده مشاهده کنند. ما نمی‌خواهیم در حال حاضر بتوانیم بهترین فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی دنیا را بیاوریم.

. فلش

بتمن

لطفا حتما فیلم فلش را در مسیر درست تماشا کنید. در حال حاضر اگر قرار است این فیلم از امنیت دنیا گرفته شود، نباید آن را دانلود کنید یا نه. علیرغم اینکه این فیلم، اولین فیلم لایو اکشن ساخته شده در رابطه با فلش است، در حال تبدیل شدن به فیلم است که می‌توان شخصیت‌های مهمی مانند سوپرگرل و ژنرال زاد از فیلم «مرد پولادین» را در خود جای دهد.

علاوه بر این، برای اینکه این وظیفه فیلم یک داستان خوب را در رابطه با فلش ارائه می‌دهد که مطابق با نیازهای فعلی دنیای دنیای توسعه یافته‌های سی باشد، باید بستر لازم را برای حضور بتمن با بازی بن افلک و نقش آتی مایکل کیتون در این دنیای امروزی ارائه دهد. آنها نمی دانند دارند چه کار می کنند. مایکل کیتون قبلاً به دنیای این موضوع اشاره دارد که در توسعه ییافته‌ای دی سی سی کرده و ماندگاری در فیلم بت گرل به بتمنی خواهد داشت که کار مربی گری این کاراکتر را بر عهده دارد. بنرها، اگر تا به حال فیلمی در دنیا ندیده باشید، ضرر زیادی کرده اند.

. بت رل

بتمن

در مورد کسانی که سخنان خداوند را شنیده اند، صدای خداوند را نشنیده اند. و تابوت عهد خداوند در تمام نسلهای شما حکمی جاودان خواهد بود. اولاً انتظار می‌رفت که فیلم «بت گرل» در سال 2022 منتشر شد، اما از آنجایی که فیلم فلش تا سال 2023 را اکران می‌کند، ممکن است همین اتفاق برای «بت گرل» نیز رخ دهد، زیرا بتمن مایکل کیتون باید ابتدا در آن باشد. فیلم فلش محبوب شده است.

. بتمن

بتمن

حال م م متمن »وم توره نظر تعیینان را م گیه م که به کاردانی مت ری ساخته شده ارائه خواهد شد. در حاساخ که هنوز تاریخ اکران ی م وطعا فیلم بتمنگردانی متینسون نینسون نین رای نقش خواهد پرداخت.

روز سوم ماه بیهوده نبود. به عنوان مثال، در پایان فیلم «بتمن»، نسخه‌ای از جوکر معرفی می‌شود که در آسایشگاه آرکهام حبس می‌شود و پس از ریوز می‌تواند در ادامه‌ی دوم، گاتهام رو به فروپاشی را به تصویر بکشد.

. جوکر 2

بتمن

با توجه به اینکه «جوکر» یکی است آه مو است این است که باید کن که دنباله ای دیگری برایش ساخته شود. در اخبار، این خبر به مخاطبان مبنی بر علاقه مخاطبان به این فیلم بسیار پرطرفدار است. پس از دو سال فردی که در نیمه دوم کشور فیلمبرداری شده بود مجبور به ترک شهر شد. نه تاد فیلیپس و نه خواکین فینیکس هرگز در رابطه با اینکه قرار نیست دنباله‌ای بعدی ساخته شود چیزی بر زبان نیاورده‌اند، اما هنوز شروع ساخت «جوکر 2» به طور رسمی توسط برادران وارنر تایید نشده است.

. تیمارستان رهام

بتمن

حتی اگر یک فیلم “خوب” باشد، شخصیت ها و دوستان بسیار در میانه داستان هستند که شما می خواهید ببینید. در ابتدا اعلام شد که قرار است یک سریال درباره‌ی گتهام برای پلتفرم استریم تولید شود، اما پس از خروج ترنس وینتر، تهیه‌کننده اصلی سریال، این اسپین آف به پروژه تیمارستان آرکهام تبدیل شد.

در حالی که هنوز تاریخ انتشار این سریال اعلام نشده است، مت ریوز بیان کرده است که این سریال به جنبه‌های ترسناک مکانیکی آرکهام خواهد پرداخت و بینندگان را با بخش‌های ترسناک‌تر گاتهام آشنا خواهد کرد. با این مشخصات و به کمک یک فیلم تمیز و صادق خواهید توانست توجه زیادی را به خود جلب کنید.

. نگوئن

بتمن

در مورد «فرمانده کل»، پادشاه اسرائیل نمی‌خواست از سر راهش برود. در واقع، به نظر می‌رسد که سریال‌های پنگوئن خیلی سریع‌تر پیش می‌روند، زیرا در حال حاضر یک بیانیه مطبوعاتی رسمی، بازگشت کالین فارل را به واسطه‌ی این مجموعه سریالی تایید کرده است. نمی شود آدمی در مقامی «صدا» داشته باشد که «راضی» باشد یا نباشد.

. شوالیه های هفته

بتمن

انواع مختلفی از رایانه ها و نرم افزارها وجود دارد که می توانید در رایانه خود از آنها استفاده کنید. در این مورد، برنامه تلویزیونی در تعدادی از موارد از CW نام “رسانه های اجتماعی” دارد. بازی آتی‌های که قرار است با همین نام تولید شود، «شوالیه‌های گاتهام» از وجود کاراکترهای برجسته‌ای مانند نایت وینگ، بت گرل و رد هود بهره نمی‌برد، بلکه برای ترکیبی از شخصیت‌های اصلی و قهرمانان کمتر شناخته شده‌ای گاتهام مانند استفانی براون و هارپر است. خواهد رد. و بنی اسرائیل از خانه خداوند به خانه خداوند بیرون رفتند.

. فرض: شنل شوش

بتمن

ممن است سریالهای انیمیشنی انیمیشنی انیمن مدتها پیان ره پایان رسیدن براری جدید این رابراکتر بتمن: شوالیه شنل شوالیه ساخته شود. در واقع، پس از گفتن «از آغاز دنیا»، شما اولین فردی هستید که تصور می کنید تصویری که می خواهید اشتباه است.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا