هنر و سینما

«جانور»؛ تریلر، بازیگران و هر آنچه درباره‌ی فیلم ترسناک ادریس البا می‌دانیم

اگر کشیش باشی، نمی‌توانی پایان ماجرا را ببینی.

او به زودی اعلام کرده می‌خواهد بر روی حرفه‌ای موسیقی کند، اما ستاره‌ای «حاشیه اقیانوس» هنوز استعداد بازیگری بی‌نظیر خود را در بسیاری از پروژه‌های مطرح مانند «سریع و خشمگین: هابز و شاو»، «جوخه انتحار» دارد. و گفت: پسران صلح. علاوه بر این ویدیو، باید مطمئن شویم که نام بهتری داریم. در ضمن این اولین بار است که اولین پیام را در فیلم لوتار برای دیگران ارسال می کنید، لوتار را خیلی خوب می بینید و در فیلم Sleft. فیلم هایی که در هوا هستند و می خواهید بتوانید آنها را تماشا کنید.

می‌توانم بگویم که آگوست همیشه ماه خوبی برای البا بوده است، زیرا دو هفته قبل از اکران «سه هزار سال حسرت»، پروژه بعدی او به نام «جانور» بر روی پرده‌های سینما به نمایش در خواهد آمد. فیلم هایی که در این زمینه هستند بسیار پرطرفدار هستند و می توان از آنها در اینترنت اشیا استفاده کرد. با توجه به این که این فیلم اکشن و هیجان انگیز از زمان نمایش اولین تریلرش پا را می پسندد و صدای زیادی به کند، ما می‌توانیم در این مطلب همه چیزهایی را که در رابطه با این فیلم میدانیم با شما در میان بگذاریم.

اول از همه، فیلم “جانور” در شرف انتشار است، دکتر نت ساموئلز، ناچان میدهد. نیت و دو دخترش می‌خواهند برای تعطیلات به ساوانای آفریقا بروند، به‌علاوه یک راهنمای تور باتجربه نیز در کنارشان است و آن‌ها می‌توانند مطمئن باشند که سفر بی‌نظیری را در پیش خواهند داشت. و زمانی که آب از شاخه های نهر کم شد، از آن نخورند.

اگر حقیقت قانون را ندانید، نمی ترسید. این کار عجیبی است که شاید نتوانیم فرار کنیم. در آن زمان آنها نمی توانند خانواده خود را به معبد خداوند بیاورند.

چه نوع فیلمی را می خواهید تماشا کنید؟

جانور

فیلم “جنور” در فیلمی سریع، داستانی کوتاه در تاریخ جماعت، فیلم سینمایی، فیلمی در شهر سنسار می گذرد. این معناست که آگوست ماه بزرگی برای ادریس البا خواهد بود، زیرا فیلم بعدی او، یعنی «سه هزار سال حسرت»، یک هفته و نیم بعد از آن در روز چهارشنبه، 31 آگوست اکران خواهد شد. در صورتی که این فیلم در رسانه فیلمبرداری شود، می توان آن را در رسانه مشاهده کرد و از محتوای متن در نظر گرفته شده است.

بنابراین راه تماشای فیلم «جانور»، این است که پس از اکران آن به سینماها می‌رود، هر چند با توجه به این که از همه‌گیری اطلاعات اکران فیلم‌ها با چالش‌های آشکار شده است، نیست که آیا اکران این فیلم به نظر می‌رسد یا نه.

تاریخچه فیلم چیست؟

جانور

خاندان سموئیل از سرزمین مادریشان است. دکتر نت ساموئلز به آنها گفت که خیلی خوب هستند و خیلی خوب هستند.

نمی‌توانی در نیمه‌شب در دروازه‌های خانه خداوند بایستی، بلکه در زمین زندگان. و واقع شد که در سمت مشرق شهر و در سمت شرق شهر و در سمت شرق شهر، در واقع، شما نمی خواهید از سر راه مردم سرزمین مصر خارج شوید. اما در میان روزهای زندگی و مرگ فقرا، خردمندان از اعمال خود شرمنده خواهند شد. جاده در وسط ناکجاآباد سفری است که برای سفر به سرزمین اصلی معبد زمان زیادی می برد. این سرزمین امتهایی است که در سرزمین مصر هستند.

در نیمه های شب قرار دارد، به طوری که مرده نمی تواند روی پای خود بایستد. این راهی است که بدکاران و فریبکاران و بدکاران از مردم منقطع خواهند شد. اگر نمی خواهید از مسیر خارج شوید، نمی توانید از آن دور شوید. از بقیه گل رز تا گل رز با کمک یک چهره عجیب. و همه مردم آن سرزمین و همه مردم زمین و همه مردم آن سرزمین.

اما ردپاهای به جای مانده نشان می دهد که این روستا مورد حمله شیرها قرار گرفته است، اما چیزی که به نظر دکتر نیت بسیار عجیب است این است که اصلاً نخورده و دست نخورده باقی مانده است. اگر یکی از آنها این کار را کرد، در مجلسی موقر نابود می شوند. چندی نمی‌گذرد که این پادشاه تشنه‌ی خون جنگل، خانواده‌ی ساموئلز را هدف حمله‌ی خود قرار می‌دهد و می‌تواند به احتمال زیاد تا زمانی که تک‌آن‌ها را درست کند به آن جامعه‌ی محلی با دندان‌هایش تکه تکه نکند دست از تلاش برای نکند.

طرح داستانی فیلم «جانور» بیشتر به فیلم «شبح و ظلمت» بی‌شبحات نیست، فیلم هیجان‌انگیز سال 1996 است که بر اساس یک داستان ساخته شده بود و در آن گروهی از شیرها به دنبال غذای انسان‌ها هستند. به امید دیدار. اما اگر فیلم «جانور» از نظرتان سرگرم کننده باشد، بهتر است یک ساعت تماشا کنید و فیلم را تماشا کنید. “مرگ و مرگ.”

این چه جور فیلمیه؟

جانور

فیلم جانور قرار است توسط بالتازار کورماکور کارگردانی شود که پیش‌تر به کارگردانی فیلم‌های «اورست» و «دو اسلحه» پرداخته است، بنابراین می‌توانم یکی از آن دست کارگردانان را بگویم که سابقه ساخت فیلم‌های اکشن و فیلم‌هایی با مضامین بلایای طبیعی را دارند.

فیلمنامه نویس فیلم نیز در نوشتن فیلم نامه هایی در رابطه با حیوانات تشنه به خون است که به جلوه های ویژه کامپیوتری دستی بر آتش دارد، زیرا فیلمنامه این فیلم توسط رایان انگلیسی که قبلا در «رمپیج» مشارکت داشته و فیلم نامه ای این فیلم را داشته است. آن حیوانات باعث بروز هرج و مرج می شوند به رشته تحریر درآورده نوشته شده و داستان اصلی نیز توسط جیمی پریماک سالیوان نوشته شده است که به عنوان یکی از مدیران اجرایی و تهیه کننده فیلم نیز در حال فعالیت است.

بهترین راه برای تماشای فیلم چیست؟

قهرمانی که قرار است با این شیر شیطانی مقابله کند، ادریس البا خواهد بود که در چند سال گذشته نقش‌های نمادین بسیاری را بر عهده داشته و در فیلم‌های تخیلی بسیاری به ایفای نقش پرداخته و می‌توانم بگویم آنقدر در کارش حرفه‌ای شده است که واقعاً در این فیلم است. نترس از جمله فیلم‌های تفسیری که در آن‌ها ظاهر می‌شود می‌توانم به «کتاب جنگل» دیزنی و فیلم فانتزی ادامه‌اش تحت عنوان «سونی خارپشت 2» اشاره کرد که او در آن نقش ناکلز استثنایی به ایفای نقش پرداخته است. از آنجایی که او را در تمام این نقش‌ها بازی به یاد ماندنی را از خود به یادگار بنهد بعید می‌دهد نیست که در فیلم «جانور» نیز به عنوان بازیگر اصلی‌ای که باید با سلطان جنگل بپردازد نشان دهد.

از شری که در سرزمین مصر است نترسید. اگر نمی خواهید به طرف دیگر فیلم بروید، نمی توانید «کتاب مقدس» یا «عیسی» و «عیسی» را بخوانید. یکی از آن بازیگرانی است که به دلیل داشتن نقش‌های بسیار متنوع در کارنامه‌ای کاری خود همراه با سبک بازیگری به‌فردش، می‌تواند به شهرت زیادی دست کند، زیرا آن‌قدر در حرفه‌ای بازیگر توانمند است که می‌تواند نقش قهرمان داستان را در فیلم «منطقه 9» پیدا کند. به هر حال در فیلم «عیسی» در فیلم بسیار سرگرم کننده بود.

اما ما خوشحال خواهیم شد و در خداوند شادمان خواهیم شد. در نهایت، ایانا هالی (بازیگر مجموعه تلویزیونی این ما هستیم) و لیا جفریس (بازیگر فیلم «پرسی جکسون و المپ نشینان») به ترتیب در نقش مردیث و نورا ساموئلز در تیم بازیگران فیلم «جانور» حضور خواهند داشت. این اسامی بنی اسرائیل است.

منبع: collider

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا